Şimdi Ara

SYM Symphony SR 125 Tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
3
Favori
35.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pckolog08 kullanıcısına yanıt
    tabi ki açtık. havalar güzel olunca kullanması daha da keyifli oluyor. Yaz gelse de daha ince şeyler giyebilsek.
  • Geçenlerde muayene yaptırdım, motor 2011 model olunca muayene zamanı hemen geldi. Artık trafiğe çıkış tarihi değil, malın yurtiçi olduğu tarih dikkate alınıyor. Motor gayet güzel, biraz uzun yol da yaptım 45 km kadar, herşey yolunda, ilgi de çeken bir motormuş bu arada, bunu da öğrendik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: markdarcy

Geçenlerde muayene yaptırdım, motor 2011 model olunca muayene zamanı hemen geldi. Artık trafiğe çıkış tarihi değil, malın yurtiçi olduğu tarih dikkate alınıyor. Motor gayet güzel, biraz uzun yol da yaptım 45 km kadar, herşey yolunda, ilgi de çeken bir motormuş bu arada, bunu da öğrendik :)

:) motor oldukça ilgi çekiyor doğrudur. ben nereye park etsem gelip inceleyenler oluyor. kappa çantasını da takınca çok tatlı bir görüntüsü oldu:)
  • güzel konu takip
  • Çantalı halini merak ediyorum nasıl ve kaç ltlik bişey yakışır acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf nasıl ekleniyordu bu alana, pek kurcalayacak zamanım olmadı yakında fotoğrafları ekleyebilirim.
  • https://www.flickr.com/photos/122902774@N05/13766991185/

yukarıdaki linkten bi bakın, Kappa'nın 3 litrelik çantası... orta boy boyut olarak bence en uygunu
  • merhaba arkadaşlar

bu motordan almaya karar verdim.2. el satacak olan varmı

kambochian arkadaşım sen satıyorsun sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolog08

https://www.flickr.com/photos/122902774@N05/13766991185/

yukarıdaki linkten bi bakın, Kappa'nın 3 litrelik çantası... orta boy boyut olarak bence en uygunu

Yakışmış renk olarak da tam uymuş altı siyah üstü beyaz. Sadece bana biraz küçük geldi almışken 38-39lt bişey düşünüyorum. Fullface kask alırsam yanına eldiven vs de koyabilmeliyim. şunu beğendim ama çok pahalı merethttp://www.feyizoglu.com/E370-Arka-canta-Gumus_47897.html#0

• .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 2 Mart 2015; 20:53:59 >
  • bende aynı yerden aldım. 3 litre yazdım da yanlış oldu sanırım. ağırlık olarak belirtmiş olabilirler.
    içine fullface kask,eldiven,gözlük ve ufak tefek şeyler sığıyor. hatta branda ile birlikte kaskta koymuşluğum vardır :)

şu linkteki;
    http://www.feyizoglu.com/K30-Beyaz-canta_46942.html#0

fiyatı daha hesaplı ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dalgakıran59

merhaba arkadaşlar

bu motordan almaya karar verdim.2. el satacak olan varmı

kambochian arkadaşım sen satıyorsun sanırım..

Aynen satiyorum. Daha 100 km binebildik ama neyse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Arkadaşlar, scooterım ile ilk kazamı yapmış bulunuyorum. Kamyonetin sağından yavaş yavaş geçerken aniden sinyal vermeden ve sağa bakmadan döndü ve üzerime geldi motorun arkasına çarptı ve sol grenajım kırıldı. Neyse ki düşmedim ve ucuz atlattım. Her ne kadar kamyonet sürücüsü hatalı da olsa kendim de hatalıyım ve bu küçük kazadan şu dersi çıkardım. Trafikte herkesin ve her faktörün potansiyel bir tehlike olduğunu kabul etmeliyim (kedi, köpek, çocuk, yaşlı, genç, motosiklet sürücüsü ve diğer hareket halinde olabilecek herşey) ve 2-3 katı dikkatli olmalıyım. Acemilikten olsa gerek o aracın üzerime kırabileceğini düşünemedim. Bundan sonra özellikle sağdan geçerken ve araç aralarına dalarken maximum özen gösteriyorum.

Geçmiş olsun arkadaşım.

• geçmiş olsun,
    farların açık ve geçişlerde elin kornada olsun.
  • quote:

Arkadaşlar, scooterım ile ilk kazamı yapmış bulunuyorum. Kamyonetin sağından yavaş yavaş geçerken aniden sinyal vermeden ve sağa bakmadan döndü ve üzerime geldi motorun arkasına çarptı ve sol grenajım kırıldı. Neyse ki düşmedim ve ucuz atlattım. Her ne kadar kamyonet sürücüsü hatalı da olsa kendim de hatalıyım ve bu küçük kazadan şu dersi çıkardım. Trafikte herkesin ve her faktörün potansiyel bir tehlike olduğunu kabul etmeliyim (kedi, köpek, çocuk, yaşlı, genç, motosiklet sürücüsü ve diğer hareket halinde olabilecek herşey) ve 2-3 katı dikkatli olmalıyım. Acemilikten olsa gerek o aracın üzerime kırabileceğini düşünemedim. Bundan sonra özellikle sağdan geçerken ve araç aralarına dalarken maximum özen gösteriyorum.

Kardeşlik geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

Motor sürerken, arabacı 1 dikkat ediyorsa sen 11 dikkat edeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Geçmiş olsun hocam. Size bir şey olmaması sevindirici bir haber.
    Motosiklet sürücülerinin "görünmez" olduğunu söylerler ki gerçekten öyle. Bazı şeyleri otomobil sürücülerinden beklememek gerekli, biz önlem almak ve tedbirli davranmak zorundayız.

• selamlar arkadaşlar,

konuyu baştan aşağı okudum ama kullanan arkadaşlar motorun eksilerinden de biraz daha bahsedebilirler mi acaba? ikinci el durumu nasıldır vs? almayı düşünüyorum -buradaki arkadaşları tenzih ederek söylüyorum- detaylı bir bilgi veren insan yok resmen motor hakkında
  • evilangel44 kullanıcısına yanıt
    ne tür detaylı bilgi istiyorsunuz ?
  • geçmiş olsun dostum bende scooter almıştım tvs wego. aldıktan 6 gun sonra yolda kocaman çukur vardı. Allah'tan yavaş gidiyordum rampa yukarı ve önümzde araç vardı. Önümdeki araç çukuru ortalamış geçip gittim, bende arkasından giderken birden çukur görünce panikledim. Manevra yapmaya kalmadan hızımda yavaş olduğu için motoro hemen yan yatırdım yere atladım :)

Allah'tan dar ara sokaktı, diğer taraftan gelen araba bana çarpabilirdi. Yada arkadaki sürücü bayandı, oda frenledi oda beni ezebilirdi. Maximum hızımı 10km olduğu için motorumun sadece sol aynasının arkadası yere sürtüldü okadar. Bide yere yatarken ayağım motorun aldın hafif ezildi ama çaktırmadım rezil olmamak için :)

O suçluluk duygusuyla, çukuru işaret ederek yazıklar olsun hareketi yaptım ama belediyeye şikayet ettikten 5 gün sonra felan orası dolduruldu

Aslında genelde araçları takip ederken sağ yada sol bulunduğunuz şerite göre önünüzdeki araçlarının lastik hizasından takip edin diyorlar. Çukurlar vs. öndeki araç kaçacağı için birden önünüze zart diye çıkmaz demişlerdi ama pek mantıklı gelmedi bana.ç

Genelde yavaş olsun, aralara girmeyeyim diyorum. Geç olsun ama 5 dakika sonra varayım, mantığıyla önümdeki araç ile takip mesafemi biraz uzak tutuyorum.

Birde yağmur havalarda virajlar oldukça yavaş giriyorum. En ufak dalgınlık çok kötü sonuçlara mal oluyor. Mesela önümdeki araçı unuttum, aynaları ayarlaması deli ediyor zaten beni. Ayna ayarlıyım derken gazdan elimi çekmemişim. Az kalsın önümdeki araça giriyordum fren yaptım ön/arka motor biraz kaydı arkası ama hamdolsun vurmadık :)

Ümraniye'nin yolları delik deşik. Resimdeki çukurlar ne ki Daha büyükleri var. Sizde bilinçi davranın. İki dakka durun ve fotoğrafını çekin sonra belediyeye yada şikayetvar.com ilgili belediyeye durumu rapor edin.

İski v.s yolları eşip bırakıyor etrafa uyarı tabelası yada etrafını sarmıyor bile..

Bunlar benim şikayetlerim ==>

Çukur - 1

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2397598/umraniye-belediyesi-yollara-ozen-gosterin-her-yer-del/vbgm2]Çukur - 2[/link]

SYM Symphony SR 125 Tavsiyesi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.