Şimdi Ara

|||SX1 imi aratmayacak telefon???||| (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6600 mı?attan inip merkepe binilir miben de sx1 kullanıyorum hoparlör 2 aydır patlak sayemdekulaklıkla kullanıyorum servise verip sx1 olmadan birkaç gün geçirmek istemiyorum ama bir şekilde gönderecez yani.bu arada bundan önce 6600 kullanmıştım eşantiyon gelmişti telefon bol bol tema atardım yapacak pek fazla birşey yok sonuçta mono bir tel,radyo arama bulamazsınbulabilirsem sıfır bir n gage arıyorum oda çok zor.büyük olması sorun gelebilir ama n gage ile ortak özellikler bir hayli fazla ama n gage qd tavsiye etmem.ben n gage diyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: 7evren

quote:

Orjinalden alıntı: cmert17

quote:

ilk çıktığı zamanlar sx1'e rakip olan 6600 ı düşünebilirsin
    fiyat olarak oldukça uygun şuanda

arkadaşım adam arabanın altına takoz alıcam demedi; telefon almak istiyorum dedi

?
    ben fikri arkadaşa sundum
    takoz görüşü sana aittir,
    madem bu telefon o kadar takoz neden 2004 ve 2005in yarısına kadar en çok satılan cep oldu

2004 ve 2005 Türkiye'de en çok satan telefon.Tüm dünyada değil.Türk'lerin teknolojiden ne kadar anladığı maalesef ortada.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

se p910i tavsiye ederim. sx1 den sonra o keser seni. fiyatlarda baya düştü. 650-700 civarı

650 liraya p910 un sıfırını bulabilirmiyiz?

barış ne iş; ihanet durumları falan mı var

Yok canım, öylesine soruyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mtksnz

sxg75 gelecekti benimde aklıma o geldi ne zaman gelir birde smbiyan varmı bunda

Symbian yok.Ne zaman geleceği belli değil.(Sitesinde Nisan diye geçiyor ama o siteye güvenmeyin, daha öncede Ekim diyordu.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

Altmış6Çift0

böööööööööööööğğğğğğğğğğ
    iğrenç bıktım artık.çöpçüde bile var
  • Takozun üstüne NOKIA yazsalar, o takoz da çok satar...

En büyük örn, 3310(Takoz) sonra 6600 (sabun) son olarak da 6630 (armut)

• 3230 sx1 den çok çok daha iyi
  • sx1 3230dan daha iyi çünkü sesi kaliteli 3230 mp foto hakını vermeyip puslu resim çekiyor daha çok var ama yazmayayım
  • quote:

quote:

quote:

ilk çıktığı zamanlar sx1'e rakip olan 6600 ı düşünebilirsin
    fiyat olarak oldukça uygun şuanda

arkadaşım adam arabanın altına takoz alıcam demedi; telefon almak istiyorum dedi

?
    ben fikri arkadaşa sundum
    takoz görüşü sana aittir,
    madem bu telefon o kadar takoz neden 2004 ve 2005in yarısına kadar en çok satılan cep oldu

gene mi sx1- 6600 muhabbeti

• quote:

Orjinalden alıntı: itaLiano

gene mi sx1- 6600 muhabbeti

naapalım eren adamı zorla konuşturuyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Takozun üstüne NOKIA yazsalar, o takoz da çok satar...

En büyük örn, 3310(Takoz) sonra 6600 (sabun) son olarak da 6630 (armut)

N90 ı unutmuşsun (Dual-BanyoSabunu)
  • hani,nerde

6600 : takoz,sabun,patates

3230 : diyecek bişey yok,telefon müzik çalamıyor!!!bu kadar berbat polifonik çalan bir telefonu ben kullanmam ki!

n90 : double-takoz

6630 : armut

2600,2650,2652 : hepsi aynı,sadece biri gri,birinde kamera var.bu da şezlong

bir tek rakip var o da p900i derim ben...
    bizim milletimizde bu kafa olduktan sonra nokia bizi takozlarla sabunlarla daha çoook kazıklar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufoyasatasancocuk

hani,nerde

3230 : diyecek bişey yok,telefon müzik çalamıyor!!!bu kadar berbat polifonik çalan bir telefonu ben kullanmam ki!

bizim milletimizde bu kafa olduktan sonra nokia bizi takozlarla sabunlarla daha çoook kazıklar..

kusursuz olsaydık başkalarının kusurlarını bulup göstermezdik

bu sözu söyleyene ilk defa katılıyorum senin yorumlarından sonra

• quote:

Orjinalden alıntı: mackali6116

quote:

