Şimdi Ara

Taare Zameen Par - Like Stars on Earth (2007) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bence izleyebilirsin. Filmdeki duygusallığı daha çok sen hissedersin. Fakat sıkılabilir.
  • Harika bir film izlemeye niyeti olan hiç terettüd etmesin . Ağlayacaktım
  • Uzun olması sebebiyle bende bir sıkılma duygusu yarattığı oldu (ilk başlarda)
    Ama herkesin izlemesi gereken mükemmel ötesi bir filmdir. Şiddetle tavsiye ediyorum.
  • Aamir Khan'ı bu filmle tanıdım, gerçekten harika bir oyuncu oynadığı filmlerde çok iyi. Bu film benden 8,5 alır ama 4 filmi içerisinde 3 numara
  • bu film tamamen Aamir Khan'a aittir :)
  • Adam yapmış, oynamış.Helal olsun.
  • Bu filmin bu kadar az yorum olması ilginç.Süper bir film.
  • Bu adamin filmlerini beğenmeyen tek ben varim sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son ne zaman ağladım hatırlamıyorum ya da bir filme ağladığımı bile hatırlamıyorum. Şu film çeşmeyi açtı resmen.. Her bireyin çocuk sahibi olsun veya olmasın tüm öğretmenlerin izlemesi gerek.. Belli bir eğitim sistemine dayalı kurallar yüzünden kim bilir dünyada kaç çocugun yeteneği keşfedilmiyor. Ya da hangi çocugun ne hastalığı, sorunu, kusuru olduğu bilinmeden aptal ve tembel damgası vurulup okul hayatı geleceği karartılıyor.. Her çocuğun ilgi alakaya ihtiyacı olduğunu biribirinden ayırt etmeksizin gösteren harika bir film. Bir baba çocugundan öğrencilik görevlerini yerine getirmesini bekliyor ama dönüpte babalık görevini yaptığını biliyor mu peki? Aamir khan kadar pozitif enerji yüklü bir oyuncu görmedim. Yaşına rağmen daha genç göstermesini buna bağlıyorum.
  • aamir khan son filmi PK de güzel.Adamın her filmi ayrı bir olay.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.