Şimdi Ara

Symbianlarda %80 hız artışı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plaid

ilk 4 madde super sallama olmus, ama log tarihi olarak max 1 gun tutmak, telefonu hizlandiriyor. 6600 dan beri bilinen bir uygulama bu.
    tema olarak da yine telefonun kendi temasini kullanmak da menulerde gezinirken bir nebze hiz artisi saglayabiliyor.

ve evet, microsoft'a kizardik ama, bu telefonlari da en az haftada bir kapatip acmak, aleti kendine getirebiliyor

eleştirilmek güzel şey ama "süper sallama" biraz ağır bir itham olmuş bence.. burda herkes bildiğini ve tecrübelerini paylaşıyor bende öyle yaptım sende öyle yapabilirsin.. ve mesajın başına kendi tecrübelerim diyerek başladım

bugüne kadar asla bilmediğim bir konuda ve sırf yazmış olmak için laf kalabalığı mesajlar atmadım

bu sözümede inanmayanlar arama tuşuna basarak tüm geçmiş mesajlarıma bakabilirler

topici tartışma topici yapmamak için bunda sonra bu sözlerime kim ne yazarsa yazsın cevap vermeyeceğim

iyi forumlar

• İlk yazan arkadaşa ithafen yazmış kardeş sanırım

Ben de felaket kolpa yazmıştım ama okuduysan hakkaten öyle onlar

quote:

Orjinalden alıntı: kelmiker

quote:

Orjinalden alıntı: Plaid

ilk 4 madde super sallama olmus, ama log tarihi olarak max 1 gun tutmak, telefonu hizlandiriyor. 6600 dan beri bilinen bir uygulama bu.
    tema olarak da yine telefonun kendi temasini kullanmak da menulerde gezinirken bir nebze hiz artisi saglayabiliyor.

ve evet, microsoft'a kizardik ama, bu telefonlari da en az haftada bir kapatip acmak, aleti kendine getirebiliyor

eleştirilmek güzel şey ama "süper sallama" biraz ağır bir itham olmuş bence.. burda herkes bildiğini ve tecrübelerini paylaşıyor bende öyle yaptım sende öyle yapabilirsin.. ve mesajın başına kendi tecrübelerim diyerek başladım

bugüne kadar asla bilmediğim bir konuda ve sırf yazmış olmak için laf kalabalığı mesajlar atmadım

bu sözümede inanmayanlar arama tuşuna basarak tüm geçmiş mesajlarıma bakabilirler

topici tartışma topici yapmamak için bunda sonra bu sözlerime kim ne yazarsa yazsın cevap vermeyeceğim

iyi forumlar

• quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

Zaten telefonun default temasını kullanınca gözle görülür bi hız artışı oluyo. Diğer kısımlar biraz sallama gibi geldi

Evet
  • GERCEKTEN VARMI DENEYIPTE FAYDA GOREN
  • Ya saçmalık inanmayım böyle şeylere
  • zaten default temada hızlanıo yaaa saçmalık bunlar
  • pff geeeeeç
  • fazla zorlamayın yahu..........

default tema dışında hiçbir mantıklı tarafı yok... onuda herkes biliyor.... bu iş olmaz............
  • Walla ben 6600'la denedim... Daha hızlı açıldı... Ve bişey olucaanı beklemiodm da Güzel bi süpriz oldu walla... Bu arada log ayarını 1 güne nerden getiriorz arkidişler?
  • Default tema hariç digerleri yalan.
    Log ayarı "işlem kaydı>ayarlar" sekmesinden yapılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.