Şimdi Ara

Taahhüt bitmesine rağmen yeni pakete geçemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bundan 2 yıl önce SuperOnline dan 50 mbit fiber kampanyasına başvurmuştum ancak 4 ay önce taşındığımdan adsl ye geçiş sağladım.Bu ay sonu da taahhüdüm bitti.Bende VDSL alt yapısına geçmek istediğimi söyledim.Taahhütlü yapmak istemediğim için tarife fiyatlarından ödeme yapmak istediğimi dile getirdim.Ancak bana söyledikleri şey maalesef öyle yapamadıklarını ve yeni taahhüde geçebilirsiniz söyleminde bulundular.Şimdi ben bu durumda ne yapabilirim arkadaşlar.
    Yardımcı olabilir misiniz?

• Adsl'de sürünme farklı servis sağlayıcılarına geç iptal ettir o hattı taahhüt yaptırmak için zorluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 28 Eylül 2017; 13:56:49 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum hocam.
    Türknet'e başvuracağım artık.ADSL de olmayı bende istemiyorum.
  • Hizmet numaranı öğrenip internetini TürkNet e taşı DSL de niye superonline ile uğraşıyorsun ki Dsl de superonline resmen bana gelme diyor ? İstersen davet kodu vereyim bir ay ikimizde bedava kullanalım? Sorun olursa da yardımcı olmaya çalışırız
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Referans paylaşımı yapmak yasaktır banlanabilirsiniz.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    konu açmışlardı referans linki diye kapattılar mı ?
  • Türknet'e geç uğraşma süperonline'la bu aç gözlü firmalardan internet almayıp ders vermek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Referans paylaşımı yapmak yasaktır banlanabilirsiniz.

Davetiye paylaşım konusu dışında açıktan linkim bulunmuyor özelden sadece istenirse gönderiyorum ama uyarı için teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Özeldende yasaklama geldi bundan dolayı söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Özeldende yasaklama geldi bundan dolayı söyledim

Eyvallah sağolasın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarifeleri ucuz değil ki en ucuz limitsiz vdsl paketini 85 liradan veriyor. Türk Telekom 100 mbps 50 gb kotalı kota sonrası hızı 24 mbps ye düşen paketi 85 liraya veriyor.

Taahhüt bitmesine rağmen yeni pakete geçemiyorum.

turknet direk 32 mbps limitsiz interneti 60 liraya veriyor. Superonline nin bakır tarafında bir iddası yok. Anca internette oyun oynayan sadece ping e önem veren kullanıcılar geçer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.