Şimdi Ara

Synapse Geliştiricisi nDreams, Aonic Tarafından Satın Alındı:110 Milyon Dolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
26
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 •  
   
  Aonic, Synapse ve Ghostbusters Rise of the Ghost Lord oyunlarının geliştiricisi nDreams'i 110 milyon dolara yakın bir ücret karşılığında satın aldığını duyurdu. Bu yapımlar The Game Awards'a aday gösterildi.
   
  Aonic büyümeye devam ediyor
   
   
   
  Merkezi İsveç'in Stockholm kentinde bulunan Aonic, OtherSide Entertainment, Tiny Roar, BKOM Studios ve daha fazlasını içeren küresel bir oyun şirketleri grubu olarak karşımıza çıkıyor. Şirketin azınlık hissesini almak için Mart 2022'de nDreams'e 35 milyon dolar yatırım yapmıştı.
   
  İlk 35 milyon dolarlık yatırım nDreams için inanılmaz derecede verimli bir dönemin başlangıcı oldu ve bu süreçte ekip iki kattan fazla büyüyerek 250 personele ulaştı. The Game Awards'a aday gösterilen Synapse ve Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord gibi şirket içinde geliştirilen oyunlar piyasaya sürülürken, üçüncü taraf yayıncılığa yapılan yatırımların başında ise PowerWash Simulator VR yer aldı.
   
  Bu projelerdeki başarılar Little Cities'in kalıcı başarısını destekledi. nDreams, Aralık 2022'de sanal gerçeklik / artırılmış gerçeklik uzmanları Near Light'ın katılımıyla kendi ilk satın alımını da gerçekleştirdi.
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.