Şimdi Ara

T-Mobile UNLOCK Resimli Anlatım %100 ÜCRETSİZ (Kontrat süresi dolanlar için) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
7
Favori
30.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: knoll

quote:

Orijinalden alıntı: orcun1622

quote:

Orijinalden alıntı: YakupYlmz

Aslında Bana Tam Olarak Sadece bir Adet UK Orange SIM Kart Lazım. Onu da Bulabilirmiyim bilmiyorum..

ebay.co.uk üzerinden bulabilirsin 3-4 pound karşılığında dostum türkiyeye gönderim yapan birisi çıkar illaki.

@YakupYlmz

uk orange hat 6 ay aktif kullanılmış olması lazm 20 pound kesip unlock yapıolar...normal uk orange hatla tr de sadece aktivasynu gecer cihaz..ingilterede tanıdık biri lazım

Vallahi hocam o kadar ayrıntısını bende bilmiyordum söylediğiniz iyi oldu benimkisi sadece bir teoriydi oda sizin yorumla çürüdü belki yine bulabilir bir ihtimal :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orcun1622

quote:

Orijinalden alıntı: YakupYlmz

Aslında Bana Tam Olarak Sadece bir Adet UK Orange SIM Kart Lazım. Onu da Bulabilirmiyim bilmiyorum..

ebay.co.uk üzerinden bulabilirsin 3-4 pound karşılığında dostum türkiyeye gönderim yapan birisi çıkar illaki.

@YakupYlmz

uk orange hat 6 ay aktif kullanılmış olması lazm 20 pound kesip unlock yapıolar...normal uk orange hatla tr de sadece aktivasynu gecer cihaz..ingilterede tanıdık biri lazım

Şuan İos 7.0.4 için Jailbreak Mevcut hocam. Telefonu Kartla Aktive ettinkten sonra Cydia Yardımıyla onun Şebekesini Açabilirim inş :)

@knoll Sizin de Engin Bilgilerinize İhtiyacımız Var ;)

• YakupYlmz Y kullanıcısına yanıt
    hocam inan bi aralar bu dediklernle aylarca ugraştım açmak için cydia jb same vs her yöntem denedim malesef öle bi lock sistemi varki çözülmyr... :)

aktivasyn ekranını zaten jb ile geçersn boşyere kart alma bence :) kart sadece aktivaynu geçmeni sağlar şebeke getirmez
  • quote:

hocam inan bi aralar bu dediklernle aylarca ugraştım açmak için cydia jb same vs her yöntem denedim malesef öle bi lock sistemi varki çözülmyr... :)

aktivasyn ekranını zaten jb ile geçersn boşyere kart alma bence :) kart sadece aktivaynu geçmeni sağlar şebeke getirmez

İos7 için uyumlu RedSn0w veya Sn0wbreeze yok hocam. Bu yüzden Aktivasyon ekranını Kartla Geçmem Gerekiyor.. Jb evasi0n da var o da telefonu aktif halde olmasını gerektiriyor.
  • Sanırım Ona Uygun UltraSn0w da yokmuş. biraz baktm da. anlayacağın unlock etmek dışında çare yok. EE.co.uk Resmi Sitesinde unlock etmek için adım adım ilerliyorum ama ingiltere de o hattı kullanan birinin bilgileri gerekiyor. numara kullanıcı son 7 rakamı felan istiyor.

Anlayacağınız unlock etmek kaldı. uygun fiyat bulursam Yapacam.. <varmı önerisi olan ?
  • tufanturhan T kullanıcısına yanıt
    Sehr geehrte Dame, sehr geehrter Herr,

herzlichen Dank für Ihre E-Mail an die Telekom.

Wir kümmern uns gern um Ihr Anliegen, sodass Sie so schnell wie möglich eine Antwort von uns erhalten.

Falls Sie nicht bis dahin auf unsere Antwort warten möchten, schauen Sie doch einfach einmal im Internet unterhttp://Telekom.de/hilfe. Dort finden Sie auf viele Fragen direkt die passende Antwort.

Künftige E-Mails können Sie uns übrigens bequem überwww.telekom.de/email-kontakt senden. Damit stellen Sie sicher, dass Sie uns alle Angaben senden, die wir für eine Antwort brauchen und Ihre Frage landet auch direkt beim richtigen Ansprechpartner.

Freundliche Grüße

Ihr Kundenservice

Dear Sir or Madam,

Thank you very much for your e-mail.

We will take care of your request as soon as possible and send you our response shortly.

You do not want to wait for our answer? Then why not have a look onhttp://telekom.de/hilfe? There you will also find the answers to many questions. By the way:www.telekom.de/email-kontakt contains an e-mail form for your message to us. This would be an easy way for you to ensure next time that we have all data necessary to answer you and that your e-mail is directly forwarded to the correct contact person.

