Şimdi Ara

Syma X5C Quadcopter (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
16
Favori
28.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extinct

quote:

Orijinalden alıntı: momentmc

quote:

Merhaba şuan itibari ile sipariş vermiş bulunmaktayım batarya ve yedek parçaları ile 188,60 TL ye geldi.
    Ödeme yaparken paypaldan kur farkı ödemeye dikkat edin arkadaşlar kur farkı ile 198 tl ye geliyordu paypal da çakal olmuş.

Umarım sağlam ve kısa sürede elime ulaşır ilk deneyimim olacak umarım pişman olmam gönül fpv istiyordu ama onlarda pahalı ve bu işi sevip sevmeyeceğim de kesin değil diye bu modeli tercih ettim.

saygılar.

Mutlaka seversiniz, ama lanet bir hobi, incir agaci diker gercekten, mutlaka ust modele gecmek isteyeceksin.

Hayirli olsun.

uzun süredir ilgimi çeken ama bir türlü paraya kıyamadığım bir hobiydi = ) sonunda kıya bildim.
    Banggood perşembeden beri kargoya veremedi bir türlü bir gariplik mi var acaba ?

Mail ile durumunu sorun. Shipped yazıyor mu order details bölümünde?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba şuan itibari ile sipariş vermiş bulunmaktayım batarya ve yedek parçaları ile 188,60 TL ye geldi.
    Ödeme yaparken paypaldan kur farkı ödemeye dikkat edin arkadaşlar kur farkı ile 198 tl ye geliyordu paypal da çakal olmuş.

Umarım sağlam ve kısa sürede elime ulaşır ilk deneyimim olacak umarım pişman olmam gönül fpv istiyordu ama onlarda pahalı ve bu işi sevip sevmeyeceğim de kesin değil diye bu modeli tercih ettim.

saygılar.

Mutlaka seversiniz, ama lanet bir hobi, incir agaci diker gercekten, mutlaka ust modele gecmek isteyeceksin.

Hayirli olsun.

uzun süredir ilgimi çeken ama bir türlü paraya kıyamadığım bir hobiydi = ) sonunda kıya bildim.
    Banggood perşembeden beri kargoya veremedi bir türlü bir gariplik mi var acaba ?

Merhaba,

Gelen cevaplar bu şekilde ama tam olarak anlayamadım ingilizcemden dolayı = )

Dear friend,

Thank you for your email.

For your orders 2895514 and 2895516, we shipped them out on 2014/8/30.

For your order 2895515, it was shipped out on2014/8/31.

It usually takes 7-25 working days to arrive. Could you please wait for them patiently?

For your order 2895669, the item SKU150410 is out of stock now. But it will restock in around 3 days. Could you please wait for a few more days?

By the way, our online time is China Time 9:00 am to 5:30 pm.

Best wishes!

April

Dear friend,

Thanks for your message.

Your orders 2895514, 2895515 and 2895516 are shipped out on 2014/8/30. Could you please log in your bangood account and check the status of the orders? As for the order 2895669,the item 2895669 is out of stock and it will be in stock about 4-5 working days.Would you like to wait for it or change it into the same valued item ?

Looking forward to your reply soon.

Best regards,

Melody

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

saygılar.

Hayirli olsun.

Merhaba,

Gelen cevaplar bu şekilde ama tam olarak anlayamadım ingilizcemden dolayı = )

Dear friend,

Thank you for your email.

It usually takes 7-25 working days to arrive. Could you please wait for them patiently?

For your order 2895669, the item SKU150410 is out of stock now. But it will restock in around 3 days. Could you please wait for a few more days?

By the way, our online time is China Time 9:00 am to 5:30 pm.

Best wishes!

April

Dear friend,

Thanks for your message.

Your orders 2895514, 2895515 and 2895516 are shipped out on 2014/8/30. Could you please log in your bangood account and check the status of the orders? As for the order 2895669,the item 2895669 is out of stock and it will be in stock about 4-5 working days.Would you like to wait for it or change it into the same valued item ?

Looking forward to your reply soon.

Best regards,

Melody

Bu yukarıdaki satın aldığın ürünler 30 ve 31 ağustos tarihinde kargoya verilmiş. Sisteme yansıması 4-10 günü bulabiliyor. 25 iş günü içerisinde ulaşacağını belirtmiş.

