Şimdi Ara

t610 ve bir kac ufak soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Arkadaslar bu t610 da ki titremeler hepsinde varmı? ( Isıgı hafiften pır pır yapıyor)

2. T610 zil sesleri (artan olarak ayarlanmamis olmasına ragmen) sonradan calmaya basliyor bide yüklenen bütün midilerin sesi hep kısık mi cikiyor

3. bide bu SE dedikleri nedir

4. Bi de yazılım yükleterek neleri cözebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polater -- 28/6/2004 19:24:40 >

• 1. Bilgim yok..
    2. Sesleri kısık çıkıyo. Hepsinde aynı.
    3. SE -> Sony Ericsson'un kısaltması oluyo :)
    4. Yazılım yükletemiyosun bildiğim kadarıyla.. Hem yazılım yükleterek NELERİ çözmek istiyosun?
  • Yani yeni bir yazılım yüklenerek bu zil sesinin sonradan cıkmasını engelleyebilirmiyiz vss...
  • walla bendede var ışık titriyor..ses seninki gibi yazılımı bende duymadım..
  • 1)çogunda var o titreme T610 larda

2)sonradan çalmaya baslıyor normal bi özellik ondan bi sorun yok? kızık çalması da melodiye göre değişir, melodi yüksek ses ise yüksek düşük ses ise düşük çalar.

3)SE = Sony Ericsson kısaltılması uzun uzun yazmayalım diye baş harflerini sölüyoruz örnek SEP900 : Sony Ericsson P900 demek. ok

4)Yazılım yükletme derken yeni version yükletmekten bahsediyorsan bişi değişmiyor? ama her zaman güncel version da bulunmak daha iyidir, zamanın oldukca teknik servislerden yeni version yükletilsin..

saygılar sevgiler.
  • Arkadaslar bu telefonu birazdan alacamda telefonda bole sorunların olmasi canımı sıktı biraz..
    aslinda zil seslerinin bu sekilde az duyulmasi cevapsız atanlari duyma acısından biraz kötü

Birde PİL süresi nedir kac gün gidiyor normal kullanımda
  • 2-3 gun gidiyor?

bu arada evet çok çağrı alan biriysen işin zor oalcaktır, kısık olarak hiç duyulmuyor çogu zaman?
    karsıdaki uzun çagrı atarsa duyuluyor ancak, o da herkes kıza cagri attigi için hemen, ondan duyulmuyor?
    bende bu derdi yaşamıstım zaMANINDA kullanmıstım 1 ay falan..

bence düşün derim biraz, saygılar
  • Negative® dostum valla sırf bu ozelliği icin almayacagim bence de kotu bir sey. Ya telefona dibim düstü ama gel gelelim ufacik bir ozelligi yuzunden almayacagim. Bakalım baska telefonlara dogru yol alacagim.. Saygılar Too
  • neyazıkki sonyde bu sorunlar halledilemiyor bende t630 aldım hemen sattım...
  • Gercekten donanimhaber her konuda cok faydali herkesin tecrübeleri hakkında bilgi aktarmasi cok güzel. Bence telefon almadan once herkes bu siteyi bi gezmeli. ondan sonra kararini vermeli
  • saolası, yardımcı oldugum için kendi üzerime alındım ama tüm arkadaşlar burada bir bütün?
    süper bi ortam anlatılamaz.. doru söledin..
  • bende de t610 var T9 klavyesi türkçe yazamıyor onu nasıl düzeltebiliriz?
  • beyler benden bi tavsie.. bu saatten soora t610 almayin.. eyer cok istiyosaniz t630 alin.. ikinci eli daha bi para eder. ve daha yeni... t630da ses kısık poroblemi yok... bangir bangir caliyo amr'leri bile...

hoparlor acikta baya iyi ses cikiyo
  • e365 dostum t630 u ben yeni aldım kvk dan üstünde en son yazılımı yüklüydü.fakat hemen sattım.Kısık ses olayı var bazı melodileri iyi bazı melodileri ise hiç duyulmayacak kadar düşük çalıyor.T9 da türkçe karakter sorunu yok fakat telefonda birçok hata var ara sıra yazılım kitleniyor.Çektiği resimler az titretsek bile iğrenç oluyor.Nokia kadar net çekemiyor.Ayrıca amr seslerini zil sesi yaptırmıyor.İnternetten çektiğimiz dosyaları doğrudan kaydediyor baştan dinletme görüntüleme özelliği yok.Rehber çok karışık.Ses kalitesi iyi ama sadece 16 poli melodilerde iyi diğerlerini iyi çalmıyor.Ekran net fakat ekranı tam olarak kullanamıyoruz.Eksikler tonlarca var.Ayrıca 2 mb hafıza anında doluyor çünkü bir resim yaklaşık 50 kb yer kaplıyor.Kalitesiz bir resim için yer çok.Hiç bir java uygulamasını desteklemiyor başlı başına 5-10 tane oyunu var.Uyum yok.Mesaj gönderme raporunu kafasına göre bir belirtiyor bir belirtmiyor.Hatalar tonlarca.Bakın gidin nokia nın 4096 renkli bir telefonunu alın ama T630 falan almayın elinizde kalır.Çünkü uyum yok.Keşke olsaydıda kullansaydım ne hevesle almıştım ben bu telefonu...Ama neyazıkki değmez.zaten 600 milyonla piyasaya giren telefon şimdi satılmayınca 7250İ lerden bile daha ucuz fiyata indi düşünün gerisini...Kimsenin kafasını karıştırmak veya nokia reklamı yapmak değil amacım.Ben telefonu aldım ve eksiklerini gördüm yazıyorum.Siemens sonyden bin kat daha iyi telefon bunu unutmayın...NOKIA>SIEMENS>SONY ERICSSON

• Bir T.610 ( 385 mil TL )sahibi olarak
    Söylenenler doğrudur.
    Ancaak hariçten melodi yükledim midi sesleri.
    BAngır bangır çalıyor.
    Ama tel açıldığında önce titreşim sonra müzik çalıyor.
    Bunu ben de önleyemedim.

Bir de gelen ve giden çağrılar tek listede toplanmış
    Top 30 çağrı var
    HAlbuki ilanlarında 30 giden 30 gelen çağrı şeklinde reklamı vardı.
    Cevapsız gelse bile titreşimden farkederseniz bakarsınız.

Bir de arada bir zaten gözünüz ilişir kalabalık ortamlarda iseniz acaba arayan var mı diye.!..

Gprs ile PC den nete bağlıyken ( Bluetooth ) tele çaldı ve bağlantı kesilmedi.

Bir de 24 saatten eski çağrıların saatlerini hafızada tutmuyor
    Sadece gün ve numara bilgileri var.
    6230 fiyat düştüğünde onu veya başka bir blut lu nokia ile değiştireceğim.
    ben blut için aldım kameranın önemi yok benim için.

Ama gene de fiyatına göre iyi sayılır T 610.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 29/6/2004 11:16:22 >

• +1 ama sony'Nin p seriside dehset abi hakkini wermek lazim...

t610 ve t630daki resim dandikligi kadar hayal kirikligina ugratan bisey yoktur... kamerali telefonum olsun die aliyosaniz elinizde patlar hic bi ise yaramiyo cunku

ayrica borckaartvin kardesimin dedigi gibi bide hafiza sorunu war.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReaL

bende de t610 var T9 klavyesi türkçe yazamıyor onu nasıl düzeltebiliriz?

dışarıdan böle bi eklenti ekleme durumun yok dostum..P900 de de öle, gerçi T9 gerekmiyor ama tel türkçe, T9 türkçe yok
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.