Şimdi Ara

T A M A M (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
7
Favori
59.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1304 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemsinan

Sevgili arkadaşım belli ki Ecevit’in meşhur zam konuşması videosunu izlemişsin. O konuşma sağcı iktidarın yaptığı zamları eleştiren konuşma. Sanki Ecevit’in zam açıklamalarıymış gibi göstermeye çok uğraştılar da yalancının mumu işte.

Bu mumlara güvenmeyin. Kendi vicdanınız için.

Alıntıları Göster
    Normalde herşeyi araştırırım bunu nasıl gözden kaçırmışım yıllardır Ecevit böyle biri değildi diyorum kendi kendime meğer yıllardır bizi kandırmışlar. Şuan erdoğan gibi hissediyorum kendimi.

Bilgilendiginiz için tşk ederim hocam. Ülkenin yarısı o konuşmanın eleştiri olduğunu bilmiyordur benim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

pkk ile kol kola miting yapar , sinirdan megri megri şarkıları çalarak geçirilirken de bu yorumu yaptıysanız size hak verecem

Alıntıları Göster

• Abi bu yüzden iktidar olamıyorsunuz işte.
    Adam o tamam'ı sandıkta derseniz diyor. Siz gidiyorsunuz twitter'da tamam diyorsunuz

Atılan tweetlerin 1milyon küsür abd'den atılmış. Birçoğu Türkçe konuşamayan yabancı hesaplardan falan atılmış Türkiye'den yaklaşık 500bin civarındaydı en son baktığımda. Hayır 100milyon Tweet atılsa ne olur?

DEMOKRASİ var ülkede sandıkta diyin tamam diye
  • Haberi yapan yandaş diken. :)
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Adam yalnız öyle konuşmuş ki bugünü eleştiriyor gibi oldu şimdi tekrar dinlediğimde. Konuşmanın devamı şöyle:

“Vatandaş soruyor, bu zamların ardı arkası ne zaman kesilecek diye. Ne acıdır ki kesilmeyecek bunlar daha başlangıç”

• Twitter'da tamam TT'sine baktım yurtdışından yüksek takipçili kişiler: Türk bir arkadaşım diktatör başkanlarından kurtulmak için bu tweet'i atmamı istedi bende atıyorum diyor. Durum bu !!!

Geçmişte Saddam'a, Kaddafi'ye diktatör dendi, indirildi ve ülkelerin halini görüyorsunuz. Buralara makina satıp montajını arkadaşlarım var hepsi PİŞMAN DİYORLAR, BİLGİNİZE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4632DFDE4

Abi bu yüzden iktidar olamıyorsunuz işte.
    Adam o tamam'ı sandıkta derseniz diyor. Siz gidiyorsunuz twitter'da tamam diyorsunuz

Atılan tweetlerin 1milyon küsür abd'den atılmış. Birçoğu Türkçe konuşamayan yabancı hesaplardan falan atılmış Türkiye'den yaklaşık 500bin civarındaydı en son baktığımda. Hayır 100milyon Tweet atılsa ne olur?

DEMOKRASİ var ülkede sandıkta diyin tamam diye
    Böyle muhalefet edildiği sürece maalesef AKP kazanmaya devam edecek gibi. Herkes bıkmış ama sorduğum zaman ne yapayım diyorlar. Muhalefet iyi kötü muhalefet ama dış ülkelerin desteği olmamış olsaydı AKP bu kadar prim yapamazdı. Terörist başı bile AKP MHP aleyhine konuşuyor halbuki ne işi var siyasetle. AKP nin kazanması için hiçbir şey yapmasına gerek dahi yoktur. Zaten AKP kazanmıyor muhalefet kaybediyor.
  • sıkı bir RTE muhalifi olarak RTE kazansın istiyorum. ekonomi artık geri dönülemez şekilde bozuldu. kim gelirse gelsin elinde patlayacak. (çoktan patladı gerçi winter is coming) bu yüzden RTE gelsin onun elinde patlasın. ben de akplilerin acı çektikçe nasıl fırıl fırıl döneceklerini seyredeyim.
  • Siz Tamam demeye devam edin.........