For your order 2895669, the item SKU150410 is out of stock now. But it will restock in around 3 days. Could you please wait for a few more days? Bu siparişin ise 3 gün sonra stoklara girecekmiş. Yani maili gönderdiğin tarihten 3 gün sonra bak bakalım, stoklara girmiş mi. Eğer girerse yollarlar hemen.

order 2895669,the item 2895669 is out of stock and it will be in stock about 4-5 working days.Would you like to wait for it or change it into the same valued item ? Bunlar da sanırım 3 gün sonra dedikleri sipariş, bu sefer 4-5 gün sonra stoklara girecek demişler. Zaman kazanmaya çalışıyorlar. 4-5 gün daha bekler misin yoksa değiştirelim mi benzeri ürün ile demişler. Ama istersen iptal edebilirsin tabii.. Bunu söylememişler ama hakkın var. İptal edin dersen ederler.

Bir de çinin saatine göre onların çalışma aralıkları 09:00 - 17:30 arasıymış yani çin bizden 5 saat önde gider. Bu demek oluyor ki sen sabaha karşı 4 gibi mesaj yollasan adamlar görürler ve bizim saate göre de en geç öğleye kadar cevap verirler.

• momentmc kullanıcısına yanıt
    İlgin ve yardımın için teşekkürler.
    Anlayamadığım bir nokta var yollanan ürünlerin gönderildiği veya kargo numarası gibi bilgilerin sisteme yansıması mı 4-10 günü buluyormuş ?
    Bu çok saçma geldi bana daha önce dx dende alışveriş yapmıştım böyle birşeyle karşılaşmadım.
    Bütün siparişlerimde Processing yazıyor hala.

stoğa girecek ürünlerin acelesi yok dişli felan yedek parça almıştım
  • quote:

İlgin ve yardımın için teşekkürler.
    Anlayamadığım bir nokta var yollanan ürünlerin gönderildiği veya kargo numarası gibi bilgilerin sisteme yansıması mı 4-10 günü buluyormuş ?
    Bu çok saçma geldi bana daha önce dx dende alışveriş yapmıştım böyle birşeyle karşılaşmadım.
    Bütün siparişlerimde Processing yazıyor hala.

stoğa girecek ürünlerin acelesi yok dişli felan yedek parça almıştım

Processing olanlar hala işlemde, yani stok dışı veya yeni gönderilecek. Shipped yazarsa hemen yanında tracking number olur zaten..
  • Gönderdiklerini idda ettikleride öyle gözüküyor :) anlamadım gitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extinct -- 3 Eylül 2014; 20:28:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar acil yardım bu ürüne sj4000 bağlasam uçurabilirmiyim uçarmı yani eğer uçarsa 1 tanede ben almak istiyorumda

sj4000 bağlasam bile en fazla 10 metre yğkseğe çıkarırım o yüzden sj4000 bağlarsan 50 metreye çıkmaz vs. benim için dert değil bağlanırmı bağlanmazmı asıl derdim o
  • quote:

Orijinalden alıntı: suwin

arkadaşlar acil yardım bu ürüne sj4000 bağlasam uçurabilirmiyim uçarmı yani eğer uçarsa 1 tanede ben almak istiyorumda

sj4000 bağlasam bile en fazla 10 metre yğkseğe çıkarırım o yüzden sj4000 bağlarsan 50 metreye çıkmaz vs. benim için dert değil bağlanırmı bağlanmazmı asıl derdim o

Bağlarsın, ama Mobius Cam bağlasan daha iyi olur.. Daha hafif ve X5C için uygun kasaya sahip.
  • quote:

quote:

arkadaşlar acil yardım bu ürüne sj4000 bağlasam uçurabilirmiyim uçarmı yani eğer uçarsa 1 tanede ben almak istiyorumda

Bağlarsın, ama Mobius Cam bağlasan daha iyi olur.. Daha hafif ve X5C için uygun kasaya sahip.

Ya o camera yı hiç sevmedim o yüzden sj4000 alıcam hem sualtı çekimi felanda yaparım ama derdim şu ben şimdi sj4000 i nasıl bağlıycam bide performans düşüşü yaşarmıyım birde vltoys v262 nin camera versiyonu var kendinden gopro takmak için yeri var ama heliteknik forumda bi süre sonra taşıyamaz kamerayı dedi birisi sizce doğrumıdur yani performansı ne kadar sürede düşer bi bilginiz varmı?

• quote:

quote:

quote:

Ya o camera yı hiç sevmedim o yüzden sj4000 alıcam hem sualtı çekimi felanda yaparım ama derdim şu ben şimdi sj4000 i nasıl bağlıycam bide performans düşüşü yaşarmıyım birde vltoys v262 nin camera versiyonu var kendinden gopro takmak için yeri var ama heliteknik forumda bi süre sonra taşıyamaz kamerayı dedi birisi sizce doğrumıdur yani performansı ne kadar sürede düşer bi bilginiz varmı?

