Şimdi Ara

Taahhütün son ayında 9 lira fatura normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, hattımı Ocak ayında Bimcell e taşıdım. 10 şubat fatura kesim tarihimdi ve son ayımdaydım. 12 ocak yada 13 ocakta bimcell e geçişim oldu. Son bir fatura gelir diye bekliyordum ama 9 küsür lira fatura geldi. Sms yollamışlar. Ben şu linkteki adrestende sorguladım, gerçekten borcum 9 lira görünüyor. Bu normal mi? Taahhütün son ayındaki paket/tarife ücretini tam ödemiyor muyuz? Bu durum benim için iyi ama korkum sonradan bir fatura daha yollamaları.

LİNK.

https://www.birincibasamak.net/post/numara-tasima-sonrasi-kalan-para-iadesi-nasil-yapilir

• 9 liraysa iyiymiş, ödeyin konu kapansın, neden konu açtınız da :)
    Şaka bi yana
    Taahhüt bitiminden sonra, taşımaya kadar kaç gün kullanım yaptıysanız, ona göre hesaplanıp faturalandırılır. Tam ay çıkmaz yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütüm 10.02.2021 de bitmiş olmuyor mu?
    Birde mesajda bir sonraki fatura kesimi 10.03.2021 diyor. Ben 10 martta Bimcell e geçeli neredeyse 2 ay olmuş olacak, hala neden fatura göndermeye devam edecekler anlamadım.
    Taahhütün son ayında 9 lira fatura normal mi? Taahhütün son ayında 9 lira fatura normal mi?
  • 10 ocakta kesilen faturanızı ödemişsinizdir
    12-13 ocakta bimcell de hattınız açılmış. Doğal olarak 2 ya da 3 günlük faturanız 10 şubatta kesilmiş.aslında bu faturanızda merhaba kalan ayların telsiz kullanım vergisi olması lazımdı artık yansıtmıyor olabilirler.
    Bu tarihten sonra kullanımınız olmadığı için başka faturanız olmaz.
    Mesajı otomatik metin formatında yollamış olabilirler
    En kötü 12 - 13 martta bakarsınız tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Martta tekrar kontrol edeyim. Teşekkür ederim.
  • Normal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.