Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim telefon da hediye edildi ama alırken yanındaydım ben neyse konumuza dönelim. Ben bu telefonu kullanalı 11 ay oluyor. Burada yazan sorunlardan sadece sensör sorunu oldu bende. Başka hiçbir sorun olmadı. Onu da *983*0# kodu ile çözdüm. Yani ne diyeyim telefonu ben mi iyi kullanıyorum yoksa şanslı mıyım bilmiyorum. Benim telefon canavar gibi maşallah ha yalan olmasın bi aralar bazı uygulamalar atıyordu mesela chrome durduruldu gibi yazılar çıkıyordu o da bayadır olmuyor. Ben memnunum valla. Bu vakitten sonra alınır mı dersen alınmaz derim daha iyi telefonlar var sonuçta

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Ben sadece rahat rahat mesajlaşmak istiyorum onuda dokumatiği yaptırmıyodu :) şimdi wifi sorunu başladı artık mesajda atamıyorum cidden şu wifi sorununu nasıl çözebileceğimi söyleyen olursa çok memnun olurum

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • T50 telefonumu hakem heyetine vermiştim, en son ordan bilirkişiye gönderildi. bugün iphone 6 16 gb aldım. Allah yardımcınız olsun, daha fazla bu telefonu kullanmak zorunda kalsaydım kanser olurdum. Ucuz etin yahnisi yenmez bunu hiçbirzaman unutmayın
  • Beyler cihazda wipe cache yapmaya kalkınca böyle bir hata alıyorum. Bu neden olabilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhli -- 20 Eylül 2015; 10:32:45 >
  • Claudio Marchisio kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapmışsın bir daha tövbe operatör telefonu alırsam pişman oldum kimseye önermem sorunu sıkıntısı bitmiyo daha da artıyor iyice kasmaya başladı kendine kendine açılıp kapanması ayrı bir dert bi uygulamadan çıkmak istediğimde kafasına göre başka uygulama açıyor bütün uygulamaları kapatmış olmama rağmen bir türlü düzelmedi kamera çok kötü sabah gün ışığında iyi yoksa az bir karanlıkta hiç bişey çekemiyo gece felaket zaten flash yetersiz hiç bi işe yaramıyor almak büyük hata olur bu saatten sonra birde fiyatı 790 lira gidin asus zenfone 6 falan alın birçok seçenek var bu fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerberustuncay

En iyisini yapmışsın bir daha tövbe operatör telefonu alırsam pişman oldum kimseye önermem sorunu sıkıntısı bitmiyo daha da artıyor iyice kasmaya başladı kendine kendine açılıp kapanması ayrı bir dert bi uygulamadan çıkmak istediğimde kafasına göre başka uygulama açıyor bütün uygulamaları kapatmış olmama rağmen bir türlü düzelmedi kamera çok kötü sabah gün ışığında iyi yoksa az bir karanlıkta hiç bişey çekemiyo gece felaket zaten flash yetersiz hiç bi işe yaramıyor almak büyük hata olur bu saatten sonra birde fiyatı 790 lira gidin asus zenfone 6 falan alın birçok seçenek var bu fiyata

Operatör telefonu alınmayacağı gibi piyasada fp tabir edilen diğer telefonlardan da uzak durmak lazım. Yıllarca Samsung un touchwiz arayüzü giriş seviyesi telefonlarda kasıyor denildi duruldu. Ama bu ne idüğü belli olmayan fp tabir edilen (gmd, t50, Vodafone smart) ayrı bir felaket. T50 gibi bir telefonu alma hatası bana pahalıya mal oldu. Param amiral gemisine yetmiyorsa gidip te kamerası şöyle, ekranı şöyle hd, tipi xperia diye paramı çin oyuncaklarına vermem. Hele Türkcell e hiç vermem. 480*800 çözünürlüklü giriş seviyesi Samsung alırım daha verimli olur. En azından müşteriye verilen bir değer var, Türkcell gibi müşteriyi ne kadar yolarsak o kadar iyi gibi bir felsefeleri yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar telefon hic acilmiyor twr yukluydu rotluydu guncelleme yaptim ayarlardan twr acildi biseyler yukledi telefon hic acilmiyor

• Ben alali tam 1yil oldu hala rahat hoc bi sorununu gormedim yavaslama vs de yok

• Servis hic acilmayan yazilimsal sorunlu telefonu yapiyormu

• hüseyinw810i kullanıcısına yanıt
    Evet

• Sonunda bitti t50. Hard brick oldu quallcom 9008
    Olarak goruyor bayramdan sonra garanti yolu gozuktu
    Genpa yapar insallah sorun cikarmaz

• Bi kaç aydır İspanya romunu kullanıyorum. Gayette memnunum. Lakin kafama takılan 2 sorun mevcut.

Arayan ve aradığım numaralarda çoğu kez -rehbere öyle kaydetmememe rağmen- numaraların başında "+90" ibaresi görüyorum.

Diğer bir sorun ise, rehberime kayıtlı numara olmasına rağmen, arayanın, sanki hiç rehbere kaydetmemişim gibi, sadece numarasının gözükmesi.

Bu iki sorunu çözebilmek için bana yardımcı olursanız, çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bi kaç aydır İspanya romunu kullanıyorum. Gayette memnunum. Lakin kafama takılan 2 sorun mevcut.

Arayan ve aradığım numaralarda çoğu kez -rehbere öyle kaydetmememe rağmen- numaraların başında "+90" ibaresi görüyorum.

Diğer bir sorun ise, rehberime kayıtlı numara olmasına rağmen, arayanın, sanki hiç rehbere kaydetmemişim gibi, sadece numarasının gözükmesi.

Ben ispanya romunu kuramadım, söylenenleri defalarca tekrar etmeme ve doğru şekilde yaptığım halde olmuyor. Acaba nasıl yaptığınızı ayrıntılı şekilde anlatır mısınız yada kaynak gösteriri misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suheylbas

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bi kaç aydır İspanya romunu kullanıyorum. Gayette memnunum. Lakin kafama takılan 2 sorun mevcut.

Ben ispanya romunu kuramadım, söylenenleri defalarca tekrar etmeme ve doğru şekilde yaptığım halde olmuyor. Acaba nasıl yaptığınızı ayrıntılı şekilde anlatır mısınız yada kaynak gösteriri misiniz ?

TeamViewer ile yardımcı olabilirim.

• Güncelleme gelmiş arkadaşlar. Yada çoktan mı geldi acep :D

• RavenPriest R kullanıcısına yanıt
    Yok bugün geldi şarj yüzdesi yazıyo onun dışında bi değişiklik göremedim

• Guncelleme geldi b22 kodlu ne gibi yenilikler geldi bilgisi olan varmi

• vay be ne konuydu.

İspanya romunu kullanıyorum nerden bakarsak 6-7 ay oldu sıkıntısız
  • Turkcell duzeltme guncellemeri icin kasacagina lolipop icin bi adim atsa ne guzel olurdu.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.