Şimdi Ara

Sxe 7.7 kırıldı sanırım ..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün maç atıyoruz ama bugün attığımız tüm maçlarda en az 2 adam çok çok sağlam oynuyor ve adamı görmeden dahi hs atıyorlar. Sxe 7.7 kırıldığını düşünüyorum, aynı durumu yaşayanlar var mı ?

• doğaldır hiç şaşırmayın rutin şeyler artık bunlar
  • 77. versiyonun kırılmış olması kadar doğal bişiy olamaz. Daha geçen sXe 4.3 indirdiğimi hatırlıyorum, 7.7 olmuş bile.

1 günde 2 farklı versiyonlarının çıktığı oldu.

7.7 de kırıldı yani. 17.7 de çıksa kırılacak.
  • İş sxe'de değil i hile yapmayı marifet sananların onursuzlugunda biter.
  • Gayet doğal..
  • Hile ile oynayarak ne elde edeceklerini sanıyorlar ki anlamıyorum
  • Kırıldı evet araştırırsanız bulursunuz.
  • Offf harbi kırılmış yalnız bizde bulduk rezillik ötesi bi durum artık yeni sürümü gelene kadar tanımadığımız takımlarla maçta atamayız

Bugün stereo ile maç attık 2 tane adamlarına hile dedik diye çok dalga geçtiler ama umarım okurlar bu yazdıklarımı

Stereo takımına güvenmeyin ve maç atmayın diyorum...
  • Bu gayet doğal bişey artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilm-i yorum -- 5 Nisan 2009; 8:41:54 >
  • kırıldı biz dün 2 takımı banladık maçta adamlar full takım olarak wall açmışlar görmeden hs ler felan
  • ow dhkt pubu dagıtmaya gelcem :D
    :PP
  • Tabi kırılır, punkbuster gibi bir hile önleyici olsaydı keşke.
  • Şaşırmamak lazım.
  • Çok doğal Hiç şaşırmadım .
  • google a yazdım gerçekten kırılmış. yeni sürüme kadar doğru düzgün oynıyamıcaz gene
  • Sxe Injected içerisinde 3D koruması yok sanırım. Şuan benim serverda 3D açılamıyor, bence gerekli önlemleri maç sunucularında almanız gerek. Smoke validation geldiği iyi oldu; en azından maçlarda smoke (duman) içerisine pusan awpciler olmuyor
  • Resmi açıklamalarda kırıldığı yönünde

Bide aylık para falan veriyorlar hileye onu hiç anlamıyorummm!
  • Peki hileyi dağıtan hatta herkez indirsin diye rapid e upload yapan (Türk) sitelere ne demeli ? Hile yazarının bile emeğine saygı göstermeyenler! Hatta hileyi kendileri yazmış gibi gösterip Sxe Injected güncellendiğinde sessiz kalan forum adminleri, hele birde şu bloglar yok mu önüne gelen illegal ne varsa sunuyor...
  • hile açacak adam gitsin normal serverlarda açsın hilesini..sxe li serverlera nie bulaşıyolar ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 5 Nisan 2009; 20:59:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAMASRA

hile açacak adam gitsin normal serverlarda açsın hilesini..sxe li serverlera nie bulaşıyolar ki..

İşte işleri güçleri uğraşları yok bunlara kafa yoruyorlar..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.