Şimdi Ara

Taahhütün sonuna yaklaşırken

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline yalın adsl 16mbps'e kadar 4 senedir kullanıyorum 40 tl civarı başlayan fiyat 2 senedir 64 oldu. Son 1.5 aya girince aramaya başladılar tabi aynı fiyattan devam edecek misiniz diye soruyorlar ben de düşük fiyatla gelin diyorum olmaz diyorlar. Mobil hatlarda oldugu gibi bunda da indirim yapıyorlar mı son aşamalarda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 5.yılım sol ile yapmadılar indirim. taahhüt bitti eski fiyattan değil yeni aboneye ne veriyorlarsa, zamanın güncel fiyatı neyse ondan taahhüt yaptılar
  • Kaldı 4 ay. Şu andaki paketlerin yanına bile yaklaşılamadığından büyük ihtimal iptal edeceğim.

Cepten idare edeceğiz artık
  • Altyapınız adsl destekliyor ise netspeed 16mbps akksız 52TL'lik pakate geçmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütün sonuna yaklaşırken

Taahhütün sonuna yaklaşırken

Üstteki hat değerlerini ve adresi yolladım. Böyle cevap verdiler. Son haftada geçiş mi yapayım Superonline'dan yoksa önce iptal sonra başvuru mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt
    Altyapınızda vdsl desteği varmış ben 1.5 yıllık türknet kullanıcısı olarak.

türknete geçmenizi tavsiye ederim.

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt
    Hangi iss yi tercih ederseniz edin bence son birkaçgün kala geçiş yapın daha pratik olacaktır.

• sakın turknete geçme kanser kanser kanser
  • maxe M kullanıcısına yanıt
    sizin kanser dediğiniz bana ttnet den kurtuluş oldu 8 mbps veriyordu ttnet bana 49 tlye oda 4 ü geçmiyordu şimdi 76 mbps kullanıyorum. 9 mb\s download hızını görüyorum taahusuz ve kotasız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.