Şimdi Ara

sx1 qikoffice yükleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acilyardım arkadaslar hafıza az hatası veriyor

• arkadaslar yardım bekliyorum bilgisi olan yokmu
  • Cİhazda ne kadar boş alan var?
  • format attım tamamen bosalttım ama yukleyemedim

mesaj mmcde ama hafiza yetersiz diye hata veriyor
  • tel hafısasında 1 mb lık bı bos alan yarat ondan sonra kurmayı dene...sonucu yazarsan sevinirim.
  • aga 4 mb lik bos alan var kurmuyo hafiza az veriyo
  • o zaman aldıgın programda bir sorun olsa gerek.cunku bende basta boyle bı sorunla karsılasmıstım.tel hafızasında 1 mb lık yer acınca baya da ıyı yuklemıstı.hatta su anda halen kullanmaktayım.
  • valla kafadan 5 . ciye yukluyorum farklı sıtelerden olmuyoo
  • YENİ TOPİK AÇMAK YERİNE SX1 TOPİĞİNE YAZSAYDIN CEVAP ALIRDIN.SORUNUN KESİN ÇÖZÜMÜNÜ BİLİYORUM AMA CEVAP VERMİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

YENİ TOPİK AÇMAK YERİNE SX1 TOPİĞİNE YAZSAYDIN CEVAP ALIRDIN.SORUNUN KESİN ÇÖZÜMÜNÜ BİLİYORUM AMA CEVAP VERMİYORUM

Bu nasıl megolaman bi yaklasimdir. Ne cok sahiplenmissiniz topic'i.. Benimsemissiniz... Helal valla!!

• ne iş kardesim topic acma yasagımı var sizin gibi insanlar zaten hep rütbe icin ugrasıyor insanlık ıcın ugrasın biraz insanlık ıcın
  • arkadaslar baska cozum yolu bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

ne iş kardesim topic acma yasagımı var sizin gibi insanlar zaten hep rütbe icin ugrasıyor insanlık ıcın ugrasın biraz insanlık ıcın

• arkadaslar hala bi bilgi sahibi olamadım yardım lutfen
  • Bir ara bende kafaları yemiştim, quick office neden kuramıyorum diye, ama sonra sis dosyaları açan bir program var onunla dosyaları parça parça yükleyip kurabilmiştim. Aslında quick office yerine bunların tek olduğu programları denemelisin bence. Sorun çıkarsa eposta06@gmail.com den yardımcı olabilirim.
  • ben de kuramadım aynı hata yüzünden...
  • unmakesis denen programla nokia ve system adl1 2 klasör olusturuluyor
    bunlari haf1za kart1na aynen at.. mevcut klasörlerin üzerine yazacak .korkma sadece gerekli dosyalar kopyalanacak ..bu kadar ... unmakesis yoksa adres verin atay1m..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 7 Ağustos 2005, 20:34:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

ne iş kardesim topic acma yasagımı var sizin gibi insanlar zaten hep rütbe icin ugrasıyor insanlık ıcın ugrasın biraz insanlık ıcın

SX1 topiğne yazdın ve cevabını aldın.Bilmem anlatabiliyormuyum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.