Yours sincerely,

Customer Service

Telekom Deutschland GmbH
    Aufsichtsrat: Timotheus Höttges (Vorsitzender)
    Geschäftsführung: Niek Jan van Damme (Sprecher),
    Thomas Freude, Michael Hagspihl, Dr. Bruno Jacobfeuerborn,
    Gero Niemeyer, Dietmar Welslau, Klaus Werner, Dr. Dirk Wössner
    Eintrag: Amtsgericht Bonn, HRB 59 19, Sitz der Gesellschaft Bonn
    WEEE-Reg.-Nr.: DE60800328

----- Ursprüngliche Nachricht -----
    Von: ekrem islek <ekrem_islek@hotmail.com>
    Gesendet: Montag, 24. Februar 2014 15:53 Uhr GMT+02:00
    Betreff:

>Hello, T-Mobile customer representatives, I have ¿PHONE 4S user. used for t-mobile phone is locked. I want to use an unlocked as turkey. If you unlock my device, I would appreciate your sim ... IMEI: 013007001204528thanks EKREM ¿¿LEK

• boyle bir mail geldi ne oluo acaba
  • Arkadaşlar bende de iPhone 4 var t-mobile kilitli yüksek ihtimal almanya.Mail attım cevap geldi ama olmadığına dair tam olarak da anlamadığım bir mail di şimdi tekrar attım bekliyorum inş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de UK çıkışlı bir cihaz var dediklerinizi yapdım. şans inşallah Tmobile dir. bekleyeceğiz artık
  • İngilizce metin şu olmalı;

I am a *telefon modeliniz* user which is sim-locked to T-Mobile

I want to use it unlocked at Turkey.

If you unlock my device,I would appreciate your sim.

IMEI:

Thanks
    *adınız*

Almancam yok ne yazık ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bende aynı şeyleri yaptım hatt iskoçyada tanıgım aracılıgla t mobile müşteri temsilcilerini aradım 20 paound karşılıgı en geç 10 güne kadar açılır dediler.tufan arkadasımın yaptıgının aynısını yaptım sim kilit açılabilir ücretsiz diyordu
  • Arkadaşlar bir telefon var 5s t mobile unlocked lu geveyle kullanılıyor , bu konuda hiç bilgim yok nasıl açtırırız ? ne kadara mal olur ?
    Arkadaşım şimdilerde fatura isteniyor. Artık öğle kolay değil. Ayrıca bilyon soru soruyorlar aradığında da . Ben sahibinde.com da ki ilanı olan bir arkadaşa açtırmak zorunda kaldım .. Belki işinize yarar diye ilanlarını gönderiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-t-mobile-iphone-4s-5-5s-5c-6-almanya-190552249/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papillion1981 -- 27 Aralık 2014; 21:51:10 >
  • Wir können Ihre Entsperranfrage nicht weiterbearbeiten. Dies kann folgende Gründe haben:

- Ihr Gerät hat keinen Sim-Lock. Bitte legen Sie eine Fremdkarte ein, um dies zu prüfen.
    - Ihr Gerät wurde nicht bei der Deutschen Telekom erworben. Bitten wenden Sie sich in diesem Fall an den Verkäufer.

böyle bi hata veriyor.cihaz amerika tmobile unlocklu
  • merhaba ben de aynı şekilde hata alıyorum çözüm bulabildiniz mi? İphone 6 Plus cihazım aktivasyon ekranını geçemiyorum.

yardımcı olabilcek olan varmı
  • Bende aynı sorunu yaşadım , mail attım mailime cevap geldi , bundan sonra ne yapmalıyım?

• Arkadaşlar nereye mail atacağım yardımcı olur musunuz? Aradım bi kaç numara ama "customer support" seçeneği falan yok. biri yardımcı olabilir mi. bi iphone 6 s varda. t-mobile kapatmış uydudan.
  • Arkadaşlar tüm konuyu okuyamadım da, Makedonya T mobile operatörü cihazımı bu şekilde açtırabilir miyim?

• isikmuhamm kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sıkıntı var şuanda. abd den t-mobile dan taahhütlü alınmış 6s 32 gb var. alan arkadaş daha öncede t-mobile dan 4 adet iphone aldığı için konuya hakim birisi. diğer dördünü açmışlar. bana yolladığınıda alırken yurtdışına çıkacağım diyerek diğer simlerede açılmasını istemiş. ok demişler. fakat şuanda sorun çıkartıyolar. 1 aydır gidip gelip sormasına rağmen açmadılar. yok efendim ilk faturası ödenmedi, telefon abd de hiç açılmamış sinyal almamış vs.vs. sonuç olarak bu sim kart taahhütlü alınan cihazlar taksit imkanıyla alındığı için ve bizim arkadaşında aldığı telefon sayısı fazla olduğu için ticaretini yapıyor düşüncesiyle benim telefonu açmıyorlar. t-mobile ın sitesine girip baktığımda da diğer operatörlere açılma şartlarında baya bişeyler var. link burada.

https://support.t-mobil...m/docs/DOC-1588#subhead2

hocam forumda başka konuya yazmış olduğum mesajım. hala netice alamadım. bu ay sonu tekrar soracak arkadaşım abd t-mobile a. makedonya t-mobile ın kilit açma için şartları nedir. onu öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.