Şimdi Ara

SX1'ciler ve alacaklar buraya(ipuçları,linkler,SX1 hakk. yorumlar vs.) (2082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.114
Cevap
8
Favori
1.508.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar bende sx1 hastasıydım 1,5 yıl kullandım ve daha sonra fire vermeye başladı bi kere servise gittikten sonra telefon iflah olmadı önce kulaklığını değiştirdiler sıfır orjinaliyle sonra da telefonu değiştirdiler ef 81 gönderdiler sx1 min yerine :(
    neyse sadete geleyim elimde servisin değiştirmiş olduğu 2 gün ancak kullanabildiğim kulaklık ve data kablosu var ve hiç biir işime yaramıyo ilgilenen olursa satabilirim biliyorum ki sx1 deki kulaklık ve data kablosu büyük sorun ankaradan arkadaşlara duyrulur

• quote:

Orjinalden alıntı: HULK911

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mınaaa

quote:

kardeşler sx1 im kapandı kaldı hiç bi şekilde şarj olmuyor.hiç bir tuşla açılmıyor,formatta atamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

erkan uzmandı bu konuda ama......................

kardeş valla birden bire oldu.kapandı açılmıyor.
    bataryayı telden çıkartıp öyle şarj etmeyi denedim o da olmadı yada ben bağlantıları yapamadım,
    gerçi 3 sayfa önce resimli anlatımı vardı ona baktım ama o da olmuyor.son çare adaptör kablosunu kestim
    2 tane kablo var biri sarı biri kahverengi.acaba hangisi + hangisi - ye gidiyor?
    bu arada benim bataryanında çok hafifde olsa şiştiğini fark ettim.sx1 imi alalı 3 sene oluyor aslında normal olabilir sanırım bu durum.netsem ki?yeni batarya fiyatlarını bileniniz varmı(izmir) için?

kardeşler yukarıda geçen problemler hala devam ediyor. mınaaa kadreşim mmi sorunu olabilir demişti,
    tel öldümü benim şimdi.şarj olmuyor, format atılmıyor, teli açmaya çalıştığımda sadece bızzzzttt diye sinir bozucu bi ses geliyor.pilin ön kısmında çok olmasada hafif bi şişme var.ne yapacağımı şaşırdım.garantide bitti. yardımcı olabilecek birisi varmı acaba?

ortadaki navigator tuşu ile birlikte açma tuşuna uzunca basarak bekle format makina kendine format çekecektir aynı olay benim başıma 3 kere gelmişti ben yaptım işe yaramıştı (denemediysen eğer )

• quote:

Orjinalden alıntı: smooge

merhabalar bende sx1 hastasıydım 1,5 yıl kullandım ve daha sonra fire vermeye başladı bi kere servise gittikten sonra telefon iflah olmadı önce kulaklığını değiştirdiler sıfır orjinaliyle sonra da telefonu değiştirdiler ef 81 gönderdiler sx1 min yerine :(
    neyse sadete geleyim elimde servisin değiştirmiş olduğu 2 gün ancak kullanabildiğim kulaklık ve data kablosu var ve hiç biir işime yaramıyo ilgilenen olursa satabilirim biliyorum ki sx1 deki kulaklık ve data kablosu büyük sorun ankaradan arkadaşlara duyrulur

Slm dostum benimde telefon teknik serviste değişim bekliyor, sen sıfırıyla değişim için kaç gün bekledin. Benim 72 günden beri telefon serviste bekliyor. Bir arkadaşta 82 gün beklemiş ona da EF81 vermişler. Birde kutulu değişim mi aldın, yani içinde hangi aparatlarını veriyorlar. Data Kablosu, Kulaklık, Şarj Aleti, Hafıza Kartı... falan cevabını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertalpay -- 1 Nisan 2007; 18:52:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mertalpay

quote:

merhabalar bende sx1 hastasıydım 1,5 yıl kullandım ve daha sonra fire vermeye başladı bi kere servise gittikten sonra telefon iflah olmadı önce kulaklığını değiştirdiler sıfır orjinaliyle sonra da telefonu değiştirdiler ef 81 gönderdiler sx1 min yerine :(

