Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İyi Geceler, bi tanıdığımızın Turkcell T50 telofunu var. Telefona temiz format atmak istiyor ve gereksiz tüm Turkcell uygulamalarını kaldırmak istiyor. Nasıl yardımcı olabilirim ? Bana bi yol gösterir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    kingo root var bunu indirip telefonu rootlayın telefonadan yapılacak bilgisayara gerek yok sonra turkcellin gereksiz vede google gereksiz uygulamalarını kaldırsın sonra rotu tekrar iptal et ayrıca istedigin launceri kurun örnek marsmelow launcher telefonun daha hızlı vede sarjının daha iyi gittigini göreceksiniz http://www.kingoapp.com/ içerisinde menüsünde root kaldırma var ingilizce yazıyor ordanda rotu tekrar kaldırın garantiden cıkmasın cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 3 Kasım 2015; 21:45:04 >
  • g.tuzlu G kullanıcısına yanıt
    kingo root var telefon üzerinden root yapma tabii telefonun kapanmaması lazım yarım kalmasın yada apus launceri sil halen görünüyorsa root ya ub işe yarar yazılım ataratk çözebilirisin orjinal yada ispanya romunu oda forumda mevcut google bakarsan ordanda bulabilirsin türkcel orjinal rom yükleme diye arartır google da
  • Merhaba ,

Benim Turkcell T50im var ve içinde kredi kartı numarasıdır , kendi kullandığım bütün hesapların şifreleridir, 2000 fotoğrafım var. Garantiye yollamadan önce telefonu bir kezcik açmak istiyorum , bunun yolu yordamı var mı? En kötü ihtimal power tuşu olmadan formatlayabileceğim yöntem olsa da olur.
  • dahool kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim deneyeceğim

• SesliDüsünenFilozof kullanıcısına yanıt
    sıkıntı nedir onu anlayamadık neden acamıyorsun cihazı tam detaylı anlat yardımcı olmaya calışalım
  • Telefon 10 Kasım 2015 tarihinde KVKnın eline ulaşmış haklarım neler acaba daha önce yollayan oldu mu ? 8 oldu , nette 10gün içinde falan yeni telefon tahsisi yazıyordu bu haklardan yararlanan var mı?
  • Discovery 2 ' ye sahibim. T50 ile takas edeceğim biri ile. Sizce mantıklı olurmu ve üstüne nekadar ücret isteyebilirim? T50 garantili kutulu. Benimde garantili. fakat discoverynin kamerası çok kötü onun için takas etmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı ?
  • merhabalar -forumber- arkadaşımızın yaptığı twrp 2.8.7.0 ı yükledikten sonra ve 5.1.1i yükledikten sonra geri dönmek isterken dfu modda bütün diskleri biçimlendirdim yanlışlıkla şimdi telefon açılırken türkcell logosunun üst kısmı geliyor alt tarafı renkler birbirine girmiş vaziyette sadece dfu moda alabiliyorum ve bütün diskler fat32 formatında formatlanmış durumda bu durumdayken nasıl kurtarabilirim telefonu bir bilgisi olan arkadaş varsa sevinirim acilen...
  • ciko28 kullanıcısına yanıt
    t50 sorun yaşama olasılıgın yuksek telefon başlı başına sıkıntılı şansına ıyı de cıkabılır garantıye guvenme ben 1 sene önce t50 aldım 12 ayın 6 ayı garantıde gectı ben servisi cok sıkıştırdım yoksa 7-8 aya kadar cıkacaktı başka seceneklerı dene t50 riskli
  • T50 deki bilinen rehber ve arama hatasindan dolayi 1 2 gun once fabrika ayarlarina dondum ama telefondaki notlar kismindaki 1 2 onemli notum silindi kurtarmanin bi yolu var mi. Acaba ayrdimci olursanuz sevinirim

• Akarmagan A kullanıcısına yanıt
    root varsa diskdigger adli simgesi kürek gibi olan bir uygulama var üstünden çok gecmediyse kurtarma sansin var.

