Şimdi Ara

Sword Art Online: Alicization 2018 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
5.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. bölüm ortalama geçti yakında aksiyona girerler diye düşünüyorum.
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu bende merak ediyorum.
  • 4. bölümde fena değildi. 2.sezona göre daha ilgi çekici olduğu kesin ama bunu ne kadar sürdürebilir onu merak ediyorum.
  • 4. bölüm güzel olmasının yanı sıra 5. bölümün daha güzel olacağın habercisi gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

4. bölüm güzel olmasının yanı sıra 5. bölümün daha güzel olacağın habercisi gibiydi.
    Harem ve ecchi işini öne çıkarmazlarsa bu sezon tutar. Harem ve Ecchi animelere karşı değilim ama bazı animeleri bozuyor. Sadece o amaçla yapılan animeler ( DxD gibi ) onlarda olmalı ecchi-harem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 28 Ekim 2018; 19:1:45 >
  • Aynen tutar bencede ama tek beğenmediğim yanı çizimleri. Bence çizimler daha güzel olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Aynen tutar bencede ama tek beğenmediğim yanı çizimleri. Bence çizimler daha güzel olabilirdi.
    Ben beğendim çizimlerini.
  • mangasını okuyan varsa bi spoiler dağatsın etrafa :) Kiritoyu öldürüp zihnini mi kopyaladılar ne ettiler. Birinci bölümün sonuyla nasıl bağlayacaklar.
    Dostum bunu bende çok merak ediyorumda ölmemiştir bence. Komada falan olabilir.
    LN okuyucusuyum,
    gelecek haftaki bölümde açıklayacaklar bu soruyu.
    Merak ettiğiniz başka birşey varsa cevaplayabilirim.
  • Sonunda kiritoya ne olduğu açıklanmaya başlandı gelecek bölüm tam olarak belli olur. Ama hala çizimler midemi bulandırıyor.
  • 6. bölüm bence çok iyiydi böyle devam ederse bu seri comeback yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

LN okuyucusuyum,
    gelecek haftaki bölümde açıklayacaklar bu soruyu.
    Merak ettiğiniz başka birşey varsa cevaplayabilirim.
    Hocam bu serinin LN ı bitti mi?
  • Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Web novel'ı vardı, o bitti. LNlerin adaptasyonu da Bu aralıkta bitecekmiş.
    Çeviri 18i yeni bitirdi diye anımsıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Web novel'ı vardı, o bitti. LNlerin adaptasyonu da Bu aralıkta bitecekmiş.
    Çeviri 18i yeni bitirdi diye anımsıyorum.
    Hocam aslında anime,manga dünyasındaki kavramlara yabancıyım.Benim sormak isteğim yazar seriyi gerçek manada sonlandırdı mı ?Yoksa halen yazmaya devam ediyor mu?Birde anime ile LN ın veya mangasının artık hangisi öndeyse,arasındaki fark fazlamı ?Son olarak bu sezon kaç bölüm sürer acaba?Açıkçası 2.sezon beni çok tatmin etmemişti ama 6.bölümden sonra gerçekten heyecanlandım.Bahsedilen konuyu hakkıyla anlatabilirlerse efsane bir sezon olabilir.
  • Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Sao ilk başta internette bulunan bir romandı hocam, şimdi aynı yazar baştan aynı hikayeyi yazıyor, bunlar da Light Novel oluyor. Okuduğuma göre bu aralıkta çıkacak 21. novel son olacak. Çevirinin yetişmesi ise bunun üzerine 1-2 sene daha diyebiliriz.
    Bu sezon kalite olarak diğer iki sezonun çok çok üstünde, ve büyük ihtimalle öyle kalacak. Bunun sebebi ise 8inci kitaba kadar olan ilk 2 sezonun 8-21 arası kitaplardan oluşan Alicization serisinden kalite olarak çok aşağıda olması, yani animeye özel olarak eklenen bölümler devam ederse bu sezon çok etkileyici olacaktır.

Animeler çıkmadan 1-2 ay önce ne kadar sürecekleri açıklanır hocam, bu anime 4-cour, yani 12*4ten 48 bölüm+ sürecek.
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.Ben kafama takıldıkca seni rahatsız ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümü en heyecanlı yerde bitirdiler yaw. Bekle şimdi 1 hafta :(
  • Bu sezonun çizimleri bir garip, ilk iki sezon daha sinematik bir görünüme sahipti şimdi visual novel oynuyormuşum gibi hissettiriyor.
  • 10.bölüm değişikti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.