Şimdi Ara

TAAHHÜTLE TELEFON ALMA SÜRESİ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VODAFONE FATURALIYA YENİ GEÇTİM AYLIK 49 TL OLAN TARİFEYİ 12 AY KALMA SÖZÜYLE 39 A KULLANICAM FATURALARI GÜNÜ GÜNÜNE ÖDÜYCEM YAŞIM 21 KREDİ PUANIM 1200 FALAN SİZCE KAÇ AY KULLANIRSAM ŞİMDİKİ LG G4 GİBİ DÖNEMİN 1800 LİRALIK TELEFONUNU TARİFEYLE ALABİLİRİM?

• VE OTOMATİK ÖDEME TALİMATI YAPSAM FAYDASI OLUR MU
  • 6 ay faturalarını düzgün öder ve 6 aylık ortalama faturan 50 - 60 TL civarında olursa iPhone 7 bile alabilirsiniz.
  • yolsuzyolcu kullanıcısına yanıt
    Vodafone bilmiyorum ama Türkcell otomatik ödeme talimatıyla fatura tutarı kadar telefon alınabiliyor.
    10 ay kullandınız ve 50 TL faturanızı devamlı düzenli ödediniz.
    10x50=500 TL ama 1500 TL kadar bana telefon vermekte şimdi her önüne gelene vermiyorlar.
    Findeks puanım 1609 ve devamlı kredi kartı kullanıp ödeme yapıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR KONU GÜNCELDİR SİZE ŞÖYLE BİR SORUM VAR.
    FATURAYI ÖDER ÖDEMEZ DİREKT OLARAK PUANIMIZ ARTIYOR MU?YOKSA BELLİ ZAMAN SONRA MI YANSIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolsuzyolcu -- 31 Mayıs 2016; 18:58:48 >
  • yolsuzyolcu kullanıcısına yanıt
    Belirli sürelerce güncelleniyor.Yaptığınız işlemlere göre güncelleniyor.
    Hemen yansımaz ama 1-2 gün içinde yansır.
  • hatta tanimli telefon aldoginda , hicbir sekilde hicbir paket indiriminden yararlanamazsin , yani en kotu ihtimalle 10 tl x 24 ay = 240 tl arti piyasa degeri 1300 tl olan telefona 105 tl x 24 ay = 2520 tl gibi bi rakam odersiniz en az ...

Arkadaslar tahuttlu telefon almanin bedeli kullaniciya en az "telefonun bedelinin 2 katidir" yapmayin !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında öğrenci isen banka da ki hesap hareketliliğine bakılır. Ayrı olarak ailenin durumuna bakılır ve ona göre kbb puanın ortaya çıkar.
    Çalışan isen maaşına bakılır kredi kartı ödemelerine baklır falan filan.
    2 sene düzenli ödeyip İphone alamayan kişiler gördüm. Vodafone çağrı merkezinden tecrübeler
    Git telefonu XKUR gibi mağazalardan al daha karlı çıkarsın. Faturasız kullan tavsiyemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 2 Haziran 2016; 22:42:05 >
  • bence gsm şirketlerinden telefon alınmaz sırf tarifeye taksit yapıyorlar diye iki kat fiyata satıyorlar.
  • Rüyalarıma girdi la 3.telefonu almışım böle tuşlu hangi devirde yaşıyoz diyom kabul etmiyordum değiştirin diyordun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • occaut kullanıcısına yanıt
    Turkcell'de taahhütlü cihaz aldığında internet paketi indirimli oluyor. Erken iptal durumunda o güne kadar kullandığın internet paketinin indirimini de ceza olarak alıyorlar. Yani indirim miktarı X (ÇarpI) indirimden yararlandığın ay sayısı. Tecrübe ile sabit..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolsuzyolcu

VODAFONE FATURALIYA YENİ GEÇTİM AYLIK 49 TL OLAN TARİFEYİ 12 AY KALMA SÖZÜYLE 39 A KULLANICAM FATURALARI GÜNÜ GÜNÜNE ÖDÜYCEM YAŞIM 21 KREDİ PUANIM 1200 FALAN SİZCE KAÇ AY KULLANIRSAM ŞİMDİKİ LG G4 GİBİ DÖNEMİN 1800 LİRALIK TELEFONUNU TARİFEYLE ALABİLİRİM?

Vodafone'da puan şöyle kazanılıyor; Adına kayıtlı hat sayısı (3-5 tane hat olabilir), hatların faturalarının düzenli ödenmesi, adına kayıtlı hatlardan biri üzerinden taahhütlü cihaz aldıysan ödemelerinin düzenli ödenmiş olması.

Tek bir hat ile istediğin cihazın puanına uzun sürede ulaşırsın.
  • Tavsiyem G4 alma.

Vodafone kontratlı hiç alma.
  • Soruna şöyle bir açıklama yapayım. 3 ay önce 1200 puanla bir telefon aldım. 120 tl'ye yakın bir fatura ödüyorum ve hiç geciktirmeden ödüyorum şuanda puanım 2800. Ek olarak benim üzerime kayıtlı olan ve eşimin kullandığı bir hat daha mevcut yine onunda 30 tl gibi aylık bir faturası var. Ben 3 ayda bu puana çıktıysam gerisini sen hesap hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Haziran 2016; 19:29:00 >
  • bu fatura ödeme kredi puanını nerden görüyorsunuz?
    puan yüksek olunca telefonu daha ucuza mı veriyorlar?
    vodafone da 2 yıldır biri konturlu adıma 2 tane hat var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.