Şimdi Ara

Taahütüm bittiyor hangi internet sağlayıcı kullanmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalar merhaba,Türk Telekom'da olan iki yıllık tahaaütüm 11.11.2021'de bitiyor. Bulunduğum adreste 16 mbite kadar adsl internet hizmeti kullanabiliyorum . Fiber vb. yoktur.

Türk Telekom bana 120 tl fiyat sundu. Alternatif olarak;

Netspeed 71 tl (yıl bazında aylık ortalama),

Türk Net 100 tl

Gıbır net 75 tl

millennicom 87 tl ( yıl bazında aylık ortalama)

Şok Net 70 t ( yeni çıkmış galiba ön ödemeli falan diye yorumlar okudum)

Bulunduğum il Kahramanmaraş . Bu internet sağlayıcaların hepsi bildiğim kadarıyla aynı alt yapıyı kullanıyor . Sıkıntı yaşar mıyım ? Hangisini tercih etmeliyim ? Kullanmakta olduğunuz veya tavsiye ettiğiniz var mı ?

• Ben türk.net kullanıyorum memnunum.

Aynı altyapı deyip geçmemek lazım sonuçta bunun trafik toplama merkezi, pop noktası, yurtdışı çıkışı var ve benim incelememe göre en iyisini türk.net veriyor 1 ayda ücretsiz üstelik. Firma ile aklına takılan bir şey olur ise sorabilirsin. Ucuz diye başka ıss ye geçersin ping artar, oyun oynatmaz, WhatsApp tan konuşturmaz. Yani firma da önemli.

Geçecek ve ücretsiz kod bulamaz iseniz paylaşabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütsüz firmaları denemekten çekinmeyiniz.

TBTnet 35Mbit 65TL imiş. Ben GibirNET den TürkNET e geçtim. Arkadaş daveti sayesinde Türknet daha avantajlı. Gibirnet den önce FixNET i baya baya yıllarca kullandım. ondan öncede BiRi net. Geçişler maddi avantaj yönüne oldu hizmetlerdesıkıntı yoktu. Alt yapıda problem yoksa hangisi ucuz geçin. Beğenmezsen başka taahhütsüz firmaya geçersiniz.

• Tbtnet ve gibirnet firmalarının da ücretlerine bak bir derim hocam

• nerede ikamet ediyorsunuz? istanbul ankara veya izmirde iseniz özellikle istanbuldaysanız türknet e geçip gigafiber altyapısnı bekleyebilirsiniz

• Saydıklarının hepsi ADSL olarak birbirine yakın performans verecektir.

En ucuz ve taahhütsüz olanı kullanmak isterseniz Netspeed'de I9J1DL referans kodumu kullanırsanız 12 ay boyunca ikimize de her ay 5'er TL indirim uygulanır ve en ucuzu Netspeed olur.

Şu ana kadar Türk Telekom ve TurkNet kullandım Netspeed dışında. Açık ara farkla Netspeed'den daha çok memnun kaldım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için ekstra hiçbir tuşa basmanız gerekmiyor ve 1-2 dakikada ulaşılıyor.

Sorunuz olursa ulaşabilirsiniz bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müneccim Tercüman -- 4 Ekim 2021; 1:5:13 >
  • Comnetin 35mbiti 69 tl fiyat/perfotmans olarak memnunum.taahhut yok zaten iptalde sıkıntı yaşamazsın.

Altyapı olarak telekom kullanıyolar ama telekomun internetini satmıyolar.yurt dısı cıkısı iyi olsun dersin comnet ve turknet tercih etmelisin..

• Ben sana netgalaksi önereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.