Şimdi Ara

TAAHHÜTSÜZ ISS ÖNERİSİ OLAN VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaşlar şuan kullanmakta oldugum süperonline taahhütüm 02.01.2018 de bitiyor
    taahhütsüz internet arıyorum TürkNET'i denedim ama bazı sorunlar yüzünden 3 gün önce kapattırdım ikinci internet olarak onlardan hizmet istemiştim olmadı.
    Netspeed alıcaktım malesef daha istanbula gelmemiş telekom alt yapısı olarak mahallemizde vdsl var

Süperonline kapatma sebebim 16mb 75gb akkli paketlerini kullanıyorum her ayın başında sıfırlanan kotam 3 4 günde doluyor mesela bu yıl 2 ay yazlıkta kaldık evin elektrikleri kapattık
    yazlıktayken bile kullanmadıgım internet için 2 ay üst üste mesaj geldi kotanızı doldurdunuz diye bunlardan miğdem bulandı çok düzanbaz firima.

• ocak ayından sonra netspeed istanbul a gelecek

ikinci bir internet bağlantısı için abone olurken varsayıyorum daire 2 de oturuyorsan daire 3 diye başvurdun mu çok sıkıntı olmuyor. Eğer aynı binada oturan akraba ya da yakın komşu varsa internet kullanmayan onun adresini kullanarak kendi adına internet açtırabilirsin.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    bizim ev müstakil kapımızda ankastre var 10 adet hat kapasitesine sahip sadece bize ait benden başka o ankastreden internet alan yok diğer portları boşta çünkü yan binamızın ankastresi farklı
    bu sebeble 2. internet sıkıntı olmaz sadece bana lazım olan tahhütsüz bir internet netspeed 2017 aralık veya 2018 ocak ayları içerisinde istanbulda hizmet verecegini söylüyor ama nekdar dogru bilmiyorum. ona alternatif olarak sadece tahhütsüz FİXNET var bildigim çok kararsız kaldım ne yapacagım konusunda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.