Şimdi Ara

SX1'ciler ve alacaklar buraya(ipuçları,linkler,SX1 hakk. yorumlar vs.) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.114
Cevap
8
Favori
1.508.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hani link ver.. bu kadar güzelse eyvallah

işte SX1in çektiği resim.. (sanırım) Audi TT. büyütünde resmi görün hemen açılır zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 8 Ekim 2004, 22:50:45 >
  • al sana bida.. www.siemensplanet.com dan alınmıştır..

• hadi daha iyi resim çeken varmı :) beyler bu konuyu üstte tutun değilse kayıyıo aşağılara bişiler ekleyin bura ben onları tepeye koyarım..

siemensx1
  • bu konuyu up yaptım ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ve kim nederse desin up yapmaya devam edicem çünkü sürekli aynı sorular soruluyo.. tabiki cvp vermek görevimiz ama..
  • alın buda benim SX1 le çektiğim koala fotosu,tatlıdır şirindir kendisi..

• Alın size SX1 wallpaperları.. indirip kullanabilirsiniz doğal olarak..

http://forum.donanimhaber.com/m_1224332/tm.htm
  • abi ya bu sx1in menüsü bazı fotolarda değişik bide bu birinci sayfadaki gece görünüşündeki aydınlatma kadar benimki keskin değil bide fw14 ii sakın fw 13 ü yükletmeyin çok kitleniyo telefon benimki taş gibiydi garantiden svn13 ü yüklettim tel donup kalıo menüde fln
  • dostum yalnışın var fw07 den sonraki en iyi sürüm 13 tür kanıtlanmış yaniii
  • fw 14 warmı ki?? rusçasınımı kullanıyon yoksa?
  • bende sx1 ciyim ama s65 daha fantastik geliyor.Darbeye karşı dayanıklı istiyorsanız m65 süpe bir telefon
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZaymensMobayL

fw 14 warmı ki?? rusçasınımı kullanıyon yoksa?

Evet var ama Ingilizce..
  • beyler bu topic hak ettiği yerde durmuyordu yukarılara çıkartayımda herkez yeniden faydalansın dedim sx1 alacak olanlar yada sx1 olanlar
  • yavv arkadaşlar bende SX1 almayı düşünüyorum ama yazılım sorunu çok oluyomuş.bu sorunu kendimiz halledebilirmiyiz yani yazılımını kendimizin yüklemesi gibi bir imkan varmı yoksa servis mi yapıyo sadece?
    birde aklımda 6600 vardı ama burayı okuyunca o seçeneğide kaldırdım
    ammmma bir seçenek daha var K700 bu nasıl arkadaşlar?
    birde bunun garantili olmayanını tavsiye edermisiniz yoksa bu telefonun servise ihtiyacımı var.ben bundan önce genelde nokia kullandım şimdi de 6610 var hiç servislik işim olmadı.yani sürekli servis gören bi telefonmu yoksa kendimizin düzelteceği yazılımsal problemler mi oluyor?
    artık ya k700 yada sx1 alacağım.k700 küçük ve fotoğraf kalitesi için sx1 de de symbian olduğu için.ortada kaldım vallaha yavv
    ankarada da şöyle makul fiyata satan bir yer yok maltepe pazarında fix heryerde aynı
    şimdiden sise kolay gelsin.

• yavv arkadaşlar birde bu telefonun şarjı kaç gün gidiyor.bazıları 1 gün felan yazmışlar da.doğrumu ki?
  • slm arkadaşım bu sayfadaki yorumları okuman gerekir ilk önce biz herkese SX1 i rahatça tavsiye ediyoruz

K700 iyi hoş telefonmulş ama symbian yok onun için SX1 le karşılaştırmamak lazım ve sırf görüntü ve foto kalitesi için de bi telefon alınmaz inan bana..

telefonun şarjı benim tel. 1 aylık kullanılmış benimki 1.5 gün gidiyo merak etme 6600 da bu7ndan farjklı değil ama K700i yi bilmiyorum sonuçta bu tellerden fazla bekleme süresi bekleme.. AMA BİŞİ VARKİ TELEFONU İLK ALDIĞINDA 13-15 saat şarj et olayı daha farklı bişi olması lazım..

anakarada hangi tel olursa olsun tiryaki işhanı ve balıkçıoğlu işhanına bakıcaksın.. en uygun fiyatları buraları verir.. öle yoldaki turkcell telsim bayilerinne hiç girme..

bu arada 6600 seçeneğini kaldırman iyi olmuş çünkü SX1 her halukarda daha iyi bi tel ondan..

SX1 büyük görünüyo ama değil tam ele oturuyo diyebilirim.. cepte rahatsız etmiyo insanı yani cebinde davul gibi bişi taşıyo olmuyosun.

SX1 de radyo var ve mp3 kaliteside çok iyi bunu bil.. veee symbianlı olduğunu unutma!!

aslında yazılımsal problemi yok diyebiliriz SX1 için sadece ilk aldığında fw 5 olursa bunu fimware la update etmen gerekir.. ben aldığımda fw 5 di bunu fw 7 yaptım çok basit ve zevkli yakındada fw 15 e geçmeyi düşünüyorum..

kardeş kesinlikle git bi SX1 al burada ki SX1 hayranlarını görmedinn heralde K700i diye bağıranları takma çünkü SX1 symbianlı olduğu için farklı yani bi anlamda dha üstün ama ben symbianlı istemiyoru dersen o zaman başka..

SX1 al pişman olmazsın forumda gün geçtikçe SX1 alan insan sayısı katlanıyo inan..

• yok abi K700 dende caydım bugün balgatta bi dükkanda baktım da okadar herkesin övdüğü gibi bi telefon değil onun yerine ben siemens S65 alırım şahsen daha şık daha karizma daha güzel
    amma symbian lazım bana
    iyi bakalım şu balıkçıoğlu ve tiryaki iş hanına bi bakayım yarın.ne var ne yok fiyatlar orda ne civarda.
    sağol Darkchild eğer alırsam SX1 ki inşallah size danışacak çook şey var.

• Bu SX1 in DoğuBank'taki fiyatını bilen var mı ?
  • Arkadaşlar SX1 hakkında çok bilgili ve her türlü soruya cevap verebilecek kişi veya kişiler aranıyor.Darkchild gibi.Türkiye'deki en geniş içerikli Siemens SX1 sitesi açmaya karar verdik.(Mobiletr.com bünyesinde)Bu kişi veya kişilere yeni kurulacak olan siteyi tamamen yönetme hakkı verilecektir.

Lütfen özelden bana ulaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobile -- 29 Ekim 2004, 18:50:31 >
  • Darkchild ister misin böyle bir görev?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.