Şimdi Ara

Swype - Türkçe Karakterli Tam Sürüm (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
25.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ERGENEKONKAPLANI, kopyala yapıştır yapıp dosyalar değiştirilsin mi yazısına evet diyeceksiniz. Bir üst mesajda yer alan linkteki dosyalar ile değiştirirseniz bir sorun kalmaz.
    @necrolic09, bende her şey gayet normal. Hiç bir sıkıntı olmadan ilk günden beri kullanıyorum.

Nokianın yeni eklediği diller:

Bulgarian
    Czech
    Danish
    Dutch
    Finnish
    French (European)
    German
    Greek
    Icelandic
    Indonesian
    Italian
    Malay
    Norwegian
    Polish
    Portuguese (European)
    Russian
    Swedish

Yakında Türkçe resmi sürüm de yayınlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 7 Ocak 2011; 22:12:54 >

• yaptım ama olmadı.assassins creed gibi oyunu kurdum ama olmuyoor
  • Denedim. Bana göre değil bu tür şeyler yinede teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERGENEKONKAPLANI

yaptım ama olmadı.assassins creed gibi oyunu kurdum ama olmuyoor

İlginç. O zaman Nokiadan haber beklemekten başka yapacak bir şeyiniz kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

yaptım ama olmadı.assassins creed gibi oyunu kurdum ama olmuyoor

İlginç. O zaman Nokiadan haber beklemekten başka yapacak bir şeyiniz kalmıyor.

beta labs sitesi ne baktım şimdi nokia n8 uyum sorunları ve aşırı buglardan bahsediyor,kullanıcıların n8 için çıkacak update ile beraber gelecek olan sürümü beklemelerini söylüyor.yani bekleme de kalıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

quote:

N8 için kurulum klavuzu:
    - İlk olarak N8 uyumlu uygulamayı ovistore'den indirip telefonunuza kurmalısınız. (İndir: Swype)
    - Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki patch dosyası içerisinde yer alan system klasörünü, programı kurduğunuz bölümün köküne kopyalayıp var olan dosyaların üzerine yazdırmalısınız.

İndir: Nokia N8 Türkçe Swype Yama (1021.93 KB)

bende bu şekilde grafiklerde bozulma oluyor space ve sol alttaki swype menü tuşlarına basınca ekranın ortasında çizgiler vs çıkıyordu. ben de programı kaldırdım (ama attığım dosyaları silmedim)

sonra tekrar oviden girip yükledim.. ve TR dil ile kullanmaya devam ediyor + grafik problemleri yok... Bu hata ile karşılaşanlar varsa bu şekilde deneyebilir.

programı kaldırınca sonradan attığımız o klasör de silinmiyor mu?

• @hadesperado

yok silinmiyor.eğer n8 varsa onun kaldırma biçimi farklı.uygulama kaldır deme ile olmuyor.
  • quote:

@hadesperado

yok silinmiyor.eğer n8 varsa onun kaldırma biçimi farklı.uygulama kaldır deme ile olmuyor.

bunu bilmiyordum Kaplan teşekkürler, deniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

quote:

N8 için kurulum klavuzu:
    - İlk olarak N8 uyumlu uygulamayı ovistore'den indirip telefonunuza kurmalısınız. (İndir: Swype)
    - Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki patch dosyası içerisinde yer alan system klasörünü, programı kurduğunuz bölümün köküne kopyalayıp var olan dosyaların üzerine yazdırmalısınız.

İndir: Nokia N8 Türkçe Swype Yama (1021.93 KB)

bende bu şekilde grafiklerde bozulma oluyor space ve sol alttaki swype menü tuşlarına basınca ekranın ortasında çizgiler vs çıkıyordu. ben de programı kaldırdım (ama attığım dosyaları silmedim)

sonra tekrar oviden girip yükledim.. ve TR dil ile kullanmaya devam ediyor + grafik problemleri yok... Bu hata ile karşılaşanlar varsa bu şekilde deneyebilir.

aynen DoomBringér arkadaşın dediği gibi yapın arkadaşlar, ekrandaki hatalar kayboluyor, sanki orjinal Türkçe gibi kullanabiliyorsunuz N8'de.