Slm dostum benimde telefon teknik serviste değişim bekliyor, sen sıfırıyla değişim için kaç gün bekledin. Benim 72 günden beri telefon serviste bekliyor. Bir arkadaşta 82 gün beklemiş ona da EF81 vermişler. Birde kutulu değişim mi aldın, yani içinde hangi aparatlarını veriyorlar. Data Kablosu, Kulaklık, Şarj Aleti, Hafıza Kartı... falan cevabını bekliyorum.

arkadaşım ben değişim için yaklaşık 2 ay bekledim sx1 yerine ef 81 gönderdiler
    ef 81 sıfır kutusunda yazılım cd si data kablosu şarj cihazı kulaklık yani bi telefon aldığında kutusundan ne çıkarsa her şey var içinde yalnız garntisi sx1 in garanti süresi bittiğinde bitiyor son bir not : EF 81 SX1 E BIRAKIN RAKİP OLMAYI YARIŞAMAZ BİLE VE TELEFON ÇOK YAVAŞ EF81 İ ALDIĞINDA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMA BANA GÖRE HEMEN ELİNDEN ÇIKAR DELİ EDİYO ADAMI BNE ZATEN YARIN SATACAM :):)

• arkadalar geçen gün bebekte ellerimizde wafellernen gezerken arkadalşarlan bi tanesi şaka yaptıını sanıp beni denize itekledi e doal olarakta düştüm bende sx1 de kıç cebimdedi malesef şimid mimi boardım bozumuş su değmiş dediler, garantidekiler .yok kadeşim yannışınıuz var felanda dedimse yemediler. elerinde mmmi de yokmuş bana n73 teklif ettiler bende olmaz ben ihanet edemem dedim sx1 imi alıp çıktım "gerçek enstantanedir!"
    nerden bulurzu bu illeti
  • quote:

bu fırsat kaçmza ankaralılaarr......

• abi sen mmi bulamazsın onu unut servise dayan bence
    yaygara yap bagır cagır
    sıfır sx1 de başka bısey deme
    olmazmı?
    quote:

arkadalar geçen gün bebekte ellerimizde wafellernen gezerken arkadalşarlan bi tanesi şaka yaptıını sanıp beni denize itekledi e doal olarakta düştüm bende sx1 de kıç cebimdedi malesef şimid mimi boardım bozumuş su değmiş dediler, garantidekiler .yok kadeşim yannışınıuz var felanda dedimse yemediler. elerinde mmmi de yokmuş bana n73 teklif ettiler bende olmaz ben ihanet edemem dedim sx1 imi alıp çıktım "gerçek enstantanedir!"
    nerden bulurzu bu illeti

• ya üstlerine bile yürüdüm erkah be, beni bilirsin gelemem haksıslıga servis taksimde yarın tarlabaşından arkadaşlarla bi iadenin ziyaretini yapcaz artıkı
  • tarlabaşımı dedin abi?
    hımmm artık servis sana yeni 2 sx1 verişcek gibi
  • merhaba arkadaşlar. sx1 imin sağ softkeyi (no tuşunun üstündeki) basmıyordu arada sırada. birkaç kez üstüste basınca yada üfürünce falan düzeliyordu.. Ama malesef bugün hiç basmamaya başladı.. eskiden düzeltmek için yaptıklarımı denedim fakat işe yaramadı... ne yapmamı önerirsiniz? 25 nisan da da garantisi bitiyor. aslında servise vermek de istemiyorum, servise giden alet mundar oluyor, şimdiye kadar her elektronik cihazımda servise giden daha kötü halde geldi.. yardımlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: der Rebell

merhaba arkadaşlar. sx1 imin sağ softkeyi (no tuşunun üstündeki) basmıyordu arada sırada. birkaç kez üstüste basınca yada üfürünce falan düzeliyordu.. Ama malesef bugün hiç basmamaya başladı.. eskiden düzeltmek için yaptıklarımı denedim fakat işe yaramadı... ne yapmamı önerirsiniz? 25 nisan da da garantisi bitiyor. aslında servise vermek de istemiyorum, servise giden alet mundar oluyor, şimdiye kadar her elektronik cihazımda servise giden daha kötü halde geldi.. yardımlarınızı bekliyorum..

