Şimdi Ara

Sygic %70 Black Friday indirimi + %25 indirim koduyla 15 euro ömür boyu lisans (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
7
Favori
6.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her ikisinide istanbulda kullanan birisi olarak şunu söyleyeyim aralarında öyle çokta uçurum yok ikiside süper
    şahsi yorumum anlık kullanmam gerektiğinde acil durumlarda bana sygic daha kullanışlı gelir oda ekranın üstünde olan kocaman ve kullanışlı arama butonu yüzünden
    fırsat sıcaktır kullanılabilir
  • İgo suan 44tl play store de Black Friday indirimi göremedim yada ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • app store da indirim kodunu nereye yazıyonuz ki ? bir de Türkiye haritasında indirim yok hala 52 tl.

• Ben bu sygice hic isinamadim.Istanbulda yazdığım bir cok adresi bulamadı.Devlet hastanesi dahil.Yukarıda bir arkadasin dedigi gibi bedava olsa me işe yaramadiktan sonra.Nexus 4te igo kullaniyordum cok memnundum simdi G2var igoyu calistiramiyorum.Yardimci olmak isteyen arkadaşların PM lerini beklerim.

• İgo en parayla 22,5 liraya geliyor kendime aldım bir ay sonrada arkadaşa aldım igo ile bunun karşılaştırmasını yapıp karar verip alın arkadaşlar...
  • şu kod işini çözersek alırım dünyayı enpara ile 60 civarına
  • Merhabalar. Hiç ihtiyacım olmamasına rağmen konuyu gördükten sonra heveslenip ben de alayım bir lisans dedim :) Fakat almadan önce biraz araştırma yapayım dedim ve Here Maps'e denk geldim. Yanılmıyorsam Nokia Haritaları'nın üzerine kurulmuş. Hakkında çok güzel yorumlar okudum. Android telefonuma kurdum ama daha kullanma fırsatım olmadı. Üstelik hem uygulama ücretsiz, hem de istediğiniz çevrimdışı haritaları ücretsiz indirebiliyorsunuz.

http://here.com/ adresinden inceleyebilirsiniz. Alternatif olarak düşünülebilir.
  • Kodu denedim ,apple da kod girecek yeri bulamadım.
    Sygic in kendi sitesi üzerinden kodu denedim android cihaz için.
    ama Christmas teklifiyle birleştirilemez dedi..
    Sanırım Kod bu indirimde geçersiz

We are sorry but it is not possible to combine this discount code with the Christmas offer.
  • Artık androidtede Nokia Here var.Here varken Sygice para vermek neden? İnanın anlamsız.
    Bu arada sygic kullananlar marketten MapstoSygic mutlaka alın. Google Mapste arama yapın. Sygice hemen aktarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vs-fb -- 29 Kasım 2014; 16:24:52 >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Başarsoft igo primoya göre hızlı arama da isabet oranı çok düşük.Ama görsellik ve 3d harita ve şerit takibiyle igo yarışamaz ikisini de satın aldım.
  • Arkadaşlar ÇİN için hangi Navigasyon uygulamasını alabilirim? Baktıklarımın hiçbirinde Çin Haritası bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 29 Kasım 2014; 17:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

artık android'te de var telefon için fazlasıyla yeterli bence para vermeye gerek yok...

http://here.com/beta/android/?lang=tr-TR

Bende Here kullanıyorum. Sygic'e para vermeye değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Ben bu sygice hic isinamadim.Istanbulda yazdığım bir cok adresi bulamadı.Devlet hastanesi dahil.Yukarıda bir arkadasin dedigi gibi bedava olsa me işe yaramadiktan sonra.Nexus 4te igo kullaniyordum cok memnundum simdi G2var igoyu calistiramiyorum.Yardimci olmak isteyen arkadaşların PM lerini beklerim.

Aynen. Geçen seneki yılbaşı indiriminden almıştım. Bulunduğun yeri falan gösterirken iyi de, adres bulurken hiçbişeye yaramıyor. Diğerlerini bilmiyorum.

• Sadece Türkiye için değmez almaya
    15€ buna vereceğinize enpara ile igo satın alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu igoyu denemek lazım, bakalım ma xi cep forumda var mı beleş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 29 Kasım 2014; 17:21:25 >
  • Daha önce forumdan bir arkadaşla ortak almıştık.Halen kullanıyorum.
    Büyük şehirlerde ve anayollarda iyi.
    Yalnız bizim dünürün 2000 nüfuslu belediyelik kasabasını bulamayınca hayal kırıklığına uğramıştım.
    Daha sonra sürekli güncellemeler geldi.Belki de düzelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quak

İgo primo'yu yeni almıştım tüh ya, iade etme şansım var mı google play'den bilen var mı?

igo daha iyi merak etme adres yazma felan daha gelişmiş secenekler sunuyor.. bn kull@namadim sildim hemen..

nokia nin and icinde sunduğu nokia maps i da ineririm...
    çevrimdışi kullanım da mevcut haritayi indiriyorsunuz sadece 550-600 mb tavsiye ederim..

• 1080p kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler benim için arayüzden ziyade pratik olması önemli şimdi kardan zarar etmiş gibi olduk, yorumları okuyunca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona uygulamasını yükledim satın al dedim ama kendi sitesine yönlendiriyor. playden almanın yolu yokmu acaba
  • SYGIC a bakarken Here i bulduk Asıl fırsat here bence

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.