Şimdi Ara

Taahhüt sona erdi faturam kabardı önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Digitürk taahhüdüm sona erdi. Normalde 29 öderken 38 TL yansıdı haliyle. Aradığımda 3 farklı müşteri temsilcisi 3 farklı şekilde bilgi aktardı. İlk konuştuğum kişi size kampanya yok dedi. Bir diğeri ise kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca bilgilerinizi herkese aktarabilmek için izin verin yoksa size kampanya yok dedi, bu kanunla birlikte artık iznimizi istiyorlar galiba.

Ben sadece Belgesel kanalları ve HD paket istiyorum aslında. Giriş paket (19) + HD (7) + Belgesel (5) çok makul görünmedi bana. Ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahkehkah -- 11 Ocak 2017; 21:50:3 >

• Keşke taahhüt bitmeden anlaşsaydınız fatura kabarmazdı hiç olmazsa.İptal talebi verin fax çekin arasınlar sizi yine anlaşırsınız.Bırak onlar gelsin sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Keşke taahhüt bitmeden anlaşsaydınız fatura kabarmazdı hiç olmazsa.İptal talebi verin fax çekin arasınlar sizi yine anlaşırsınız.Bırak onlar gelsin sana

Hocam 2 ay geçmiş farkında bile değildim. Geç oldu dediğiniz gibi. İptal faksı çekeyim en kötü D-Smart'a geçerim diyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.