Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sx1 cinin sorunları 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sx1 cinin sorunları 1
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6336 Mesaj
    BAyeler yakın zaman içinde bir adet sx 1 aldım ama sorunlarım war

1- Telfon bataryayı boş gosteriyor ama 7 saat daha gidiyor

2- Tus kilidini kaldırınca mesajı bir daha çıkarıyor (kare tusuna surekli basın di ama sadece 1 sn)

3- Aşağıda ki fotosda arama animasyonu mavi bende pemde nasıl değişecek ???

4- Skin olayını nasıl yapıca yada nasıl kişileştiririm ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 22 Aralık 2004, 14:03:24 >

|
    |
    bataraya olayı her telefonda var benim 3310 sarj bitti die ötümüştü aksam yattım sabah aldım teli okula gittim okuldan gedlmi hala sarj bitio diye ötmüştü ama bitmemişti sarj

o mavi degişirmi bilmiyorum ama fscaller diye bi program var rehberdeki kişilere resim yüklüon biri aradgında ona yükledigin rsim çıkıo tam ekran oalrak

skin dedin tema galiba.symbian 6.1 de tema yok
    ama smart launcher diye bi program var ordan yapabilioyn tema ama gerk yok bence
    |
    |
    bak şimdi açıklıyorum kurum/ayarlar/ekran/renkpaleti ne giriyosun ordan en üstteki seçeneği seçiyosun istediğin gibi sarı oluyo senikinde de magenta seçeneği seçili olması lazım onu en üstteki seçenekle değiştir olur ok diğer soruların için mesela batarya teknik servise başvur skin olayı zaten sx1 de orjinal olarak yok ancak programla olur smartlauncher iyi bi programwww.cebim.org dan indirebilirsin mesaj sorununu çözemezsin symbianların hepsi öyle.
    |
    |
    tuş kilidinin açılması gerçekten sinir bozucu. # tuşuna 2 kere basmak gerekiyor. pek düzenli olmamış ayrıca ekran koruyucu etkin halde iken herhangi bir tuşa basınca ekran koruyucu kayboluyor. mesela ekran koruyucu olarak saat kullanıyorsak karanlık bir ortamda tuşa bastığımızda ekran koruyucusundan çıktığı için pek yararlı olmuyor.(örn cx65 de böyle değildi.)
    |
    |
    AMD FX 8320 | Asus 970 Pro Gaming Aura | MSI Nvidia GeForce GTX 1070 Armor 8GB OC | Schneider APC BX650LI-GR | Logitech M330 Silent Plus | Logitech G410 Atlas Spectrum | HP 6020st | 240GB Corsair Neutron GTX SSD | Asus MX279H | Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium | Samsung Gear S3 | Motorola Moto 360 Black Steel | Playstation 3 | Playstation 4 Pro | Logitech Z5500 | SONY KD-55XE9305 | Cube U30GT2 | Casper VIA-T8W
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    drahte sorunun çözüldü mü çözülmediyse msn'e gel
    no_longer26@hotmail.com
    |
    |
    beyler bende yakında sx1 almayı dusunuyorum kı fıyatı su gunlerde 400 mılyona kadar dusmusken.bu telefonu alayım mı?almayın dıyorsanız en onemlı nedenını yazın lutfen...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,226
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.