Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, ACISIZ İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL! | MİLLENİCOM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oseren Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
414
Cevap
17
Favori
18.000
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, ACISIZ İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL! | MİLLENİCOM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      283 Mesaj
      13 Mart 2019 13:34:40 Konu Sahibi
      MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA ACISIZ İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL!

Uygun fiyata taahhütsüz, kotasız, 'hız düştü' sorunu yaşatmayan gerçek sınırsız internet keyfi online başvurulara özel ayda sadece 69,90 TL!

Benim için 35 Mbps’ye kadar hız yeterli diyorsanız Özgürüm Kampanyası, eğer altyapıma güveniyorum ve çok daha fazla hız istiyorum diyorsanız 100 Mbps’ye kadar hız alabileceğiniz Prestij Kampanyamıza başvurabilirsiniz.

Donanımhaber Destek Ekibimiz, Canlı Çağrı Merkezimiz ve WhatsApp Destek Hattımız ile işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Not: Bu kampanyanın sadece Türk Telekom altyapısına özel olduğunu hatırlatmak isteriz. Hız için eklenen “e kadar” ibaresi de bu hızın altyapınıza ve modem kalitenize göre değişebileceğini anlatmaktadır.

Detaylı incelemek ve başvurmak için hemen tıklayın.

Kampanya videosu için tıklayınız

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• 13 Mart 2019 22:04:12
      modem kurulumu ücretli mi

• Yüzbaşı
      583 Mesaj
      13 Mart 2019 22:14:17

Yeni abonelikse ücretli ama başka servis sağlayıcıdan geçiş işlemiyse kurulum gerekmediğinden ücret olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      ankarawebmedya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      655 Mesaj
      14 Mart 2019 00:16:10
      Ben bilgi almak amacı ile WhatsApp desteklerinden yararlanmak istedim ama çok soğuk, sanki yeni abone yapmak istemiyorlar gibi geldi.

Bakalım. Diğer taahhütsüz firmanın tavrı nasıl olacak. Ona göre taahhütsüz firmalardan birine geçeceğim. Boşa sizde kalacağım, şu kadar yıl kölenizim demenin bir mantığı yok artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      81 Mesaj
      14 Mart 2019 01:03:27
      Tekel altyapı Türk Telekom'da iken ve AKN'NİN kaldırılmasından sonra altyapı kirasını ve tarifelere zam yapmasına rağmen nasıl hala daha 70TL'ye satış yapabiliyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      583 Mesaj
      14 Mart 2019 05:57:52

Selamlar,

Bana ad soyad ve tel no iletir misiniz (PM olarak). Sizi arayıp detaylı bilgi verelim. Satış bilgilendirmesi için en yetkin kanalımız web sitemizde beni arayın talebi bıraktığınızda sizi arayacak olan satış ekibimizdir.

|
      |
      aktassa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      583 Mesaj
      14 Mart 2019 05:59:15

Yakında donanımhaberde video röportaj vermeyi planlıyoruz. Orada pazarda neler oluyor, biz nasıl devam ediyoruz detaylıca anlatacağım.

|
      |
      opysium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      655 Mesaj
      14 Mart 2019 07:44:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Alper Karaer - Millenicom Selamlar,

Bana ad soyad ve tel no iletir misiniz (PM olarak). Sizi arayıp detaylı bilgi verelim. Satış bilgilendirmesi için en yetkin kanalımız web sitemizde beni arayın talebi bıraktığınızda sizi arayacak olan satış ekibimizdir. Alıntıları Göster
      Alper bey teşekkürler.

Bugün diğer servis sağlayıcı arayacak. Oradaki görüşmemize istinaden sizlerle bağlantı kurabilirim.

Keşke whatsapp taki arkadaş sizin gibi olsaydı, muhtemelen bugün millenicom daydım.

Hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3267 Mesaj
      14 Mart 2019 08:41:06
      Upload hızlarınız nasıl ? Bununla ilgili bir paketiniz varmı ?

Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
    • Yüzbaşı
      583 Mesaj
      14 Mart 2019 09:15:17

Download hızınıza bağlı olarak 3 ya da 4 mbps upload hızları (Turk Telekom altyapısınsa upload hızı altyapı işletmecisi tarafından belirleniyor ve tüm firmalarda aynı). Fakat yüksek upload hızlı teklifler üçin Telekoma talepte bulunduk. Umuyorum ki ileriki dönemde yüksek upload hızlı tekliflerimiz de olacak.

|
      |
      Tayff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3267 Mesaj
      14 Mart 2019 10:18:56

Teşekkürler
      |
      |
      Bahsedilenler: Alper Karaer - Millenicom

Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
    • Yüzbaşı
      615 Mesaj
      14 Mart 2019 14:16:07
      Hayırlı olsun bende başvuru yaptım geçiş için. Taahüt olmaması ve fiyatın cazip olması işime geldi. Ancak 5 Mart ta SMS geldi bağlantı aşamasına geçildi diye, başvururken 5-6 gün sürer denilmişti, kontrol ettiğimde "bağlantı için son aşamaya geçilmiştir" durumunu bir türlü aktife çeviremediler. Aceba TTelekom mu sıkıntı çıkartıyor diye aklımda deli sorular. Bir an önce TTnet ten kurtulayım diyorum.

Hayvanları tanıdıkça insanları sevmeye başladım.
    • Firma Yetkilisi
      283 Mesaj
      14 Mart 2019 14:19:54 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: akg58 Hayırlı olsun bende başvuru yaptım geçiş için. Taahüt olmaması ve fiyatın cazip olması işime geldi. Ancak 5 Mart ta SMS geldi bağlantı aşamasına geçildi diye, başvururken 5-6 gün sürer denilmişti, kontrol ettiğimde "bağlantı için son aşamaya geçilmiştir" durumunu bir türlü aktife çeviremediler. Aceba TTelekom mu sıkıntı çıkartıyor diye aklımda deli sorular. Bir an önce TTnet ten kurtulayım diyorum.
      Merhaba,

Konuyla yakından ilgilenelim isterseniz. Başvuru bilgilerinizi Pm atabilir misiniz?
      |
      |
      Bahsedilenler: akg58 , Alper Karaer - Millenicom

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      15 Mart 2019 00:43:15
      Bu 35 Mbps için Türk Telekom'un hangi alt yapısı olması gerekiyor? 100 Mbps destekli Hipernet yeterli mi yoksa Fiber mi olması gerekiyor?

• Firma Yetkilisi
      283 Mesaj
      15 Mart 2019 09:21:07 Konu Sahibi

Merhaba,

Fiber yada Vdsl olması 35 mbps için yeterlidir. İsterseniz adres bilgilerinizi Pm olarak iletebilirsiniz detaylı olarak sorgulamak isteriz.
      |
      |
      roddenberry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Firma Yetkilisi
      283 Mesaj
      15 Mart 2019 11:56:52 Konu Sahibi

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere millenicom olarak 15 Kasım 2017 tarihinden bu yana arkadaşını getir kampanyamız mevcuttur.

Üstelik öneren ve gelen müşteriye, 1 ay bedava internet hizmeti verilmekte.

Arkadaşını getir
      |
      |
      xmania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      15 Mart 2019 14:18:31
      Arkadaşını getir kodu buyrun 989383C4

|| AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
    • Teğmen
      168 Mesaj
      15 Mart 2019 15:05:00
      Millenicom'lu olmak çok zor gerçekten. TurkNet'te evrakları e-postanıza gönderiyorlar, indirip imzalayıp adreslerine ücretsiz gönderiyorsunuz.
      Burada ise hat sahibi (babam) memleketin dağında yaşarken, oraya da ulaşamınız yokken milleni'li olamıyorum doğal olarak.

Hürriyet olmayan bir memlekette ölüm ve çöküş vardır. Her ilerleyişin ve kurtuluşun anası hürriyettir.

PSN ID: tuuruls

• Firma Yetkilisi
      283 Mesaj
      15 Mart 2019 15:18:28 Konu Sahibi

Merhaba,

Bu konuyla ilgilenelim isterseniz. Adresi Pm atabilir misiniz?
      |
      |
      tuuruls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.