Biz Devam dedikten sonra durmayacağız, yılmayacağız,Allahın izni ile yine biz BAŞARACAĞIZ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Maaşımı çalıştığım iş yerinden alırım akp ile bağım yok

Kim bu ülkeyi düzene sokacak CHP mi? Ssk yı bile yönetemeyen birisi

40 yıl önce evinizde en kral led tv oyun konsolları son model cep telefonları mı vardı? Beta kaset çalar bile alamaz Almanya dan getirenler olurdu izlerdik. Bırakın bu işleri ulaşım rezaleti ayrı bir konuydu. Kağıda %400*zam benzine %100 zam diye tv de açıklanırdı. Bırakın bu işleri

Buraya, yazın şu parti gelir olur diye ama ssk yı batıran bir kişi zaten bu ülkenin başına gelemez. Orak çekiç darbeleri ile sizin kafanız güzelleşmiş burada ne yazarsak yazalım balkon konuşması sonrası tekrar gelir yazarım.
    Bu arkadaş ne kullanıyorsa aynısından istiyorum.
    40 yıl önce 8 çekirdekli işlemcim yoktu.Oysa ki şuan 16 çekirdekli var.
    Teşekkürler akepe.
  • Mesajlar yurt dışından atıldı sahte diyorlar

İstersen sana brezilya kaynaklı mesaj bile atarım şu an dünyadan seç beğen deneyelim bazılarının köyüne vpn daha gelmedi sanırım
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Vpn'i geçtim yurtdışında atılmış diye gösterdikleri sitede kelimeyi yazarken harfler arasında boşluk bırakınca o günlük atılan twit sayılarını gösteriyor.
    Teyit bile etmişler ama işlerine gelmediğinden görmezceden geliyorlar.
    https://teyit.org/gorsellerin-tamam-ve-devam-tweetlerinin-yurtdisindan-atildigini-gosterdigi-iddiasi/

Örnek:https://onemilliontweetmap.com/?center=25.48295117535531,0&zoom=2&search=D%20E%20V%20A%20M&timeStep=0&timeSelector=0&hashtag1=&hashtag2=&hashtagBattle=0&timeRange=0&timeRange=25&heatmap=0&sun=0&cluster=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 11 Mayıs 2018; 9:43:34 >
  • TAMAM değil ! canım Türkiyem için yapacağımız çok daha fazla hizmet var..

TAMAM değil ! Dünyada dengeleri değişterecek Projelerimiz var..

TAMAM değil ! Mazlumları koruyacak, hainleri çökertecek operasyonlarımız var..

TAMAM değil ! bu Topraklar üzerinden kazıyacağımız bizden gözüken Vatan hainleri var..

TAMAM değil ! Çünki bu Aziz ve Cesur Millet DEVAM diyor...

bu millet tamam demedikçe durmak yok yola devammm diyoruz..
  • operadakises O kullanıcısına yanıt
    Kozmik odaya ensarı sokmak

Putinden sonra merkelden de özür dilemek

Çipras veya Ayetullah üç aya gider bayrama tahrandayız filan demek

Benzini 6 değil 60 yapmak, genç işsizliğini 20’nin değil otuzun üstüne çıkartmak filan var

Onları da yaz
    Tamam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 11 Mayıs 2018; 9:46:15 >
  • Laiklik elden gidiyeahhh T A M A M

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artik su -mosojlor abododon atolmos lafini bir kez daha gorursem kusacagim.bi sey yazarken azicik arastirin da rezil olmayin.defalarca aciklandi,twitterda melih gokcek rezil oldu forumda 50 kere soylendi hala ayni geyik.bir tespit yapildiginda kayitsiz sartsiz inanmayin.simdi ben bunu yazicam bir sayfa sonra mesajlarin cogu abd tarafindan gelmis diyecek biri,biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Vpn'i geçtim yurtdışında atılmış diye gösterdikleri sitede kelimeyi yazarken harfler arasında boşluk bırakınca o günlük atılan twit sayılarını gösteriyor.
    Teyit bile etmişler ama işlerine gelmediğinden görmezceden geliyorlar.
    https://teyit.org/gorsellerin-tamam-ve-devam-tweetlerinin-yurtdisindan-atildigini-gosterdigi-iddiasi/

Örnek:https://onemilliontweetmap.com/?center=25.48295117535531,0&zoom=2&search=D%20E%20V%20A%20M&timeStep=0&timeSelector=0&hashtag1=&hashtag2=&hashtagBattle=0&timeRange=0&timeRange=25&heatmap=0&sun=0&cluster=1
    Melih Gökçek yanlışlıkla ortaya çıkardı bunu :)

Tamam oylarinin bot oldugu kanitlamaya calisirken , devam oylarinin 1.240.000 adetinin amerika üzerinden atildigini kanitladi. Tweet leri hemen silsede sosyal medya yakaladi bunu

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    1milyon kişi VPN kullanıyor yani

Valla rezil görmek isteyen son 16 yıldaki seçimlere bakar
  • Cilduz C kullanıcısına yanıt
    Biz de istiyoruz güzel muhalefet olsun ülke daha iyi yere gelsin ama yok.
    Muhalefetin hepsi ERDOĞAN düşmanlığı üzerinden yürüyor.

Ulan sen Erdoğan'ın kitlesini kendine çekmek için vaatte bulunacağına o kitleyi daha çok düşman ediyorsun. Hepsi de aynı şeyi yapıyor dikkat edersen. Kafaları çalışmıyor çünkü sadece düşmanlık yapıyolar.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.