Şimdi Ara

T625 endişelendirdi. Çin paniğe kapıldı: Türkiye’nin hamlesi endişe verici (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Treth

Tam olarak ne yapıyorlar ? Sessiz izledim bir şey anlamadım ?

Alıntıları Göster
    Camdan yapılma bir köprü var, yükseklik korkusu olan arkadaşlarını oraya götürüp video çekiyorlar.
  • Xiaomi'de vestel'i kıskanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sümeyye tatile çıkabilir

• çin'de yaşıyorum(bu gerçek), beni işten attılar, çinli kız arkadaşım beni terk etti ve yerel halkı endişeli. aşırı kıskandılar kendilerine lokum ve baklava ikram ederek sakinleştirmeye çalışıyorum. Ne yapıcam bilmiyorum
  • Çin bu haberi duyunca bütün hekırları göreve çağırdı

Mission :T625 Plan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlara inanan kitle çoookk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merkez bankasi dolar rezervini aciklarsa iste o zaman turkiye kiskanmaya baslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin bizi kıskanmaya başladıysa bir ambargoda o koyar siz cahillerde ne güzel kendinizi avutursunuz dış güçler bize saldırıyor diye
  • Ülkemin bütün ezik ve kendini aşağılık sanan zevat gene toplaşmışlar.yahu sizin bir Avrupa'lıdan yada ABD'liden bir Çin'liden bir Japon'dan bir Kore'liden farkınız yok.azıcık kendinize güvenin.ne demişti her fırsatta örnek aldığınız Atatürk.muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızda ki asil kanda mevcuttur.titreyin ve kendinize gelin ezikler.siz ne zaman gereksiz,işe yaramayan bir topluluk haline geldiniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.