Şimdi Ara

T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
41
Favori
75.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben avea kullanıyorum da şimdi bu tarifeye geçemiyor muyum?tam bilmediğimden soruyorum,merhaba nedir?ben hangi tarifedeyim nerden öğrenicem?

edit:online işlemlere girdim mobil öğrenci yazıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkulu420 -- 1 Ağustos 2017; 19:28:21 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Ben vodafone kullanan bir başka telefondan aramıştım. Operatöre bağlanmadan önce kendi numaramı tuşlamamı istemişti, işimi öyle halletmiştim.
  • Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sağolun. Çok saçma benim yanımda başka bir telefon yoksa sıkıntı. Telefon bulacaz.

Bu arada ben faturalı uygun bir tarife önerisi için arayacaktım.

Egm 12 gb tarifeler çok uygun geliyor. Taahhüt ile indirimle 25-30 tl lere alanlar var.

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Geçersiniz ama taşıma ile gelirseniz 19 tl fakat mevcut avealılara 25 tl.

tşkler hocam...biz zaten avealıyız yani uygulmanın saçmalığına bakın...

1.5 lira da telsiz falan derken 27-28 olur..
    Mantıklı değil size 30 tl yükleme yapacaksınız 4 gb paket için

19 liraya 1000 sms 1 GB ve 500 dk her yöne kullanıyorum...evde wifi varken bu şekilde idare ediyoruz bakalım..
    Ya taşıyıp gelin ya da sizin için en uygunu bimcell 3 gb 600 dk 500 sms 16 tl

bimcell kontörlü yani değil mi??eee 16 lira süper hocam herkes bimcell e geçiyor mu?çekim gücü falan kötü olmasın?kullananların yorumunu hiç okuma şansım olmadı
    Faturasız. Çok insan kullanıyor. Avea ile aynı.

Ya da Tt selfy paketlerinden birine geçebilirsiniz. 3gb lık turuncu diye paketi vardı sanırım 3gb 18 tl idi.

Eğer faturalı iseniz yüksek gb li net isterseniz Mh yi arayıp uygun bir tarife isteyin.8 gb lık falan 25-30 tl ye alabilirsiniz.

Uygun birşey vermeyebiliyorlar saçma pahalı tarifeler söylüyorlar

Allah razı olsun hocam..1 gb az olduğu için,2 olsa bile benim işimi görür...

o zaman bimcell ya da selfy dediğiniz paketleri bir araştırayım çok tşk ederim...
    Rica ederim, siz de sağolun. Ben taahhüt vermeyi düşünmüyorum, EGM tarifelerini de hiç incelemedim. Şu an gittiği yere kadar bu tarifede devam edip sonraki yıl telsiz kullanım vergisinden sıkılınca numara taşımayı düşünüyorum .
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

benim bundan önce ki bimcell di şimdi vodafone . vodafone geçeli daha 1 ay oldu bu madde beni bağlıyor mu alırsam 25 mi öderim
  • bimcell türk telekom altyapısını kullandığı için geçişte bimcell de kaldığınız sürede türk telekom kabul ediliyor bu durumda vodafoneda 2 ay daha beklemeniz gerekiyor
  • merhaba benim 2 adet bimcell hattım var yaklaşık 1 yıldır bimcelde, öncesinde avea idi.birini oğlum kullanıyor öğrenci.

tekrar türk telekoma dönsem heryöne tarifelerinin 4 gb 4 g li olarak kampanyalardan faydalanabilirmiyim.

hangi tarifeyi önerirsiniz.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    bimcelden geçerseniz indirimli fiyatlardan yararlanamazsınız. forumda konusu mevcut vodafone 4gb net 600 dakikali paketler 20₺ ona geçebilirsinz.
    3-4 aydır telekomdayım ama bende o tarifeye geçmeyi düşünüyorum. malesef telekomun altyapısı hala çok kötü. telefonda net açık görünüyor ama whatsapptan mesaj bile gelmiyor
  • bugun bu tarifeye geçtim, teşekkürler

T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 13 Ağustos 2017; 15:28:13 >
  • Hala bu tarifedeyim, evdeki herkesi bu tarifeye geçirdim çok memnunuz valla.
  • Numarayı taşırken bayide çalışan kız tarifeyi sorduğunda özellikle merhaba dememe rağmen mobil öğrenciye geçirmiş. Bugün müşteri hizmetlerini arayıp merhaba'ya geçmek istediğimi söyleyince pasaport ya da göçmen belgesiyle bayilerimize gelmeniz gerekiyor dedi. Geçen arkadaşlar nasıl yaptı acaba bilgi verebilirler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.