Şimdi Ara

Taahhüt başlayalı 10 gün oldu bakar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 şubatta kablonete başvurdum ha geldi gelecekler bağlasınlar diye her gün bekliyorum erteliyorlar şikayet mi etmedik müşteri temsilcisine yüz kere bağlandık sözün özü gelmiyorlar kuruluma 10 şubatta taahhüdü imzaladık ama henüz kullanamadık gidip iptal etsem her hangi bir ücret talep ederler mi ne gibi bir süreç yaşarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Verilmeyen hizmet için kuruş alamazlar.
  • şikayet kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır; aynısı başıma geldi, şikayet kaydı açtırınca aynı gün içinde randevu için aradılar ben 2 gün sonrasına müsait olduğum için 2 gün sonrasına randevulaştık ve kurulum tamamlandı...
  • başvuru yaptığım şubeyi aradım 2. gün onlar ayarladılar her şeyi. adamlar sabah erken saatte gelip bağladılar. müşteri hizmetleriyle uğraşmadan başvuru yaptığınız şube ile iletişime geçin.
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim sorun geçtiğimiz perşembe halledildi yoğunluğu bahane ettiler biraz ama şükür kullanmaya başladık

• telefondan başvurdum ben. hemen arkasına arayıp randevu aldılar. ertesi gün sabah gelip bağladılar. bağladıktan 5 dakika sonra kullanmaya başladım.
  • Taahüt kurulum gerçeleştiği günden itibaren başlar ve kurulumdan sonra dahi 1 hafta icinde iptal edebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.