Şimdi Ara

T10 mu - M240 mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar T10 mu SANDISK SD-MX3 SANSA M240 1 GB MP3 ÇALAR mı ?

Ne tavsiye edersiniz ?

• T10 ozellikleri
    EQ:8+1(user EQ)+SRS WOW
    Pil:35-40 saat
    Ekran..65000 Lcd Ekran..(renkli)
    Radyo:Gittigidiyordan alırsan radyo oluyo..Ama turkıyede satılanlarda Radyo yok...
    Ses Kayıt:Hem microfondan hemde Radyodan..
  • T10
  • Evet arkadaşım ben de T10 almak üzereyim. Yanlız bu sitede son 6 gün yazıyor ürünün sağ tarafında. 6 gün sonra ürün satılmıyacakmıymış cevabınızı bekliyorum saygılarla.....
  • Arkadaşlar gittigidiyor.com dan 2gb'lık amerikadan ithal t10 lardan alabilirsiniz hemde radyolu ama garanti yook ona göre sorumluluk size ait
  • 1 yıllık uluslar arası garanti war......Bozuldumuda KONT'a para verip yaptırırsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: snairs

1 yıllık uluslar arası garanti war......Bozuldumuda KONT'a para verip yaptırırsın...

bu kont da ne..? ben de t30 alıcam..onu da yaptırabilir miyim.. asan88 amerikaya gönderip yapılıo dediydi..
  • Kont Iriver'ın Türkiye Distiribitoru...Oraya para karşılığı yaptırabılırsın..Amerikaya gondermek istemezssen..
  • Iriver bilindik bir marka, Ses kaliteleri ve kaliteleri çok güzel.
    Ancak Sandisk de iyi bir seçim olabilir, 109 ytl lik fiyatı ve tr garantisi olması onun avantajı.
    Saygılar.
  • Fiyat acısından Sandisk guzele benzior...Iriverda ses olarak cok gusel ne yapsakta orta yol bulsak
  • Eh, heh heh. Satıştan ben kazanacak olsaydım şimdiye satmıştım birisini ama :)
    Sandisk in eksileri ses seviyesinin az olması, kayıtların güzel olmaması idi.
    Eh, ses seviyesi firmware ile çözülüyor ancak ses kaydı yine çok kötü, 32 kanal...

artılarına ve eksilerine bak.
    Mutlaka bir gün sende karar vereceksin :)
    Saygılar.
  • T10 alırsan sorun yaşamazsın iriver kendini kanıtlamış bir marka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.