Şimdi Ara

T.....100 40 tanımlamış arkadaşlar.kontrol edin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
13
Favori
20.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 10 eylül de alışveriş yaptığım diğer hesaba da 40/100 mobil gelmiş

12 adet Lav marka kase almıştım

yine 1-2 aylık hesap tek sipariş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 22 Eylül 2021; 19:21:39 >
  • ayrıca 15 ve 23 haziranda sipariş geçilen hesaplara da 20/50 hızlı market çeki vermiş

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

Mobil kupon PC den görünüyor yine değil mi hiç rastlamadım ben PC den bakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet çekler pc den görünüyor.

• 2 aydır kupon namına tık yok, umarım acısını 11-11de çıkarırız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Kupon gelen hesaplar alışveriş yapılmamış hesaplar aslında zamanında hatalı ürün satın aldığım ve 10lira indirim kuponu gelmiş ve kullanmadığım hesaplar 5hesap oldu kupon gelen hepsinin geçmişi böyle.

Resim atiyom

Alışveriş yapılıp iptal edilen, kargosu gelmeyen vs ürünlerin olduğu hesaplar kullanılmış sayılır. Yani alışveriş yapılmış hesaplarına gelmiş kupon. Tabi iptal falan olan hesapların bazıları banlanıyor, ödeme adımında anlaşılır ban yemiş mi diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar trenyola neden malum sıte dıyoruz forumdan ban mı yedı sıte :D olaya uzak kaldım

• canbaz67 C kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/trendyol-ve-dolap-com-hesap-satisi-yasaktir--149523250

• 3882718283 hesabın hiçbirine gelmemiş teşekkürler !

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Mobil kupon PC den görünüyor yine değil mi hiç rastlamadım ben PC den bakıyorum.

görünüyor hocam.

1 hesabım var 1 hesaba gelmiş. kafam raad.

• trendyolu çözemiyorum. 60 hesap 0 kupon. normalde bu hesaplara ara ara veriyor en az 15-20 kupon, bazen de herkese veriyor ama bu hesaplara 1 tane bile vermiyor. nasıl bir aligoritmaya sahip hala anlamış değilim.

• Gelmemiş.

• benim hesaplara da 3&1 i gelmiş.

• Baş bile gelmemiş

• 70 civarı hesap.
    sıfır var, 3 sene, 2 sene, 1 sene önce kullanılmış var.
    son 1, 3, 6 ay önce kullanılmış, cüzdan tanımlı olan 4 hesap var.
    hiç birinde kupon yok.

• çok sacma sapan iş dün gece ürün aldım yeni hesap açıp o hesaba gelmiş..

ve 1 ay ıcınde acılan ürün alınan hesaplarımın hepsıne gelmiş

eski hesaplarda birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 22 Eylül 2021; 21:11:1 >
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt

son günlerde web üzerinden yapılmış siparişlere mobil 40 1 yıl ve öncesi sipariş iptal edilen hesaplara da senesine göre 100/40 veya 100/50 seni özledik indirimi verlmiş. burdaki yorumlardan bu anlaşılıyor. bu durumda hesaplar varsa onları kontrol etmek daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarionCobretti -- 22 Eylül 2021; 21:10:57 >
  • Bu sefer 100/40 mobil kuponu sadece bir önceki siparişini kuponsuz yapanlara vermişler. Kuponsuz alışveriş yapan az olduğu için bugün kupon da az kişiye gelmiş.

100/50 eski hesaplara gelmiş sanırım ama o da çok çok az.

Turanj site 2 aydır doğru dürüst kupon vermezken Hepsiburada market dahil her alanda adından söz ettiriyor.

• Aynen öyle geçen yıl kupon gelsin diye kalem, bayrak, çekirdek hatalı fiyattan sipariş geçtiğimiz sonra iptal olan tüm hesaplarima istisnasız 100/50 gelmiş. 2yil öncesinin 25tl iptal kuponu verilen hesaplar değil bunlar, geçen sene 10tl kupon verdiği ve kullanmadığımız hesaplar 8de 8 kupon gelmiş istisnasız hepsine gelmiş. Diğer hesapların hepsi boş.
    Bazı ürünler saatlik indirime giriyor şuan 96 adet tuvalet kağıdı aldım bu hesapta 53 TL :)

T.....100 40 tanımlamış arkadaşlar.kontrol edin

• Gelen giden hiç bişi yok....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.