Şimdi Ara

Swiss Military Hanowa 06-5225.04.001 Crusader

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.. resimdeki saatin siparişini verdim. Gelince bu konu üzerinden incelememi paylaşacağım

• Hoş bir saat. