Şimdi Ara

Sygic iPhone GPS Türkiye Haritası! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
11.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Duzelme yapiyorum. 3.0 ile calisiyor. Eger calismiyorsa, acik bir alanda oldugunuzdan ve gokyuzunu gordugunuzdden emin olun ve biraz bekleyin.
  • selamlar bısey sormak ıstıyorum bende 2g 2.2.1 var ve ekstradan aldıgım gps ıle ida ve xgps grogramlarını kullanabılıyordum fakat 2 gun once ıda durduk yere acılmamaya basladı nedenını bılmıyorum sımdı bu programı yukledım bende fakat sınyal yok dıyor gps serial dıye bır program var bununla harcı gpslerı gosterebılıyorsunuz herneyse sonucta sınyal yok dıyıp duruyor sadece 3.0 ıcınmıdır bu program?

saygılar
  • igo yu bekleyin derim..bu haritalar igo kadar başarılı değil..
  • bunun orjinal haritaları nerde bulabiliriz ?
    örneğin hollanda almanya vs
  • arkadaslar uzun zamandır 2.2.1 için gps arıyordum ipa olarak ama bulamadım sımdı forumda bu konuyu buldum ama lınk calısmıyor.elınde olan varsa yada calısan bır lınk bılen varsa bana verebılırmı?
  • igo nun tr haritalısını buldum. şimdi iniyor. 3gs ile deneyeceğim, 30-40 dakkaya iner.

site rusça ama tiki atıp mavi butona basmanız yeterli
    http://dox.abv.bg/files/dw?a=402701291e
  • sonucu bekliyoruz...

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcantasci

igo nun tr haritalısını buldum. şimdi iniyor. 3gs ile deneyeceğim, 30-40 dakkaya iner.

site rusça ama tiki atıp mavi butona basmanız yeterli
    http://dox.abv.bg/files/dw?a=402701291e
  • igo my way sadece türkiye haritası içeren sürümünü rapid share yükledim 150mb indirmek isteyenler tıklasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkgames -- 5 Ağustos 2009; 20:04:01 >
  • İndirdik de bunu nası atıcaz iphone a
    iTunes den sync yaparsak önceki yüklediklerimiz silinmiyor mu?
  • bu haritaya ihtiyacım var link silinmiş galiba..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000
    bu haritaya ihtiyacım var link silinmiş galiba..?

Evet niye???
  • çok kullanışsız bi program bi de oldukça ağır menü geçişleri resmen kasıyor falan arabada bununla uğraşana kadar gider sora sora bulurum zaten. ayarlarda saçma sağan çok karışık ne nerde belli deil. gerçekten gps gibi kullanmak istiyosanız gereksiz ama haritasına çizdiği yollara falana bakılabilir tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semion17 -- 4 Haziran 2011; 11:06:07 >
  • igonun üzerine tanımam son güncelleme ile çok daha iyi şu anda sapma neredeyse yok
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.