Şimdi Ara

System Of A Down (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
2.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN SEVEREK DİNLİYORUM VE DİNLEDİĞİM İÇİN KİMSE BENİM İÇİN VATAN HAİNİ YA DA TÜRK DEĞİL GİBİ YAKIŞTIRMALAR YAPAMAZ. İNANDIKLARI BİR ŞEY VAR. BUNUN İÇİN DE ONLARI SUÇLAYAMAYIZ.

SON ALMÜNE GELİNCE; 'MEZMERİZE' İLK KÖTÜ ALBÜMLERİ OLDU.
  • System Of A Down ...

Forever
  • quote:

Orjinalden alıntı: athena7

quote:

Orjinalden alıntı: helloween

bu adamları dinleyen vatan hainidir!.. Atatürk sağ olcaktı şimdi ve görecekti bunları..?? böyle bir Türk gençliğinemi Atamız emanet etti bu Türkiyeyi ??? soruyorum size ???.. sırf muzikleri güzel diye TÜRK'lüğünüze hakaret eden adamlarımı dinliyeceksiniz? böyle düşünüpte hala TÜRK'üm diyebilene helal olsun.!

adam gibi konus kimsenin Turklugune hakaret etme hakkına sahip deilsin.milli duyguları ve ATATURK çülüğü senden mi oğrenecez.Ataturkcu olsan onun sanata olan ilgi ve bilgisini bilirdin.evet ben de kufrediorum adamlara.yukarıda yazdım,milli duygularla sanat birbirine karısırsa yobazlık olur.

kendi sözlerinle kendi cevabını alıyorsun bana laf demek düşmez ve bu soad ne sanati yapiyor.. turklere kufur etmek sanatinimi? bana 1sarkisini goster sanat yapmis o sarkida? bilgisizim ha? ben piano calarken sen top oynuyordun! ayrica ben senin gibi anlamini bilmedigim icinde küfür içeren müzikleride dinlemem!

• abi soad ı eminem le karıstırmayın
    onlar kufur etmio aksıne siyasi konulara deinir her sarkisinda
  • quote:

quote:

quote:

bu adamları dinleyen vatan hainidir!.. Atatürk sağ olcaktı şimdi ve görecekti bunları..?? böyle bir Türk gençliğinemi Atamız emanet etti bu Türkiyeyi ??? soruyorum size ???.. sırf muzikleri güzel diye TÜRK'lüğünüze hakaret eden adamlarımı dinliyeceksiniz? böyle düşünüpte hala TÜRK'üm diyebilene helal olsun.!

adam gibi konus kimsenin Turklugune hakaret etme hakkına sahip deilsin.milli duyguları ve ATATURK çülüğü senden mi oğrenecez.Ataturkcu olsan onun sanata olan ilgi ve bilgisini bilirdin.evet ben de kufrediorum adamlara.yukarıda yazdım,milli duygularla sanat birbirine karısırsa yobazlık olur.

kendi sözlerinle kendi cevabını alıyorsun bana laf demek düşmez ve bu soad ne sanati yapiyor.. turklere kufur etmek sanatinimi? bana 1sarkisini goster sanat yapmis o sarkida? bilgisizim ha? ben piano calarken sen top oynuyordun! ayrica ben senin gibi anlamini bilmedigim icinde küfür içeren müzikleride dinlemem!

• Yahu bari şu adamLarın arkasını koLLamayın , destek çıkmayın aLLah aşkına ya. DinLiyorum deyin geçin bu kadar zormu ? TürkLügünüze , soyunuza küfür edenLere arka çıkmak niye ? Üstüne üstLük bi Türk'e karşı bu herifLeri savunuyosunuz , düşünün bakaLım bu herifLerin karşısına çıkıp biz Türk'üz diyince size ne yapacakLarını ? Yüzünüze tükürüp , küfür edecekLer başka bişi yapacakLarı yok ( zaten yapmışLarda ) DinLiyorum ama hayatLarı beni iLgiLendirmez diyip geçin yeterki şu Lanet herifLere arka çıkmayın ( dinLeyenLere Lafım yok sadece bu herifLere arka çıkanLar için diyorum ) Biriside demiş onLar Ermeni Soykırımı yapanLara ( ki boyLe bişi oLmadı ) karşı cıkıyorLar diye eeee bu adamLar sadece bunLara karşı çıkıyorLarsa neden KöpekLer ve Türk'Ler giremez diyorLar söyLermisin ? O Soykırımı yapanLar haLa hayattamıki bunLarı yazıyorLar ? Bırakın aLLah aşkına.

• Dinlediğimiz kişilerin/grupların dili , dini , ırkı ve siyasi düşünceleri bizleri ilgilendirmemeli . Bizim ilgilenmemiz gereken şeyler bu kişilerin/grupların ürünleri olmalı .

Beni System Of A Down'un dili , dini , ırkı ve siyasi düşünceleri ilgilendirmiyor . Yaptıkları şarkılara bakıyorum : Bence güzel . Eeee ... O zaman dinlememem için bir sebep yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Dinlediğimiz kişilerin/grupların dili , dini , ırkı ve siyasi düşünceleri bizleri ilgilendirmemeli . Bizim ilgilenmemiz gereken şeyler bu kişilerin/grupların ürünleri olmalı .

Beni System Of A Down'un dili , dini , ırkı ve siyasi düşünceleri ilgilendirmiyor . Yaptıkları şarkılara bakıyorum : Bence güzel . Eeee ... O zaman dinlememem için bir sebep yok

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Dinlediğimiz kişilerin/grupların dili , dini , ırkı ve siyasi düşünceleri bizleri ilgilendirmemeli . Bizim ilgilenmemiz gereken şeyler bu kişilerin/grupların ürünleri olmalı .

+1000

• Hade hep beraber :

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRab Faik -- 1 Haziran 2005, 20:56:38 >

• moku cikti
  • quote:

Orjinalden alıntı: pandacuum

quote:

yukarıda yazdım,milli duygularla sanat birbirine karısırsa yobazlık olur.

bu durumda soad yobazdır

evet ama tam olarak ole denmes.ben sanat la sanat sevgisi ni kastettim.. aslında mantıklı solemişsin haa

• quote:

quote:

quote:

helal olsun pıano calıosun ama calmak sanat deildir.sanat olabilmesi için kendin bişiler vermelisin.uretmelisin işte o zaman yetenek sanata donusur..içinde kufur olan sarkıları olabilir.ama o kufurleri sen ustune alınıyosan o zaman problem onlarda deil sendedir.ben onlar Turk dostu demiorum her dinlememden once de ben onlara kufredip ole acıorum sarkılarını.ama burda soz konusu olan senin benim en cok ovunduuum sey olan Turklugume laf etmiş olmandıe bilmem anlata bildim mi.

• athena7 ne dersin ya? küfür edip sarkiyi aciyosun yok oyle yok boyle. bumu yani muzik dinlemek bumu yani yapilan sanat. bumu yani turklere sovmek bumu yani aldirmadan dinlemek winampi acmadan sovmek ardindandinlemek ben sahsen bir turke yakıstıramıyorum ayrıca nerden biliyon piano biseyler uretmedigimi. senlemi munakasa edecem burada hiç kusura bakma senin seviyene inemem. isteyen dinlesin isteyen dinlemesin
  • adamlara olan kızgınlıgımdan kufredıom.madem isteyen dinlesin isteyen dinlemesin dion ne die milletin Turklugune laf edıon...hem benim sevieme gelmek için caba gostermene gerek yok cunku ben sana cevap vererek yeterince senin seviene indim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.