Şimdi Ara

SX1'ciler ve alacaklar buraya(ipuçları,linkler,SX1 hakk. yorumlar vs.) (2083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.114
Cevap
8
Favori
1.508.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20812082208320842085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: der Rebell

haklısın.. saol. bulurum umarım.
  • olabilir
    quote:

Orjinalden alıntı: mertalpay

quote:

Orjinalden alıntı: mınaaa

arkadalar geçen gün bebekte ellerimizde wafellernen gezerken arkadalşarlan bi tanesi şaka yaptıını sanıp beni denize itekledi e doal olarakta düştüm bende sx1 de kıç cebimdedi malesef şimid mimi boardım bozumuş su değmiş dediler, garantidekiler .yok kadeşim yannışınıuz var felanda dedimse yemediler. elerinde mmmi de yokmuş bana n73 teklif ettiler bende olmaz ben ihanet edemem dedim sx1 imi alıp çıktım "gerçek enstantanedir!"
    nerden bulurzu bu illeti

Yok bence sen N73 olmaz, bu SX1'den düşük bir model,
    ancak yeni bir SX1 isterim de, e artık napalım olmazsa N73 satar 4-5 tane SX1 sahibi olursun.

• quote:

Orjinalden alıntı: mertalpay

quote:

arkadalar geçen gün bebekte ellerimizde wafellernen gezerken arkadalşarlan bi tanesi şaka yaptıını sanıp beni denize itekledi e doal olarakta düştüm bende sx1 de kıç cebimdedi malesef şimid mimi boardım bozumuş su değmiş dediler, garantidekiler .yok kadeşim yannışınıuz var felanda dedimse yemediler. elerinde mmmi de yokmuş bana n73 teklif ettiler bende olmaz ben ihanet edemem dedim sx1 imi alıp çıktım "gerçek enstantanedir!"
    nerden bulurzu bu illeti

Yok bence sen N73 olmaz, bu SX1'den düşük bir model,
    ancak yeni bir SX1 isterim de, e artık napalım olmazsa N73 satar 4-5 tane SX1 sahibi olursun.

kaffamı buluyorsun sen bmimle kullandıgın simileylerine diikkatli ol aman diğim

• aman
  • ya ne spru soran var nede foruma uğrayan?
  • bende yazmasam kimse yok ya
  • sanada post kasıo derler şimid töğbemi bozdururlar, kadeişim topik altlara kayıp kaybolcak sonunda erkahm da olmasa
  • valla baba bende olmasam mesaj yazcakta yok ya foruma
  • bu arada yazıyı ctrl a ile okuyabildim
    quote:

sanada post kasıo derler şimid töğbemi bozdururlar, kadeişim topik altlara kayıp kaybolcak sonunda erkahm da olmasa
  • Bir entegresi yanmış anakart'la takas edelim ne dersin??
  • sağlam lazım bana benimkide arızalı yoksa
  • ya varya helal olsun bi konu hakkında bu kadar çok cevap ve okunma yapılması özelliklede bir cep telefonu konusunda müthiş bir şey elime alıp bir kez olsun bile incelemedim fakat şimdi gerçekten merak ettim nasıl bir şey bu makina aslında siz işi biraz daha ilerletip resmi bir dernek açın iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan0640

ya varya helal olsun bi konu hakkında bu kadar çok cevap ve okunma yapılması özelliklede bir cep telefonu konusunda müthiş bir şey elime alıp bir kez olsun bile incelemedim fakat şimdi gerçekten merak ettim nasıl bir şey bu makina aslında siz işi biraz daha ilerletip resmi bir dernek açın iyi olur

dernek kolay delikanlı üye nerde?
  • yan sanayi veya çıkma pil fiyatını bilen biri yazabilir mi?

bana

sağlam bir pil
    arka kapak (pilin üstündeki)

lazım. pil şişti, ve zamanla kapağın çentiklerini de kırdı.

2-2.5 gün giden pil şimdi 1 gün gidiyor.
  • 15 ytl ye yan sanayi alabilirsin...
  • bende mevcut anakartla takas olur
    mmi de olur
  • mitra hala düşümüo sanırım
  • bu topic ölmüş bi allahın kulu kalmamış hayret sx1 efsanesi bitti galiba :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: smooge
    bu topic ölmüş bi allahın kulu kalmamış hayret sx1 efsanesi bitti galiba :(

e bitirmek zor olmadı kanımca bi erkan bi ben kaldım bizide arada itekliolar bakalım hayırlısı
  • biz varken ölmez
    @smooge sende sanki daimi üyesi gibi konuşuosun ama hiç hatırlıyamadım?
  • 
Sayfa: önceki 20812082208320842085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.