Şimdi Ara

Taahhüt bitimine 2 ay kala, AKK Şoku ! ACİL YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slmlar 75gb akk'li 25Mbit aboneligim var fakat aldigim günden beri yani 2 senedir hiçbir şekilde hizim düşmemişti taki bugune kadar şu anda tekrar adsl'e cilalı taş devrine donmuş gibiyim.

Aynı durumdan muzdarip olan var mi ? Taahhut bitimine doru bu gibi durumla karşılaşanlar vs ? Nasıl aşılabilir ? Çözüm yoksa taahhüt yenilerken öneeceginiz kampanya ?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer bir durumdaydım. Benim taahütüm de Şubat sonunda bitiyor. Daha önceleri download kotasını aşmışlığım çok oldu ama hızım düşmüyordu. Bu ay ise Upload kotasını aşmışım nasıl olduysa.. ardından tak diye düştü hızım ama bu hız düşüşü 1-2 gün sürdü. sonra düzeldi..
    Sen hangi hız için hizmet alıyorsun ve gerçekte ne kadar hız veriyorlar? Ben 2 yıldır 25mbit üyesiyim ama 50mbit alıyorum. Sende de durum böyle mi?
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Abonelik hızım ve verilen hız aynı, 25Mbit ! 2 yıldır hiçbir şekilde hız düşüşü yaşamamıştım

İnşallah 2-3 gün sonra düzelir. 3mbit çekilecek gibi değil
  • Tahattüt bitmeye yakın olması ile alaklı değildir.Olamazda.Upload veya dowland kotanız dolduysa düşmüştür.Benim 100 akk paketim var.suan doldu hızım 3-5 arası ama gayet te iyi. akknız dolmus olsa bile aldıgınız hız düşük geliyorsa farklı bir sorun olabilir.Online işlemlerden bağlantınızı iyileştirmeyi deneyebilrisiniz.
  • Ben de aynı durumdayım inÅŸallah düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka şehirlerde konuştuğum arkadaşlarda da aynı sorun var. Altyapı ile ilgili bir sorun var gibi. Hepimizin hızı aynı anda düştü. Ayrıca benim taahütümüm bitmesine baya var. Umarım düzelir. Eski speedtestlerimin ss lerine bakıp bakıp dertleniyorum valla.
  • Benim akk 75gb ama 200gb dan sonra hiz dususu yasiyordum suan 100gb oldugu gibi 3mb sabit 260kb gecmiyor cogu zaman 5 ay kaldi sanirim bitsin degistiricem faturalardada sikinti yasamaya basladim. 80 90 arasi oduyorum nedense

• Acaba artik hiz ve kota konusunda esnek davranmayi biraktilar mi ? Eğer böyle devam ederse hiçbir anlamı kalmayacak bu fiberin, adsl'den bi farkı kalmayacak

• Bendede aynı. 2 senedir hızım hiç dusmuyordu dün ilk defa 3 mb hıza düştü ve hiç ama hiç çekilmiyor.

• Aynı sorun bende de var. 5 yıldır kullanıyorum ve bugün itibari ile hızım düştü. Açıkcası birkaç ay daha takip edip kota konusundaki esneklik kalktıysa iptal etmeyi düşünüyorum.
  • Ttnet olur boyle seyler.

• Bende de durum aynı. Fiber üçlü tarifesini kullanıyorum. 3 ay önce taahhüdümü yeniledim. Bu ay hızım azaldı.
  • Gülsem mi ağlasam mı bilemedim hepimiz eşşekten düşmüş karpuza döndük 3mbitle sürününce.
    TTnet vdsl i bi araştırmak lazım eğer böyle gidecekse. Belki uygulanmıyordur bölgemde.

• Taahhüt yenilemeden, Acil çözüm lazım

• bende de hız düştü
    25 mbit 75 gb akk vardı. daha önceleri akk dolsada hızım düşmüyordu fakat bu sefer 3 mbit bile göremiyorum. 0,5 mbit çıkıyor speedtestte. Aradım geldiler modem değişti, yanındaki beyaz cihaz değişti. yok hala aynı. Hatta şuan bu foruma girerken bile zorlanıyor. youtube da 144 p de oynatamıyor. yarın arayıp baya bir tartışacağız sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.