SJ4000 ağır gelir arkadaşım.. Bağlayamazsın zaten, bağlarsan da cırt cırtlı bantla bağlarsın. O da dengesini bozar. Zaten X5C hafif elinize aldığınızda anlarsınız. Bu yüzden SJ4000 hem dengesizlik yaratır, hem de kırım yaşatır.

Bilgim yok VLtoys hakkında.

• quote:

quote:

quote:

quote:

SJ4000 ağır gelir arkadaşım.. Bağlayamazsın zaten, bağlarsan da cırt cırtlı bantla bağlarsın. O da dengesini bozar. Zaten X5C hafif elinize aldığınızda anlarsınız. Bu yüzden SJ4000 hem dengesizlik yaratır, hem de kırım yaşatır.

X5c den vazgeçtim zaten kendim quadcopter toplamayı düşünüyorum hem fpv de döşiyicem sonradan

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

X5c den vazgeçtim zaten kendim quadcopter toplamayı düşünüyorum hem fpv de döşiyicem sonradan

En güzelini yaparsın.

DJI F450 frame kitinden başlayabilirsin.

• merhabah arkadaşlar 11,09,2014 perşembe günü banggood.com dan syma x5c siparişini verdim merakla bekleyişteyim
    tüm yazıları okumaya çalıştım kafamda 2 soru var 1.si menzilini arttırmak için ne yapılabilir 2. si de uçuş süresini arttırmak için batarya bunlar hakkında kullanan arkadaşların bilgileri deneyimlerini paylaşabilirmi
  • Bende henuz karar veremedim Cheerson Cx-10, Hubsan x4 veya Syma X5C arasinda kaldim. Dji Phantom almadan önce bir giris yapma istegindeyim ama bu 3 üründe F/P ve görsek olarak ücünüde begeniyorum. Bu arada ben Tayland tayim 6-8 güne geliyor buraya ürünler

Varmidir bir tavsiyeniz görüsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Bende henuz karar veremedim Cheerson Cx-10, Hubsan x4 veya Syma X5C arasinda kaldim. Dji Phantom almadan önce bir giris yapma istegindeyim ama bu 3 üründe F/P ve görsek olarak ücünüde begeniyorum. Bu arada ben Tayland tayim 6-8 güne geliyor buraya ürünler

Varmidir bir tavsiyeniz görüsünüz?

Sağa sola çarparım, elim en azından hassasiyetine alışsın diyorsanız Syma X5C size uygun. Ama 50-60$ vermişken üzerine eklerim Phantom FC40 alırım dersen de kötü bir seçim olmaz.

Kısacası paran varsa Phantom FC40 al, Syma X5C'den uçuş kontrolcüsü Naza olduğu için daha stabil olacaktır. Onun dışında ilk söylediğimi yapabilirsin. Daha çok paran varsa Phantom 2 alabilirsin. 20 dakika uçuş süresi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: aspova1553

merhabah arkadaşlar 11,09,2014 perşembe günü banggood.com dan syma x5c siparişini verdim merakla bekleyişteyim
    tüm yazıları okumaya çalıştım kafamda 2 soru var 1.si menzilini arttırmak için ne yapılabilir 2. si de uçuş süresini arttırmak için batarya bunlar hakkında kullanan arkadaşların bilgileri deneyimlerini paylaşabilirmi

Uçuş süresini 5 dakikadan 7-8 dakikaya çıkartabilirsin maximum. 700 - 800 mAh piller var. Onlardan satın alabilirsin. Menzili arttırırsın ama ne kadar sağlıklı olur, nerede kesilir ve havada sürüklenerek senden uzaklaşır muamma :)

Transmitterın antenini değiştirebilirsin. Yüksek dB oranına sahip bir anten takabilirsin. Ama çok ciddi arttırmaz. Aynı zaman da kendi yapacağın bir modifikasyon olacağı için güvenilir olmaz.

• 10 15 dolar fazla verip bunları daha hızlı alma sansımız yokmu ? simdi ordan gelecen 15 20gün bekle gümrükten geccekmi kalcakmı bunlarla ugrasmamk için amazona baktım onunda kameralsını yollamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

10 15 dolar fazla verip bunları daha hızlı alma sansımız yokmu ? simdi ordan gelecen 15 20gün bekle gümrükten geccekmi kalcakmı bunlarla ugrasmamk için amazona baktım onunda kameralsını yollamıyorlar.

EMS ile gonderim tipini sec.

• Video kalitesi nasıl ve kaç metre havaya uçabiliyor bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Merhaben

Video kalitesi nasıl ve kaç metre havaya uçabiliyor bu ?

Sorularının cevabı konunun içerisinde mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.