Şimdi Ara

sx1 li arkadaşlar lütfen yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sx1 im arama geldiğinde donuyor,telefonu cevaplayamıyorum.Başka şekilde hiç problem yok sadece arama geldiğinde tlf başlıyor çalmaya,karı taraf kapatas bile bu kendi kendine devam ediyor,ekranda aramanın geldiğini gösteren şu zil animasyonu falan devamlı ediyor,yalnız belli süreden sonra (1.5-2 dk sonra)eskiye dönüyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa veya aynı kaderi paylaştığım birileri varsa lütfen yardım edin.Şimdiden herkese teşekkür

• Arkadaşlar kimse yok mu?
  • işletim sistemi çökmüş
  • fw 13 yükle ama ses kısılır ama iyi yani takılma felan çok az oluyo fw 5 ise fw yti yüklet o nda donma biraz daha az oluyo hatta fw 15de istersen ama ingilizce ve rusça[sm=s16.gif
    saygılar sx1 devam
  • şu anda fw12 hangisi en uygun olur,ses zaten diğer fw lara göre kısık,bide kendim yükleme konusunda korkuyorum,bunu dışarıda yaptırsam ne kadar tutar
  • birde bu olay şu 2-3 günde olmaya başladı,tlf na çok program falan yükleyip siliyordum bunlar sebep olabilirmi
  • 15 en iyisi dir su an bide tema desteği varmış diye biliyom
  • bu fw 15 i nerden bulabilirim arkadaşlar,bide dışarda yükletebilirmiyim acaba
  • arkadaslar bende fw14 var. 15 e gerek var mı acep???
  • arkadaş kendinmi yükledin fw 14 ü
  • teli geçen hafta aldım yüklü geldi.
  • arkadaşlar problemi buldum sebep bazı wav. formatındaki melodiler,hatta melodilerde şu ikisi Phenomenon,2004_Mix.tlf nun melodisini değiştirince normale döndü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.