dostum piyasaya in philips yağsız kontak spreyi al "6 ytl falan" bataryayı çıkar o tuşun altına püskürtmeye çalış
    çok azda olsa o işi çözcektir ama işlem sonunda 15 dk pili takma ölece dursun sora tak çalıştır, olmadı tekrarla "çok sıkma spreyi azcık altına geçsin yeter

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar. sx1 imin sağ softkeyi (no tuşunun üstündeki) basmıyordu arada sırada. birkaç kez üstüste basınca yada üfürünce falan düzeliyordu.. Ama malesef bugün hiç basmamaya başladı.. eskiden düzeltmek için yaptıklarımı denedim fakat işe yaramadı... ne yapmamı önerirsiniz? 25 nisan da da garantisi bitiyor. aslında servise vermek de istemiyorum, servise giden alet mundar oluyor, şimdiye kadar her elektronik cihazımda servise giden daha kötü halde geldi.. yardımlarınızı bekliyorum..

dostum piyasaya in philips yağsız kontak spreyi al "6 ytl falan" bataryayı çıkar o tuşun altına püskürtmeye çalış
    çok azda olsa o işi çözcektir ama işlem sonunda 15 dk pili takma ölece dursun sora tak çalıştır, olmadı tekrarla "çok sıkma spreyi azcık altına geçsin yeter

teşekkürler. sprey olayını deniycem ama bulmak çok zor oluyo o tür şeyleri. yazılımsal bir sorun olabilir mi? yeniden fw yükliyim diyorum ama sx1 driver cd sini bulamıyorum kaç saattir. internette de bulamadım. bir de istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz teknik servis servis var mı? beşiktaş yada oralarda bir yerde?

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler. sprey olayını deniycem ama bulmak çok zor oluyo o tür şeyleri. yazılımsal bir sorun olabilir mi? yeniden fw yükliyim diyorum ama sx1 driver cd sini bulamıyorum kaç saattir. internette de bulamadım. bir de istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz teknik servis servis var mı? beşiktaş yada oralarda bir yerde?

spreyi biçok elektronik parça satıcısında bulabilirsin, ayrıca fw le alakası yok ayrıca fw yüklemek için cd le işin yok... çözümü basit bişe için o kasaplara telefon verme sakın!!! git sarıyer iskeleden yeniköye dooru salla daha ii

madem beşiktaştasın ordan karaköye in selanik pasajında her tükanda var o siprey....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mınaaa -- 2 Nisan 2007; 0:31:29 >

• haklısın.. saol. bulurum umarım.
  • Bozuk SX1 arıyorum arkadaşlar özellikle tuş takımını...Haberiniz olsun....
  • bnde var mmi ile yada anakart ile takaş ederim tuş takımını mitra?
  • banada siyah menü kısım tuşları lağzım hadi bakalım
  • quote:

arkadalar geçen gün bebekte ellerimizde wafellernen gezerken arkadalşarlan bi tanesi şaka yaptıını sanıp beni denize itekledi e doal olarakta düştüm bende sx1 de kıç cebimdedi malesef şimid mimi boardım bozumuş su değmiş dediler, garantidekiler .yok kadeşim yannışınıuz var felanda dedimse yemediler. elerinde mmmi de yokmuş bana n73 teklif ettiler bende olmaz ben ihanet edemem dedim sx1 imi alıp çıktım "gerçek enstantanedir!"
    nerden bulurzu bu illeti

Yok bence sen N73 olmaz, bu SX1'den düşük bir model,
    ancak yeni bir SX1 isterim de, e artık napalım olmazsa N73 satar 4-5 tane SX1 sahibi olursun.

• 
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.