Şimdi Ara

Switch Alacaklar izlesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Switch alma niyetindekiler önce videoyu izlesinler sonrada pek acele etmesinler.

• Switch Almami yuzde 5 bile etkilemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektronik cihaz şans işidir özelliklede ilk parti ürünlerde böyle durumlar olabilir beklemek her zaman iyidir , bana gelen herşeyiyle sorunsuz ve şu ana kadar sorunlu alan kişi daha olmadı forumdan tanıdıklardan vs vs , ama yinede şans binde bir size denk gelebilirde

• her elektronik üründe %2-3 üretim hatasi olabilir bu gayet normaldir. Otomobillerde bile durum aynı. hatalı uretim xbox360 daki gibi 3k gibi olaylarda gordugum durumdur. Birkaç fabrikasyon hatası elbetteki olacak kimsenin bunu takacagini sanmıyorum

• kardesim konsola laf atmak istiyorsun belli ama laf atacaksanda adam gibi sorunlariyla laf at.sanki tek sorun buda millet buna takilacak.keske tek sorun bu olsaydi.biraz arastirirsan cok daha fazla sorun bulursun emin ol.boyle alisildik dandik seylerle hic konu acma daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

her elektronik üründe %2-3 üretim hatasi olabilir bu gayet normaldir. Otomobillerde bile durum aynı. hatalı uretim xbox360 daki gibi 3k gibi olaylarda gordugum durumdur. Birkaç fabrikasyon hatası elbetteki olacak kimsenin bunu takacagini sanmıyorum

sana hak veriyorum ama ürün malzemeleri ve ekipmanlar çok kalitesiz ben telefon aldım samsung karşıya ses boğuk gidiyodu kaç kere servise verdik hata bulamadılar şans işi ama biraz beklemekte fayda var ps3 mesela ben 2000 lira gibi bir para vermiştim 60 gb sonra bunun daha ucuzları çıktı acale etmeyip biraz beklemek lazım sadece zelda için okadar para vermeye değmez pc de emulator çıkar oynanır bir şekil ya başka almaya değcek oyun yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScottishJR

kardesim konsola laf atmak istiyorsun belli ama laf atacaksanda adam gibi sorunlariyla laf at.sanki tek sorun buda millet buna takilacak.keske tek sorun bu olsaydi.biraz arastirirsan cok daha fazla sorun bulursun emin ol.boyle alisildik dandik seylerle hic konu acma daha iyi.

Valla ben Xbox kullandım sonra sattım, Şimdi elimde Ps4 ve Wii var. Marka bağımlısı değilim senin gibi. Avatarın ve imzana eklediklerinden kanaatim bu.

Eklediğim video benim yaptığım birşey değil, internetten aldım. Videonun yorumlar kısmında sabitlenmiş mesajdaki diğer sorun videolarınada bak.

Bu sorunların bazıları donanımsal, havaya savuracak parası olan adam koşsun alsın. Ama elinde sınırlı parası olan adam hiç bulaşmasın. Malum TR de garantisi yok cihazın. YArın getirin değiştirelim kampanyası bile yapsalar burdaki sorunlular avucunu yalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 14 Mart 2017; 9:43:0 >

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    dostum lutfen beni tam tanimadan boyle sacma sapan seyler yazmayin.zaten biraz forumda yazdigim yorumlari okusaniz anlarsiniz marka bagimlisi olmadigimi.ben koleksiyoncuyum ve tarihteki cogu konsolu kullandim.evet Nintendo ve Sega'nin yerleri benim icin ayridir ama asla bir hata veya yanlis olursa soylemekten cekinmem.fanboy gibi hatalari saklayip, sadece iyi seyleri anlatmam.ne goruyorsam, ne dusunuyorsam acik acik yazarim.bence konu acmaniz biraz yanlis.insanlari yanlis yonlendiriyorsunuz.bunlar cogu kisi icin cok kucuk seyler.daha onemli seyler var onlari arastirip, onlari yazin dedim.boyle bos seylere zaman ayirmaya degmez onu belirttim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScottishJR

dostum lutfen beni tam tanimadan boyle sacma sapan seyler yazmayin.zaten biraz forumda yazdigim yorumlari okusaniz anlarsiniz marka bagimlisi olmadigimi.ben koleksiyoncuyum ve tarihteki cogu konsolu kullandim.evet Nintendo ve Sega'nin yerleri benim icin ayridir ama asla bir hata veya yanlis olursa soylemekten cekinmem.fanboy gibi hatalari saklayip, sadece iyi seyleri anlatmam.ne goruyorsam, ne dusunuyorsam acik acik yazarim.bence konu acmaniz biraz yanlis.insanlari yanlis yonlendiriyorsunuz.bunlar cogu kisi icin cok kucuk seyler.daha onemli seyler var onlari arastirip, onlari yazin dedim.boyle bos seylere zaman ayirmaya degmez onu belirttim.

Şu yazdıklarını bir not düşelim tarihe, zamanı geldiğinde hatırlatırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.