Şimdi Ara

SX1'ciler ve alacaklar buraya(ipuçları,linkler,SX1 hakk. yorumlar vs.) (2080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.113
Cevap
8
Favori
1.508.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20782079208020812082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KorkmazTR_

kankalar sx1 imi usb ye bağlayamıyorum ya windows xp fiesta yüklü yeni fw atacam takıom cd sini yüklüom olmuyor..ne yapmam lazım.tıklıyorum sürücü yü yükle diyorum gösteriyorum dosyanın yerini donanım yüklenemiyor diyor..???

fiesta dediğin vista mı acaba?
    vista tanımayabilir SX1'in sürücüsünü.
  • forum kendini bozmuş
    erkahnı da yollamış tam süper olmuş
    aranızda kısır modda atışırsınız artıkın
  • beyler benimde artık sx1 im yok çü
    nkü 10defa servise gitti değişim yapıldı oda bozuldu busefer doa değişimi oldu cl71 verdiler amasarmadı be telefon sıfır sx1 olsa ilkalacaklardan biri benim
  • @mınaa erkahn neden banlanmış?
  • valla erkahnı bende tanırım ama
    neden banlanmış hala anlamadım?
    paylaşımdan başka bişey yapıo bildiğim kadarıyla?
    acaba şikayetmi oldu?
    birinemi battı acaba
  • allah orcinal olmayan insanlardan korusun bizi vedevletimizi.

aynen @mınaa sana katılıorum bu konuda önce böle sonra şöle olan ınsanlardan korusun bizi
    ama etrafta ve başımızda o kadar cok varkı bunlardan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mitra

@husnu

EF81 540 YTL civarlarında bir telefon senin SX1 fatura tutarın ne kadardı ki??Kaldı ki bu telefon'da dahil bana göre SX1 ile kıyaslanamıyacak telefon zaten şuan Benq / Siemens'in elindeki hiçbir model SX1'in yerini tutamaz...3G özelliği var ama ülkemizde bir işe yaramıyor şuan'da bu özellik biliyorsun..Ama memnunsan kullan tabi..Ben Erkahn'ın da dediği gibi satar icabında üstüne biraz daha para koyup daha iyi bir telefon alırdım...Senin de dediğin gibi bu telefon MMC kart kullanmıyor.Hatta SD kart'da değil Micro SD kart kullanıyor..Dolayısıyla MMC kartı kullanamazsın..

@hazar20012001

Başka bir SX1 bataryası bulup öyle dene.Batarya ömrünü tamamlamış olabilir eğer öylede açılmazsa Ruhun'a El Fatiha.....

tel 82 gun başarı servisinde kaldı sadece joystik problemi vardı .sx1 in tum kutusunu aldılar bana da kutulu verdiler.data kablo,cd,stereo kulaklık hepsi vardı.hafıza kartı vermiyolar.garanti suresi bitti eski sx1 in bu yuzden ef81 suan garantisiz haliyle..ef 81 olmazsa el 71 veriyolar arkadasa oyle yaptılar 2 side guzel telefon.ama sx1 baska tabi o bir efsane.ef 81 in garantisi yok şuan yoksa satmammı.ayrıca sadece kampanyadan dolayı hepsiburda da 540 yoksa 800 civarı fiyatı var.sx1 i zamanında 430 aaldım

• kardeşler sx1 im kapandı kaldı hiç bi şekilde şarj olmuyor.hiç bir tuşla açılmıyor,formatta atamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HULK911
    kardeşler sx1 im kapandı kaldı hiç bi şekilde şarj olmuyor.hiç bir tuşla açılmıyor,formatta atamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

erkan uzmandı bu konuda ama......................
  • Erkahn neden uzaklaştırıldı.
    Birileri SX1 forumundan hepimizi ufak ufak uzaklaştırmak mı? istiyor anlamak mümkün değil.
    cMert, SiemensMania daha birçok kişiyi soğuttular bu forumdan ne yapmak istiyorlar acaba. Şimdi beni de uzaklaştırırlarmış :(
  • Selam millet, uzun bir aradan sonra (nerden baksan 2 sene oldu yaw) yeni hesapla geri döndüm. Eskiler büyk ihtmalle beni hatrlamycaktır ama ben onları hatrlyorum, tekrar burda olmak güzel

