Şimdi Ara

T230 Oyun Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İşlemci Ailesi: Intel Core i3-330M
    İşlemci GHZ: 1.20 GHz
    İşlemci Önbellek: 3 MB Cache Bellek İşlemci
    Bellek Kapasitesi: 3 GB DDR3 800 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    Hard Diski: 320 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    Grafik Kartı: Yeni Nesil Intel 4500MHD 1273 Mb Ekran Kartı
    İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng 64 Bit
    Ekran Boyutu: 13.3″ LED Ekran
    Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768
    E-SATA :1
    HDMI :1
    Özellikleri bunlar Bi incelemede Far Cry 2 yi çaılıstırıyo gosteriyo ama wolfensteinin ilk oyunun bile acınca kasıyo (full olmamasına ragmen goruntu)
    Beyleer Lutfen Yardım Edin

• Çok normal; işlemcinin hızı çok düşük, ekran kartın oyunlar için oldukça yetersiz, HDD 5400rpm oyunlar için sıkıntı yapabiliyor. Ayarları düşür biraz öyle dene.
  • Evet Dusuk Dogru Adam Bana Alırken 1.2 ghz ama turbo boost var dedi ama gozukmuyo :S

Ama incelemelerde Far Cry 2 Yi acmıs ?

Bide driverini Nerden bulurum
  • işlemci 1.2ghz mi?..
    Turbo boost var mı ?..
    Varsa kaça kadar çıkıyo?
  • Kardes Satarken Turbo Boost Var Dedi Bimeksteki Çalısan Ama Everestden Bakıyorum Gozukmuyo Adamın Yzunden Magdur Durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaltay01

Kardes Satarken Turbo Boost Var Dedi Bimeksteki Çalısan Ama Everestden Bakıyorum Gozukmuyo Adamın Yzunden Magdur Durumdayım

Hocam turbo boost olması da aman aman bi fayda sağlamaz ki.. Hızını artırıcaksın ama çekirdek sayısı düşücek bu sefer.. Yoksa makine çok ısınır zaten..
  • Dostum işlemcin 2.13 GHz hızında olmalı yanlış yazmışsın
    Ekran kartı çok kötü keşke almadan önce foruma danışsaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Dostum işlemcin 2.13 GHz hızında olmalı yanlış yazmışsın
    Ekran kartı çok kötü keşke almadan önce foruma danışsaydın

Malesef 2.13 Değil Everesttede 1.20 Gosteriyo Niye Anlamadım Alırken 2.20 ghz Dedi Ama 1.20 ghz İnternette Bile Kasıyo :S

Bide Yeni Laptop Alacagım Oyun İçin
    http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-5010-h48f43-laptop-urun4997.html

http://www.ucuzu.com/dizustu-c3100/hp/pavilion-dv6-3102et-xe077ea-p44349965/ozellikler.html

İkisi Arasında Kaldım Sanki Dell Daha İyi Gibi Sİz Ne Dersiniz ?

Mafia 2 high'da oynamak istiyorum

• Bide Aldıgımızda 1700 Liraydı Şimdi 900 Lira Keşke Almasaydım
  • i3 330m 2.13 ghz dir.Muhtemelen işlem yapmadığınızdan speedstep teknolojisi olduğundan 1.20 ye kadar düşüyordur.Ayrıca i3 lerde turbo boost yok zaten
    Zaten ekran kartı yok makinada kasması normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Investigator -- 2 Ağustos 2011; 15:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy51

i3 330m 2.13 ghz dir.Muhtemelen işlem yapmadığınızdan speedstep teknolojisi olduğundan 1.20 ye kadar düşüyordur.
    Zaten ekran kartı yok makinada kasması normal

peki 2.13 e nasıl yukseltecegim Cok kasıyo Delirecem Birazdan bide paylastıgım bilgisayarlardan Hangsi Daha iyi ?
  • Yükseltmene gerek yok.Pc boştayken işlemci enerji ve güç tasarrufu için yapar bunu iyi birşey yani işlem yaptığında eski hızına geri döner zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy51

Yükseltmene gerek yok.Pc boştayken işlemci enerji ve güç tasarrufu için yapar bunu iyi birşey yani işlem yaptığında eski hızına geri döner zaten

Zaten Yuksek Performastada 1.20 ghz Everest Oyun Acıkken Deniyorum Yuksek Performansta Ama Yine 1.2 Ghz Bide Dell'i Alıyorum Sence Nasıl ?

Bide Zaten Surekli Cpu kullanımı 100de100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetaltay01 -- 2 Ağustos 2011; 15:26:50 >
  • Bütçeni söylersen öneri yapılabilir.i3 le i5 arasına turbo boost dışında bir fark yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Investigator -- 2 Ağustos 2011; 15:27:17 >
  • iste 1250 liraya kadar :S onun içn bu 2 sine bakıyorum
  • Hp konya dartyde 1100 civarı fiyata dustu
  • İkiside hemen hemen aynı özellikte ben dell i öneririm
  • Bende Dell' i Dusunuyorum Cunku Hp lerdeki Isınma Problemi İnsanı Dusunduruyor Beyler Kullanan Varmı Dell 5010 H48F43 Modelini İncelmelerde Var Ama Kullanlardan Genel Olarak Bi Yorum İstiyorum
  • Alternatif olarak bu ürünü düşünebilirsin
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7223&ref
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.