Orjinalden alıntı: ufoyasatasancocuk

hani,nerde

kusursuz olsaydık başkalarının kusurlarını bulup kusurlar üretip göstermezdik

bu sözu söyleyene ilk defa katılıyorum senin yorumlarından sonra

• ABİ SANA İLGİSİZ BİŞET SORACAM AVATAR YAPAMIYORUM BANA SÖYLE 222ROBİN HOOD333 GÖNDER.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gren

sx1 3230dan daha iyi çünkü sesi kaliteli 3230 mp foto hakını vermeyip puslu resim çekiyor daha çok var ama yazmayayım

3230 un 10 resiminden ya biri puslu cıkar yada ikisi oda ortamın ışıgına baglı bene cx75 varken 3230 u super bir telefon olrak görurudum kardeşimde vardı cx 75 ın bir artısı vardı oda seste daha iydi bide tip başka her konuda 3230 basar sonra 6600 aldım 1.3 megapıksel camerasına ragmen 0.3 megapıksel camerayla 6600 belkide ekran buyuklugunun katkısıyla beni daha cok tatmin ediyor şimdi ise 6600 3230 dan kamera haricinde daha iyi geliyor gözumu dönup bakmıyorum bile 3230 ama herseye ragmen ne genel bakılınca ne sx1 nede 6600 3230 un yanına yaklaşamaz

ben bir 6600 kullanıcısıyım sx1 de gözum var bence 6600 dan daha iyi tip mp3 ve radyo olarak ama kamerada fazlası degıl aynı performansı alabilirmiyim bilmiyorum cx 70 de kullandım ve berbat bir kamera siemensin kameraları beni hiç tatmin etmedi ki yle fazla birşeyle tatmin olmam 6600 bile aşagı yukarı tatmi ediyor beni

• sen boşver kardeş eger paran varsa kesinlikle n70 ,yoksa yine sx1 al
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

se p910i tavsiye ederim. sx1 den sonra o keser seni. fiyatlarda baya düştü. 650-700 civarı

650 liraya p910 un sıfırını bulabilirmiyiz?

nette 700 civarı ama piyasada kvk-genpalı 650ye alanları duydum.
    gerçi 20 martta sormuşsun ama
  • 3230 6600dan iyi
    sx1den pek iyi sayılmaz
    malzeme kalitesi pek iyi değil
    mp3 mono
    radyosu pek başarılı değil
    ekranda eh işte
    fotoğrafları pek iyi değil zaten sx1den piksel sayısıyla üstünlük sağlıyor sayılır
    hız olarak pek iyi değil
    bu arada 3230 geçen yılın fiyasko telefonu

quote:

quote:

sx1 3230dan daha iyi çünkü sesi kaliteli 3230 mp foto hakını vermeyip puslu resim çekiyor daha çok var ama yazmayayım

3230 un 10 resiminden ya biri puslu cıkar yada ikisi oda ortamın ışıgına baglı bene cx75 varken 3230 u super bir telefon olrak görurudum kardeşimde vardı cx 75 ın bir artısı vardı oda seste daha iydi bide tip başka her konuda 3230 basar sonra 6600 aldım 1.3 megapıksel camerasına ragmen 0.3 megapıksel camerayla 6600 belkide ekran buyuklugunun katkısıyla beni daha cok tatmin ediyor şimdi ise 6600 3230 dan kamera haricinde daha iyi geliyor gözumu dönup bakmıyorum bile 3230 ama herseye ragmen ne genel bakılınca ne sx1 nede 6600 3230 un yanına yaklaşamaz

ben bir 6600 kullanıcısıyım sx1 de gözum var bence 6600 dan daha iyi tip mp3 ve radyo olarak ama kamerada fazlası degıl aynı performansı alabilirmiyim bilmiyorum cx 70 de kullandım ve berbat bir kamera siemensin kameraları beni hiç tatmin etmedi ki yle fazla birşeyle tatmin olmam 6600 bile aşagı yukarı tatmi ediyor beni

• 3230 bende kesinlikle tavsiye etmiyorum ama hiç sayılmaycak kadarda kötu olmadıgını syledim
    quote:

3230 6600dan iyi
    sx1den pek iyi sayılmaz
    malzeme kalitesi pek iyi değil
    mp3 mono
    radyosu pek başarılı değil
    ekranda eh işte
    fotoğrafları pek iyi değil zaten sx1den piksel sayısıyla üstünlük sağlıyor sayılır
    hız olarak pek iyi değil
    bu arada 3230 geçen yılın fiyasko telefonu

quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.