Şimdi Ara

taban halısına 5 lt süt döküldü. SONUÇ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
0
Favori
13.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jac0B0
    pire için yorgan yakılırmı yahu
    o yazmıyodur sadece, bence okumaya devam ediyodur

Bence de okumaya devam ediyor.
    Çünkü bir önceki mesajına cevap yazarken üstte konuya bakanlar arasında onun ismi de vardı.
    bende onun nicki mavi renkte yazıyorda.
    Yaptığına gelirsek bence en iyisini yapıyor.
    Çünkü forumun yarısı ergen modunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

TANER GÖDE'DEN ALINTI

Sirkeyi 3 kâseye doldur, arabanın içine koy, kapıları kapat.

1-2 saat sonra kapıları aç, buharlaşan sirke arabadaki aromatik süt molekülleri ile birleştiğinden 3-4 kibrit çak, kibrit sirke buharı ile beraber süt moleküllerini de tüketecektir. Alman ProSieben TV kanalındaki Galileo Programında gösterdiler, YouTube'da da (biraz zor bulunan) videosu var, foruma daha önce de eklemiştim.

Koltuğu ve/veya döşemeyi traş köpüğü ile temizleyebilirsin. Köpüğü iyice yedir, yarım veya 1 saat bekle, sonra ıslak/nemli bir bezle sil, güneşte kurula, temizlenir.

Kolay gelsin.

/>

diğer detayları bilemiyorum lakin kibrit çak olayı parlak bir fikir gibi gelmedi bana

şu geçen araç içinde sigara içmeye çalışanların patlayan aracı geldi aklıma..

• quote:

Orijinalden alıntı: ycgurdal

quote:

pire için yorgan yakılırmı yahu
    o yazmıyodur sadece, bence okumaya devam ediyodur

Bence de okumaya devam ediyor.
    Çünkü bir önceki mesajına cevap yazarken üstte konuya bakanlar arasında onun ismi de vardı.
    bende onun nicki mavi renkte yazıyorda.
    Yaptığına gelirsek bence en iyisini yapıyor.
    Çünkü forumun yarısı ergen modunda.

lise ve dersanelerin olduğu saatte herkes kardeşim, dostum gibi hitaplarla, aralarda şakalarla bilgi paylaşımında bulunurken,
    ne hikmetse akşam saat 6yı geçince herkes birbirine laf atma ve hakaret etme peşine düşüyor :)
    iyi forumlar :)

• quote:

lise ve dersanelerin olduğu saatte herkes kardeşim, dostum gibi hitaplarla, aralarda şakalarla bilgi paylaşımında bulunurken,
    ne hikmetse akşam saat 6yı geçince herkes birbirine laf atma ve hakaret etme peşine düşüyor :)

Eğer yaşınız konusunda canınızı sıktıysam üstünüze alınmayın. (keza okuyanlar da)
    Benim söylemim yaşı büyük-küçük olsun herkesin bazı konularda aşırı savunmacı veya saldırgan olmaları yönünde olanlara.
    Benim de yaşımın daha 30 bile olmasına var bi kaç sene. Ben de yaşlı değilim yani.
    ---
  • ne lanet şeymiş şu süt okudum yorumları içim daraldı
  • BUYUK GEÇMİŞ OLSUN
    bende nefret ederim arabada bi şeyeler yemekten
  • Nedensizce güldüm, araç ceset gibi kokuyormuş filan Ben aracımda içiririm, içki ve sigara harici tabi. (Şimdikinde içiriyorum ) Gözümüzde fazla büyütmemek lazım Bir defasında arkadaşımın çocuğu arka koltukta kusmuştu. Arkadaşım nasıl mahçup oldu, bırak dedikçe sildi temizledi Koku filan hiç bir şeyi olmadı. Olsaydı da canı sağolsun.

Şimdi yazın uzun yolculukta buz gibi kola filan içtirmez misiniz yani?