Neyse, Yazıları şöyle bi okudum yüzeysel olarak, baktım pil şişiyor demişler, açtım kapağı ve gözlerime inanamadım benmki de şişmiş, saatli bomba gibi yaw, ne zamandır açmyordum zaten bunu görünce resmen "hass.." diye şok oldum.
    Nolcak şimdi, benmki de haziranda dolduruyor 2 senelik garantisini,
    Zaten bakırköy başarıyla da akraba oldum sayılır, en son kapağnı değştrceklerdi, 3 ay oldu tık yok, en son dediler git siemens türkiye ile konuş! az önce onlara yazıcaktım ama adamların mailini bulamıyorum, öyle bir site yapmışlar ki, nedesem az kalır...
    Uğraşmaktan da yoruldum artık ama sx1 ime şöyle bir bakıyorum, o siyah inci de ne hatıralarım var ya, kıyamıyorum :-( tamamen ölene kadar idare etmeye çalışıcam...

onun için dostlar, şu pil şişmesi olay nedir yaw? açıklayabilirmisiniz, ne oluyor, ne yapmalıyım diye
    Teşekkürler...

• quote:

Orjinalden alıntı: mınaaa

quote:

kardeşler sx1 im kapandı kaldı hiç bi şekilde şarj olmuyor.hiç bir tuşla açılmıyor,formatta atamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

kardeş valla birden bire oldu.kapandı açılmıyor.
    bataryayı telden çıkartıp öyle şarj etmeyi denedim o da olmadı yada ben bağlantıları yapamadım,
    gerçi 3 sayfa önce resimli anlatımı vardı ona baktım ama o da olmuyor.son çare adaptör kablosunu kestim
    2 tane kablo var biri sarı biri kahverengi.acaba hangisi + hangisi - ye gidiyor?
    bu arada benim bataryanında çok hafifde olsa şiştiğini fark ettim.sx1 imi alalı 3 sene oluyor aslında normal olabilir sanırım bu durum.netsem ki?yeni batarya fiyatlarını bileniniz varmı(izmir) için?

• e erkahn yok artık uzaklaştıranlar yazsın cevabı
    tabi biliolarsa ben de bi uyarıu almışım hadi hayırlısı
    quote:

quote:

• erkahn izmirdemi oturuodu ne?
    quote:

quote:

quote:

kardeş valla birden bire oldu.kapandı açılmıyor.
    bataryayı telden çıkartıp öyle şarj etmeyi denedim o da olmadı yada ben bağlantıları yapamadım,
    gerçi 3 sayfa önce resimli anlatımı vardı ona baktım ama o da olmuyor.son çare adaptör kablosunu kestim
    2 tane kablo var biri sarı biri kahverengi.acaba hangisi + hangisi - ye gidiyor?
    bu arada benim bataryanında çok hafifde olsa şiştiğini fark ettim.sx1 imi alalı 3 sene oluyor aslında normal olabilir sanırım bu durum.netsem ki?yeni batarya fiyatlarını bileniniz varmı(izmir) için?

• ya anlamak mümkün değil bunu yapanları,ne yaptıklarını sanıyolar?
    quote:

Orjinalden alıntı: Desp@rado

e erkahn yok artık uzaklaştıranlar yazsın cevabı
    tabi biliolarsa ben de bi uyarıu almışım hadi hayırlısı
    quote:

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: HICKS2

onun için dostlar, şu pil şişmesi olay nedir yaw? açıklayabilirmisiniz, ne oluyor, ne yapmalıyım diye
    Teşekkürler...

