Şimdi Ara

Sword Art Online - Fatal Bullet Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
3.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sword Art Online - Fatal Bullet Türkçe Yama

Dil dosyası açılabilen, üzerinden uzun zaman geçmiş olan oyunlara translate yama yapmayı düşünüyorum.

Link

Tüm sürümler de denenmemiştir. Eğer steam sürümünü kullananlar bir sorun yaşarsa;

1.7.0 sürümü ile sorunsuz çalışmaktadır.

Kütüphane>Sword Art Online - Fatal Bullet>Özellikler>Betalar Buradan son 2-3 sürümü deneyerek yamayı çalıştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufken3 -- 6 Aralık 2020; 16:48:38 >

• Eline sağlık kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer oyunlarına da yapılabilme imkanı var mı sao re hollow fragments yada sao lost song gibi

• Eline sağlık üstat

• Teşekkürler eline sağlık.

Online oyunmu bu yoksa tek kişide oynanabiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 6 Aralık 2020; 18:33:50 >
  • Çok teşekkürler steam'de öyle duruyordu oyun artık oynayamaya başlarım.

• Çeviri için çok teşekkür ederim. Dlcler Türkçe mi ?

• Eline sağlık, teşekkürler.

Diğer Sword art Online oyunlarına da el atacak mısın?

• ResulEkremKaya kullanıcısına yanıt

Evet dlcler dahil.

• okazaki kullanıcısına yanıt

Ni no kuni remastered ile ilgileneceğim. Eğer dosyalar açılırsa diğerlerini de çeviririm.

• Elinize sağlık oyunu anlamadığım için silmiştim. Tekrar yükleyeceğiz mecbur.

• Eline sağlık, Ni no kuni remastered yamasını da merakla bekliyorum.

• ABİM BENDE beta sürümü gözükmüyo aktif etmek için illa beta sürümü seçmek şartmı?

• Yamayı kur eğer sorun çıkarsa özellikler betadan 1.7.0'a geç.

• Şart değil yani.

• abi yamayı kurdum ama olmadı zaten özellikler kısmından betalar a girdiğimde sadece hiçbiri beta programlarına katılma yaziyo onun dışında betalar listesini açtığımda katılabilecek bir tane bile beta programı gözukmuyo bunu bir çözümü yokmudur acaba

• Yamayı steam versiyonunda denedim maalesef çalışmadı artı karakterin modeli de bozuldu artık sadece kafası görünüyor. Betalara baktım ama eski versiyona dönme olayı yok beta bölümüne girince sadece hiçbir beta programına katılma seçeneği var. Yani orjinal oyununuz varsa yama çalışmıyor.

• Usta kurdum çalıştı eline sağlık süper olmuş anime oyunları çevrilmiyor eğer başka oyunlar çevirisi olursa oynarım eline sağlık.

• fatal bullet 30 tlye düşmüş alasım var çalışmıyor mu şimdi steam sürümünde

• Steam sürümü ile alakalı değilmiş durum.Tüm dlc'lerin olması ile alakalıymış.Ben öyle tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.