• Arabayı yak abi, üzgünüm ama o koku ne yaparsan yap gitmeyecek.satacaksan satacağın adama da söyle kul hakkı olmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acceleration

quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

4 kasa karidesi arka koltuğa koyduktan sonra o karideslerin eve gidene kadar kendi sularını bıraktıktan sonra döşemeye sinen kokuyu koklasanız,süt kokusunu lavanta diye 24 saat içinize çekersiniz.
    Sonaxın döşeme temizliyici köpükler işinizi görür yalnız 2,3 kutu bitirmeniz lazım.

benim 1 poşet karadesin suyu arka koltuğa dökülmüştü ve öyle 1 saat kadar fark etmeden durdu. nasıl desem kadınların cinsel organı gibi kokuyordu resmen. evet tam böyle bi kokuydu :D :D çok ciddiyim yalnız şaka falan sanmayın cidden öyle kokuyordu.

arabaya 1 poşet karides koyup suyunu akıtıyoruz ve arkadaşlarımıza

• quote:

quote:

4 kasa karidesi arka koltuğa koyduktan sonra o karideslerin eve gidene kadar kendi sularını bıraktıktan sonra döşemeye sinen kokuyu koklasanız,süt kokusunu lavanta diye 24 saat içinize çekersiniz.
    Sonaxın döşeme temizliyici köpükler işinizi görür yalnız 2,3 kutu bitirmeniz lazım.

benim 1 poşet karadesin suyu arka koltuğa dökülmüştü ve öyle 1 saat kadar fark etmeden durdu. nasıl desem kadınların cinsel organı gibi kokuyordu resmen. evet tam böyle bi kokuydu :D :D çok ciddiyim yalnız şaka falan sanmayın cidden öyle kokuyordu.

addet donemindeki gibi bir kokuysa katlanilmaz cidden. net arabaya binmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

addet donemindeki gibi bir kokuysa katlanilmaz cidden. net arabaya binmem.

heh aynen öyle bi koku işte hocam bak sen biliyosun bu işi :D

• allah yardimciniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

HANIM pastörize süt içemiyor

Onun için süt alıyoruz köyden

genelde en sağlam olan 2.5 litre pet şişeye koyuyorum sütü azını sıkıca kapatıyorum sonra gazeteye sarıyorum

sonra 3-4 poşete koyuyorum

hanıma veriyorum dökülürse üstüne dökülsün diyorum

Sanayide ustaların bir lafı vardır

Arabaya süt döküldü mü ya satıcan yada yakıcan

çok geçmiş olsun işiniz zor ama

Esin hamileydi yanlis hatirlamiyorsam, pastorize olmayan sut urunlerinden uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

genelde en sağlam olan 2.5 litre pet şişeye koyuyorum sütü azını sıkıca kapatıyorum sonra gazeteye sarıyorum

Esin hamileydi yanlis hatirlamiyorsam, pastorize olmayan sut urunlerinden uzak durun.

içmiyor hocam zaten

• quote:

o ustalarina benden selam söyle kendileri yakiyorlarmiymis acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

quote:

ilk defa uzun bir mesajınızı gördüm

• en azından bagajı böyle durumlara karşı korumak için bagaj havuzu aldım düşünenlere tavsiye ederim

taban halısına 5 lt süt döküldü. SONUÇ
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirli1713

hocam daha önceki aracımızı aldığımızda babam aksesuarlarla birlikte tabana muşamba döşetmişti (ne gerek var diyordum ), 1 sene önce başka araç aldık yine döşetti demek ki bi bildiği varmış adamın 10 lt süt dökülse bişey olmaz

şöyle birşey yüzeyi ve daha şık gösteriyor aracı herkeze tavsie ederim
     taban halısına 5 lt süt döküldü. SONUÇ

Bu döşemenin tam ismi nedir paspaslarla aynı maddeden mi ve nerde yapılır kaç para tutuyor

• Arabayı aldığımın ilk haftasında bagajına yarım litre süt dökülmüş hemen bir koşu eve gittim bulaşık detarjanı ile sildim saç kurutma makinesi ile kuruladım bir koku felan yok tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

quote:

ilk defa uzun bir mesajınızı gördüm

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.