Şimdi Ara

sx1 8. kattan düştü!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sx1 8. kattan düştü ve iiki çimenlere.açtığımda ilk önce açılmıyordu sonra tekrar açmayı dededim va açıldı ama devamlı sistem hatası veriyo sizce napıyım???

• 7700 ın ne oldu oda yanında düştümü ?
  • hayır onu sattım!!!
  • hmmmmmm çinden mi getirtmiştin? bu arada 3230 resmini koyacaktın buraya hala bekliyoruz
  • gardas gecmiş olsun.. bak cok owdun sx 1 i sonunda bole oldu..
    garantisi wardır insallah..
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain34

arkadaşlar sx1 8. kattan düştü ve iiki çimenlere.açtığımda ilk önce açılmıyordu sonra tekrar açmayı dededim va açıldı ama devamlı sistem hatası veriyo sizce napıyım???

firmalar bir ürün çıkartırken önce captain34 arkadaşıma yollayıp yorumlarını alıyorlar captain34 ne derse o oluyo yani 7710u satmış 3230du sanırım onunda resmini herkes görmesin diye şimdilik ... bekleyip görücez captain34 arkadaşımız bakalım daha neler yapacak ayrıca sx1 8.kattan düşmüş sorunmu captain senin için hani fiyatı düştü diye 1 tane daha almıştın ya onu kullanıver ok
  • yuhhhhhhhhhhhhhhhh a.q....
  • banada dün oldu ve telefonun tamam tuşu basmıyo ve sistem hatası veriyodu.. telefonu yıldız ve kareye basarak açtım artık sistem hatası vermiyo ama tuş bozuk
  • ya arkadasim sistem hatasiyla telefonun 8. kattan dusmesi tamamen alakasiz hani 10. kat desen neyse bende de diyodu sistem hatasi hatta acarken "warning: closed main application or system error" yaziyodu fw 15 yukledim bunlar yok artik
  • gecmıs olsun dua etkı yola dusmemıs hard format at belkı duzelır....
  • garantisi varsa servise gönderirsen onlar bilgisayardan flahs atıyo telefona ama ne yazıkki siemens lere telefonu açıp test pointini kırmaları gerek oysa nokialara format atarken sadece bilgisayara bağlamak yeter.
  • yuh be kardeşim 8, kattan düştü ve hala çalışıyor. daha ne istiyorsun baştan flash at bakalım. düzelir belki. garantili mi?
  • Orjinalden alıntı: subuti

yuh be kardeşim 8, kattan düştü ve hala çalışıyor. daha ne istiyorsun baştan flash at bakalım. düzelir belki. garantili mi?

garanti ödermi sence
  • ödemez. ama ben bir kere kendi düşürdüğüm bi telefonu garantide tamir ettirmiştim. başarıda. adamlar farketmedi. gerçi 8, kattan düşen bir telefonda nasıl farkedilmez onu bilmiyorum. hasar görünmüyorsa(ki bu mucize olur) şansını denesin.
  • abi o telefonun kamarası ne alemde 8.kattan düşünce yani kamersının sağlam olması bi mucizedir herhalde.... sen dua et sadece sistem hatası weriyo....
  • napıyodun sen 8. katta ? iiiki birinin kafasına düşmemiş
  • 8. kattan dusdu ya bu telefon radyosu kamerası ne alemde?
    sayet sadece sistem hatası veriyosa fwsini yulkseltmen yahut yinelemen yeterli olacaktır.
    herneyse gecmiş olsun!
  • hmm.....

bir daha at belki duzelir olmazsa assagidan 8. kata atmaya calis....

yaw arkadasim sen bizle kafa mi buluyon? yok ucuz diye aldigin telefonlar 7700 i satmalar falan?

tamirciye gotur hakkaten boyle bir sey basina geldiyse....
  • benim 6600 vardi eskiden onu bira bardaginin icine dusurmustum... sonra oksitlenmesin diye bira bardagi ile telefoncuya goturdum adamin yuzundeki ifadeyi gormeliydiniz

yani demek istedigim boyle garip seyler de oluyor bazen...

unutmadan soyleyeyim. bir bilgisayari camdan atarsaniz asla sadece icindeki sistem dosyalari silinmez... yani o sx1 e allah rahmet eylesin sanirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: esiksbir

yaw arkadasim sen bizle kafa mi buluyon? yok ucuz diye aldigin telefonlar 7700 i satmalar falan?

gelde doğru deme şimdi buna.... esiksbir çoooooooooook doğru söylemişsin..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.