başarının pil için bişey yapabileceğini sanmam, Orda bay görevliye gidersen pilinin ömrü bitmiş diyip 87 ytl verirsen sana yenisini veririm deyip geçicek :)

hepsi burdada 70 küsür, sirkeci de bi telefonucuda (tanınmış bir firma) 65 ytl ye buldum dediğin zaman da, onlar yan sanayi pillerdir, ellerinden çıkarmaya çalışıyorlar ondan ucuza satıyolar gibi de bir güzel sallayacak. (oysa yan sanayi piller 10-15 ytl aralığında)

ayırca pilin şişmesi yan sanayi olduğunu gösterir dediği zaman da, siemens telefonlarına yan sanayi pil mi takıyor sorusuna yoo olur mu öyle şey diyecek, aradan geçen 2-3 dk sonra konu tekrar pil şişmesine gelince, bu telefonun pili orjinal olduğu için şişmiş, yan sanayi olsa dirket patlardı diyecek...

sende konuşmanın sonu hiç bir yere ulaşmayacak diye düşünmeye balşayınca en iyisi tahtakaleden yan sanayi pil alıp kullanayım diyeceksn :)

sonra benim gibi yapıp, yıldız hana gideceksin, 2. el orjinalden çıkma ve ortalama 40-45 saat giden bir pil alıp olayı bitireceksin

• abi herkesi birer birer uzaklaştırıyorlar.Donanım haberin içinde en büyük forum bu ve bu foruma emeği geçen insanları tek tek uzaklaştırdıkları yetmedi hala da buna devam ediyorlar.anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: husnu
    tel 82 gun başarı servisinde kaldı sadece joystik problemi vardı .sx1 in tum kutusunu aldılar bana da kutulu verdiler.data kablo,cd,stereo kulaklık hepsi vardı.hafıza kartı vermiyolar.garanti suresi bitti eski sx1 in bu yuzden ef81 suan garantisiz haliyle..ef 81 olmazsa el 71 veriyolar arkadasa oyle yaptılar 2 side guzel telefon.ama sx1 baska tabi o bir efsane.ef 81 in garantisi yok şuan yoksa satmammı.ayrıca sadece kampanyadan dolayı hepsiburda da 540 yoksa 800 civarı fiyatı var.sx1 i zamanında 430 aaldım

keşke parasını alsaydın şimdi elinde garantisiz telefon'la kaldın....İstemezsen sana parasını vermek zorundaydılar...Servis'de 30 iş gününü geçen telefonunuz varsa arkadaşlar hemen fatura tutarını isteyin olmazsa tüketici heyetine başvurun....

• Eyvalla SPaCeLoRD
    Bakırköy başarı konusunda haklısın, yine de pil de garanti kapsamında syılmıyor mu? 2 sene daha dolmadı çünkü
    Ama işte git te uğraş, benm tel 4 kez üstüste aynı arızayı yaptı, hem de yakın aralıklarla, aslında yeni telefon talebi "hakkım" vardı istedim ama nafile... tamir edilebilir bir arızaysa yeni tel falan vermyorlarmış, garantisinde de öyle bir cümleyle anlatılmışki bu kim istese o yöne çekebilir...
    En sonunda zaten hayatımın hatasını yapıp mmc yi yedeklemeden bıraktım, tüm onca değerli bilgim pufff,(bu olaydan sonra da bi kağıt asmışlar bizim sorumlulumz falan değl diye, ki bana dediler eğer öle bişey olursa arıycaz öyle formatlıycaz, nerdee)
    bi de üstüne üstlük ekranda deli bir çizik vardı (ya şimdi hatırladıkça yine çok sinirleniyorum ) Nereye nasıl şikayet edebilirsem ettim, kapağnı değştrcez dediler ama 3 ay oldu,
    Yazıklar olsun başka ne diim ben...

(Bu arada "çıkma" dediğin orjinal sx lerin pilini almışlar 2.el öyle satıyorlar mı, ve kaça aldın sen? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HICKS2 -- 26 Mart 2007; 23:41:53 >

• sx1 deki mesajları vede telfn rehberini, sxg75 e nasıl aktarabilrim??
  • 
Sayfa: önceki 20782079208020812082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.