Şimdi Ara

T A M A M (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
7
Favori
59.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1304 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google a yaz. Chp li abla anlatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Google a yaz. Chp li abla anlatıyor.
    Google neler neler anlatıyor bir bilsen... 😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: smartboy38

Balyoz ergenekon fetö kumpası bir düzmece;17-25 aralık hükümetin ve erdoğanın karıştığı bir yolsuzluk,hatta 15 temmuz kontrollü bir tiyatro Sizinkilere göre.Erdoğan ölünce mezarının başında toma bekleyecek millet mezarına tükürmesin diye yazan ve halen özgürce yazan Yılmaz Özdil aydın Erdoğan diktatör!!Pensilvayadan ordan burdan eline tutuşturulan belgelerle yapılan chp siyaseti pardon ihaneti ve ne idüğü belirsiz bir kadının iyi parti adı altında pohpohlanması.Bunlar şerefse biz o şereften almayalım

Alıntıları Göster
    Susam

• Ya benim bu ülke için az bir ümidim var o bile bitti bitecek..

O çok övünülen ' one minute' olayında sayın Erdoğan ın yarım saat sonra basın açıklamasında israil halkından ve saron dan özür dilediği videoyuyu faceden arkadaşlara gösterdim vallahida billahide 40 yıllık dostlarım beni arkadaşlıktan çıkardılar.... 😀😀

İnanmak istemeyene ne anlatsan boş...

• focusone F kullanıcısına yanıt
    Videosu var. Google sadece araç.

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Yiyiniz efendim yiyiniz

• Tamam çünkü, şehitlere kelle dediği için. Tamam çünkü, milliyetçiliği ayaklar altına aldığı için. Tamam çünkü, çiftçiye ananı da al git dediği için. Tamam çünkü Atatürk'e ayyaş denildiği için. Tamam çünkü nerede yolsuzluk hırsızlık varsa hepsi onlarda olduğu için. Tamam çünkü, ülkenin durumu diğer ülkelerden kat ve kat daha aşağıda. Bizim ülkemiz günlük gülistanlık. 3 yanı denizler ile kaplı dünyanın en harika yeri. Petrolden bile bin kat değerli bor madenlerine sahip ülkem dünya da birinci olması gerekiyorken sadece ilk 10 a girebilmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben başbakan olucam

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

Milletvekili meclis başkanlığı yapmış bir hanıma ne iduğü belli olmayan demek nasıl bir zihnin ürünüdür aklım almıyor. Umarım Allah beni düşmanıma bile alçaklık yapma gafletine düşürmez....

Alıntıları Göster
    Ben 'pohpohlanmasından' bahsettim cümleye dikkat edersen.Sanki muhafazakar ve milliyetçi seçmenleri ciddi ciddi bölecek gibi algı yaratılıyor.24 haziran akşamı akşenerin nasıl bir balon olduğunu alacağı oy oranıyla herkes görür.Bu mesajı da yazın dursun bi kenarda

• quote:

Orijinalden alıntı: smartboy38

Ben 'pohpohlanmasından' bahsettim cümleye dikkat edersen.Sanki muhafazakar ve milliyetçi seçmenleri ciddi ciddi bölecek gibi algı yaratılıyor.24 haziran akşamı akşenerin nasıl bir balon olduğunu alacağı oy oranıyla herkes görür.Bu mesajı da yazın dursun bi kenarda

Alıntıları Göster
    Yüzde bir bile oy alsa benim gözümde kim olursa olsun saygıyı hakeder. Maç yaptırmıyoruz bunlara. Cesareti olan çıkar fikrini söyler katılan olur katılmayan olur başka.

Ama sen muhalif olanları susturur, korkundan ekranlara çıkmasını engeller, televizyona çıkmak için boya badana yapılmış yerleri açılış adı altında tv ye çıkmak için bahane edersen diğerinin aldiği yüzde bir bile benim gözümde yüzdd50 den bile değerlidir...

• Tamam abi

• Mevcut kosullarda nasil keyifle gecinebiliyorsunuz?

• Millet vekili olmak için üniversite mezunu olmak gerekmiyor mu? Biri beni aydınlatsın lütfen

• T A M A M. bütün yağlı ihaleleri verdiğin rize ve trabzonlularla beraber artık git!
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Bu malum sorunun cevabı çok net değil mi?

• Ülkenin bekası için artık ''TAMAM''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Millet vekili olmak için üniversite mezunu olmak gerekmiyor mu? Biri beni aydınlatsın lütfen
    İlkokul mezunu olmak yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Videosu var. Google sadece araç.

Chplilere bak bide biz fetöcü değiliz diyorlar. Büyük resmi görmüşsün!
    İmzanda faizle ilgili bakara süresinden bir kısmı koymuşsun. Tayyip gemicikleri banka kredisiyle almış bil istedim yani doğal olarak oda faize bulaşmış oluyor. Googleye yaz bulursun Vallaha sizden korkulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V-for-vandetta -- 11 Mayıs 2018; 0:56:24 >
  • asau kullanıcısına yanıt
    Erdogan hiç oy atmayanlar tamam diyorsa erdogan nasıl iktidara geldi ? Erdogan insanları kandırdı , çözüm süreci dedi kürtleri kandırdı , fetöcülere köprüyü geçene kadar , dayı dedi , türkiyenin topraklarını dolar karşılığı satarken milliyetçilere 1 saniye dedi :)

Sayın erdogan kendisini eleştiren çiftçiye al ananı da git dedi , kendini eleştiren gazatecileri tuttuklattı , kendini eleştiren bilim insanlarının kariyerini bitirdi !

Bugün şuan da doların kuru 2.00 tl - 2.30 tl gibi seviyeler de olması lazım ki insanlar geçinsin , insanlar aç kalmasın ! Ama erdogan ne yaptı ülkeyi beton yaptı , heryer beton , tarlada üretim yok, bilim yok , teknoloji yok !

Bu gün bir amerikalı türkiyeye geliyor youtube a video yüklüyor 100 dolar ile istanbul da 24 saat geçirmek ! İstanbulda öyle iyi mekanlar da da kalmıyor hani videonun sonunda kalp işareti atıyor parası artıyor adamın :)

100 tl ile 24 saat istanbul da geçin de görelim aynı o video da ki gibi adamın kaldıgı yerde kalıcaksın yedigi yemekleri yiceksin ? yapamazsın yapamaz , 100 lira ile onun ülkesine git 24 saat degil 10 saat sonra suruyeliler gibi mendil satarsın , araba camı silersin new york un göbegin de , akşam da kilisenin aş evine gidersin karnını doyurmaya !
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.