Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lolipopu kaldırmaz bu telefon hele türkcell desteğiyle imkansız lg samsung geçişlerde bi sürü sıkıntı yaşıyo t50 nolur Allah bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif kullanan pek kalmamış gibi forumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerberustuncay

Lolipopu kaldırmaz bu telefon hele türkcell desteğiyle imkansız lg samsung geçişlerde bi sürü sıkıntı yaşıyo t50 nolur Allah bilir.

Motorola moto G gayet guzel.
    Ayni donanima sahip. Lolipop kaldirir gayet.
    Zaten donanimi gozardi edip kimsenin ahim sahim bi beklentisi olmamali.

• geçen anneler gününde annem aldığım t50 yi satıyorum. daha yüksek bir model telefon alacağım.

cihaz temiz şuan herhangi bir sıkıntısı yok ,herşeyi eksiksiz. ilgilenen olursa pm beklerim.
  • Turbo T50 telefonuma güncelleme geldi. Pil yüzdesi dışında bir değişiklik yok gibi.
  • Allah a şükür t50 den kurtuldum asus zenfone 2 aldım. Allah kullananlara sabır versin 1 sene iyi dayandım
  • quote:

Allah a şükür t50 den kurtuldum asus zenfone 2 aldım. Allah kullananlara sabır versin 1 sene iyi dayandım

İlk dokunmatik telefonum olduğu için ben çağ atladım sayılır bana iyi geldi bu telefon. Hem her ihtiyacımı da karşılıyor üzmüyor beni sizin sorun neydi?

• Son guncellemeden sonra batarya cok hizli tukenmeye basladi. Greenify kullandigim halde gunu tamamlamiyo bile. Tavsiyeniz nedir

• Güncellemeden sonra ayarlarda bir garipleşme oldu örneğin aramaya geldiğimde bazen numaraları göstermiyor bazen gösteriyor ? Rehberde de aynı sıkıntı mevcut örneğin;
    Numara rehberde önceden 0533 333 33 33 ise şimdi 053-33-33-33-3 böyle tireler koyuyor araya ? Aynı şekilde benimde batarya çabuk gidiyor. @s_reis_a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.GhostNetwork -- 19 Ekim 2015; 2:00:11 >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    Ara ara kendi kendine açılıp kapanıyodu sık sık takılmaya başladı malzemesi çok dandik bişey olacak diye korkuyordum şantiyede bikaç kez düşürdüm :) kamera zaten söylemeye gerek yok düzelmedi gitti ön kamerası iyi ama hakkını yememek lazım :) şarjı da iyi gidiyordu ama başka bi iyi yönü yoktu babama verdim :)

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki ölü piksel eri söylemiyorum bile git gide arttı

• arkadaslar ekte gonderdigim gibi sarj yuzdesi olarak android isletim sistemi haddinden cok fazla sarj yiyor telefon durduk yere eriyip bitiyor. ispanya romu kurulu. iki uc gundur boyle normalde bisey yoktu. neden olabilir nasil cozeriz
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Cerberustuncay C kullanıcısına yanıt
    Başka telefonlarla karşılaştırmadığım için kamera hakkında yorum yapmayacağım. Diğer dediklerin bende olmadı. Ekrana kırılmaz cam dedikleri şeyi taktırdım düştü kırıldı o şekilde kullanıyorum şimdilik
    Ölü piksel sorunu çok duydum ama neyseki bende yok. Bozulana kadar kullanırım büyük ihtimal.

• iyi günler arkadaşlar elime t50 geçti,telefonu açtığımda titiriyor ve sadece kırmızı ışık yanıyor ve ekran simsiyah kalıyor. hertürlü açmayı denedim ne ftm ne reco modu hiç biri olmuyor,pcye bağladım aygıt yöneticisinde handset diagnostic interface(dfu) böyle gözüktü nette bir sürü şey araştırdım denedim hiç biri çözüm olmadı bu telefonu nasıl açabilirim ?

rootlandıktan sonra bir uygulamada telefon yeniden başlatılmış ve böyle kalmış
  • stuff2 kullanıcısına yanıt
    sıfır yazılım at baştan forumda vardır root atıp gerekli bir dosyayı degiştirip yada sildiyseniz bu hatalar olabilir tuş kombinasyonları ilede açamıyorsanız yazılım atacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahool

sıfır yazılım at baştan forumda vardır root atıp gerekli bir dosyayı degiştirip yada sildiyseniz bu hatalar olabilir tuş kombinasyonları ilede açamıyorsanız yazılım atacaksınız

güzel diyorsunda :D 0 yazılım atmak için yapılan yöntemlere giremiyorum işte :/ ftm modunada recovery modunada giremiyorum başka bir yolumuki var benim görmediğim
  • Arkadaşlar telefonu 4 gün önce bel yükseliğinden düşürdüm.Telefonun hoparlöründen ses gelmiyordu.Ertesi gün düzelmişti ama şimdi tekrar ses gelmiyor.Ne yapabilirim?

• Bu telefonu satıyorum. İlgilenen olursa ilanım:
    http://forum.donanimhaber.com/m_111424535/tm.htm
  • quote:

Ara ara kendi kendine açılıp kapanıyodu sık sık takılmaya başladı malzemesi çok dandik bişey olacak diye korkuyordum şantiyede bikaç kez düşürdüm :) kamera zaten söylemeye gerek yok düzelmedi gitti ön kamerası iyi ama hakkını yememek lazım :) şarjı da iyi gidiyordu ama başka bi iyi yönü yoktu babama verdim :)

Zenfone 2 de hani metal malzeme değil hocam. O da plastik. T50nin öyle görünmesi inceliğinden kaynaklı açıkçası kalite olarak t50 de fena değildi. Zenfone 2 ile mukayese etmek yanlış olur. Ayni fiyat araliginda cihazlar degil. T50 çıktığı zaman piyasada o düzeyde telefon yoktu. Sonrasında zenfone 5 ve 6 çıktı ki zenfone 5 alıp da benzer sorunlardan dolayı yakınan çok insan vardı. Şuan için artik 1 gbramli cihaz alınmaz.

• Merhaba,

Az önce eşim yanlışlıkla başka bir dosya yüklemeye çalışırken APUS Launcher yüklemiş ve bu işlemden sonra telefon sürekli kendini resetliyor.
    Apus'u kaldırmaya çalıştım fakat başaramadım. Telefonu hem fabrika ayarlarına sıfırladım hem de boot menüden hard reset yaptım ancak sorun hala devam ediyor. Ne yapmam gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.
    Root yaparsam sorunu çözebilir miyim?
    Yada t50'nin orjinal romunu tekrar kursam sorun düzelir mi ?
    Acil yardım bekliyorum... İyi geceler...
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.