• serkan78689 kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim ama sanirim root yok acaba bu asamadan sonra root yapmanin bi faydasi olurmu dosyalari kurtarmak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Akarmagan

Cok tesekkur ederim ama sanirim root yok acaba bu asamadan sonra root yapmanin bi faydasi olurmu dosyalari kurtarmak icin

Dosyayı hiçbir şekilde (root da dahil) kurtaramazsınız, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Turkcel t50 ile samsung s3 ile takas yapiyimmi sizce nasil bitakas uygun olurmu uzerine para isteyimmi

Galaxy S3, T50'den daha üstün bir cihaz. Üzerine para istemek biraz saçma olur bence.

Saçmalamışsınız .

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    bir videoyu silmiştim yaklaşık 1 hafta sonra rootlu t50 ile diskdigger adlı uygulamayla geri getirebildim.geri getirdiğim videonun çözünürlüğü biraz düşüktü ama sonuç olarak video geri gelmişti. neden hiçbirşekilde kurtaramazsınız diyorsunuz uygulamayı araştırmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

bir videoyu silmiştim yaklaşık 1 hafta sonra rootlu t50 ile diskdigger adlı uygulamayla geri getirebildim.geri getirdiğim videonun çözünürlüğü biraz düşüktü ama sonuç olarak video geri gelmişti. neden hiçbirşekilde kurtaramazsınız diyorsunuz uygulamayı araştırmanızı tavsiye ederim.

Bir dosyayı kurtarmak mümkündür, ama not gibi başka bir algoritmaya sahip bir dosyayı kurtarmak (eğer o dosyanın yerini belirleyecek olan Hex değerleri bilinmiyorsa -ki bilinmiyor) imkansızdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royces

quote:

quote:

Turkcel t50 ile samsung s3 ile takas yapiyimmi sizce nasil bitakas uygun olurmu uzerine para isteyimmi

Galaxy S3, T50'den daha üstün bir cihaz. Üzerine para istemek biraz saçma olur bence.

Saçmalamışsınız .

Her iki cihaza da sahibim, S3'ü alalı 2,5 sene oldu, T50'yi alalı 1 sene oldu. Her iki cihazda da yazılım bazında çalışmalarım oldu. Özellikle T50'ye Android Lollipop'u derleme çalışırken uzun vakitler geçirdim telefonla. Yine rahatlıkla söylebilirim ki Galaxy S3, T50'den daha iyi bir cihaz.

T50'nin S3'den iyi olduğu iki yön var;
    - Ön kamera
    - Genel stabilite
    - S3'e göre daha az ısınıyor

S3'ün T50'ye göre iyi yanları;
    - Ekran
    - GPU (Oyun performansı)
    - Arka kamera (Hem fotoğraf hem video bazında)
    - Hafıza kartı girişi
    - Kulaklıktan çıkan sesin kalitesi

Ben cihazları rootlu kullanıyorum. S3'de stabilite konusu rootla çok kolay çözülebiliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Royces

quote:

quote:

Saçmalamışsınız .

Her iki cihaza da sahibim, S3'ü alalı 2,5 sene oldu, T50'yi alalı 1 sene oldu. Her iki cihazda da yazılım bazında çalışmalarım oldu. Özellikle T50'ye Android Lollipop'u derleme çalışırken uzun vakitler geçirdim telefonla. Yine rahatlıkla söylebilirim ki Galaxy S3, T50'den daha iyi bir cihaz.

T50'nin S3'den iyi olduğu iki yön var;
    - Ön kamera
    - Genel stabilite
    - S3'e göre daha az ısınıyor

S3'ün T50'ye göre iyi yanları;
    - Ekran
    - GPU (Oyun performansı)
    - Arka kamera (Hem fotoğraf hem video bazında)
    - Hafıza kartı girişi
    - Kulaklıktan çıkan sesin kalitesi

Ben cihazları rootlu kullanıyorum. S3'de stabilite konusu rootla çok kolay çözülebiliyor.

Hocam başka cihazlar için calismalarinizi bekliyoruz :)

• Vakit ayiran herkese cok tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.