• quote:

@soneday, @K.a.a.N, programın ayarlarında hız - doğruluk ayarını tamamen hiz bölümüne getirip denediniz mi?
    @ERGENEKONKAPLANI, şimdi üzerine ovistoreden indirdiğiniz uygulamayı bir daha kurun sorun çözülecektir ya da kurulu uygulamayı kaldırın. bahsedilen yerdeki swype klasörünü de silin. Ovistoreden uygulamayı indirip kurun. Daha sonra da bu linkteki yapıyı olması gerektiği yere kopyalayınız.

evet yapmıştım pek bi faydası olmamıştı. hata payı artıyordu zaten o şekilde ya yazmak da zor oluyor.

• @
    dangerous

tamam kurdum,oldu.diğer sitede açtığın konuya yazdım
  • @ERGENEKONKAPLANI, çok şükür. Orada yazdığın sıralamayı daha önceden sana yazmıştım ama sanırım gözünden kaçırdığın bölümler oldu ki çalışmamıştı. Neyse ki şimdi çalışıyormuş. O kadar uğraştın, bir de beğenmezmişsin programı. Bu arada program tahmin ettiğimden de iyi çalışıyor. Hiç ummadığım kelimeleri şak diye yazıyor, şaşırıyorum.
  • bazı kelimeleri elle tanıtıyorum,okadarda olsun.kardeşime verdim teli msj yazmayı çok sever,o benim için manuel giryo kelimeleri.bu şimdi paralı değil,serial filan istemesin
  • Yok yok istemez. Herhangi bir ücretli olma durumu yok. Rahat rahat kullanabilirsiniz. Ha ne olur, Nokia işi abartır, sürükleyerek değil de aklınızdan geçirdiğiniz kelimeyi yazdırır ekrana, işte onu paralı yapar. :)
  • 1. mesajdaki otomatik kurulumu denedim "Dosya bozuk" uyarısı aldım.

Yüklenmeyenler denesin bölümündeki herşey yaptım yanlız [ - Kopyalama işleminin ardından, bir dosya yöneticisi ile E:\sys\bin\GSPluginSwypeApp_0x200333F8.exe programını çalıştırın. ] bu işlemi uygulamak istediğimdede ( 4 tane file manager ile denedim) dosya açılamıyor uyarısı alıyorum. Dosya uzantısı .exe diye açılmıyor diye düşünüyorum. Bir çaresi varmıdır. Halletmeye çalıştım Yapamadım

Program güzel. Emeğine sağlık. Teşekkürler.
  • Dosya bozuk uyarısını bir türlü aklım almıyor. Ne dosya bozuk ne de yüklenmek istenen telefon uygulamaya uyumsuz. Ama ne hikmetse bazı 5800'larda bu hatayı alıyoruz. Büyük bir ihtimalle, telefonunuzda kurulu olan firmware ile alakalı bir durum bu. Çözümü de bu programı çalıştıran bir firmware kurmak gibi gözüküyor şimdilik.
  • Orjinal FW'de denediğim sonuç bu. C6 veya N97 Mini FW'lerinde denersem (birgün) sonucu buraya yazarım ;) Programı gerçekten kullanmak istiyorum. Bir çözümü varsa denemekten zevk duyarım. Teşekkürler..
  • hocam deneyelim bakalım nasıl olacak, umarım güzel olur, c6v20 pandora kullanıyorum, çoğu programda sorun yaşıyorum umarım bunda çıkarmaz sorun. paylaşım için teşekkürler
  • Programın yeni sürümü çıkmış. Türkçe eklenti eklenip yeni bir paket hazırladım. İlk mesajdan indirebilirsiniz.
  • orjinal FW'ye sorunsuz kurdum yeni versyon sayesinde. Teşekkürler.. Gayet güzel çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.