Şimdi Ara

T625 endişelendirdi. Çin paniğe kapıldı: Türkiye’nin hamlesi endişe verici (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çinliler yeni bir çin seddi kurmayı düşünüyorlarmış.
  • Çin in helikopteri kalkmıyormuymuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bize kiskanan ulkelere Cin’de eklenmis oldu.

Ulan bu safsatalara inanan bir nesil yetisiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıdaki arkadaşlar Çin niye endişelensinki demişler, yahu adamlar Doğu Türkistan'ı işgal ettiklerinin farkındalar, yarın Türkiye güçlenirse Doğu Türkistan'da hak talep edecek, ne zannediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Bu nedir hocam ya, şaştım kaldım, Türkiye'de kaç firma motor üretiyor ya da üretmeye çalışıyor, Erkunt traktör motoru; tümosan traktör motoru; kale silah füze motoru,; ford otasan Ecotorq ticari araç motoru; bmc azra adında ticari araç motoru, tank motoru; tei iha, helikopter, eğitim uçağı, savaş uçağı motoru üretiyor ya da üretmeye çalışıyor. Halbuki tüm bu firmalar güç birliği yapsalar kısa zamanda bir çok motoru üreteceğiz.

Alıntıları Göster
    Bu ivme ile füze motorları 2-3 yıl içerisinde stabil olarak envantere giren füzelere takılır.
  • quote:

Yukarıdaki arkadaşlar Çin niye endişelensinki demişler, yahu adamlar Doğu Türkistan'ı işgal ettiklerinin farkındalar, yarın Türkiye güçlenirse Doğu Türkistan'da hak talep edecek, ne zannediyorsunuz.
    Önce Yunana kaptırdığın adaları al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOMIX

Bu ivme ile füze motorları 2-3 yıl içerisinde stabil olarak envantere giren füzelere takılır.

Alıntıları Göster
    Umarım hocam öyle olur
  • quote:

Yukarıdaki arkadaşlar Çin niye endişelensinki demişler, yahu adamlar Doğu Türkistan'ı işgal ettiklerinin farkındalar, yarın Türkiye güçlenirse Doğu Türkistan'da hak talep edecek, ne zannediyorsunuz.
    Ayrani yok icmeye kurkle gider micmaya

la daha akdenizdeki kibristaki petrolumuzu israil cikariyor bi mok yapamiyoruz neyin kafasi bu

auuuuu diyince olmuyor bu isler kafana 2 bomba yer oturursun kicinin ustune sonra amariganin oyunlari

• quote:

Orijinalden alıntı: JackSparro131

Ayrani yok icmeye kurkle gider micmaya

la daha akdenizdeki kibristaki petrolumuzu israil cikariyor bi mok yapamiyoruz neyin kafasi bu

auuuuu diyince olmuyor bu isler kafana 2 bomba yer oturursun kicinin ustune sonra amariganin oyunlari

Alıntıları Göster
    o halde hepimiz ekonomik ve savunma sanayi alanlarındaki çalışmalara destek vermeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

Son dakika çindeki panik havası böyle görüntülendi:

Tam olarak ne yapıyorlar ? Sessiz izledim bir şey anlamadım ?
  • quote:

o halde hepimiz ekonomik ve savunma sanayi alanlarındaki çalışmalara destek vermeliyiz

Alıntıları Göster
    öyle zaten tutup abd nin f16si ile abd nin istemedigi ulkeyle savasamazsin

rusun s400 u de oyle

kendimiz yapmaliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: JackSparro131

öyle zaten tutup abd nin f16si ile abd nin istemedigi ulkeyle savasamazsin

rusun s400 u de oyle

kendimiz yapmaliyiz

Alıntıları Göster
    Aynen hocam
  • JackSparro131 kullanıcısına yanıt
    O konuda henüz kimse pek bir şey yapamıyor, italyanlar bir denemek istediler donanmayı karşılarında buldular

Akdenizden çıkan TR olmadıkdan sonra ekononik ve güvenli olarak batıya ulaşamıyor, değişik güzergahlar için yunanlılar ile israilliler niyetlenecek oldular çıkan tutarlar niyete pişman etti.

Fiilen bizde arama ve sondaj faaliyeti yapıyoruz

Ayrıca karara bağlandı diye biliyorum kıbrısa deniz üssü kuruyoruz.
  • çinli arkadaşım var, herkes sabahtan beri sığınaklardaymış, adam zar zor yazdı bana internet falan çekmiyormuş, neden t625i ürettiniz çocuklarımız altlarına ettiler bunu duyunca dedi, öyle paniğe kapılmış kefereler

• Ziyaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Ziyaaaaa
    in çatıdan
  • Yerli sivil yolcu uçağı Dornier

Yerli helikopter İtalyan leonardo

Yerli eğitim uçağı Pilatus pc 21 (İsveç)

Yerli Altay ( Kore)

Birleşmiş Milletler acil toplantı kararı almış. Dünya endişe İçinde. Toplantının konusu : Bu Türkler bizim eskilerimizle ne yapmaya çalışıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 14 Eylül 2018; 23:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Yerli sivil yolcu uçağı Dornier

Yerli helikopter İtalyan leonardo

Yerli eğitim uçağı Pilatus pc 21 (İsveç)

Yerli Altay ( Kore)

Birleşmiş Milletler acil toplantı kararı almış. Dünya endişe İçinde. Toplantının konusu : Bu Türkler bizim eskilerimizle ne yapmaya çalışıyor?
    Yerli sivil yolcu uçağının dornier'den alınıacağı bilgisi eski bir bilgi, yerli yolcu uçağının tasarımının başlamasına daha 5 yıl var, burada milleti kandırma.
  • Az önce bir grup Çinli sultanahmet civarında sinir krizi geçirip öfke nöbeti geçirdi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.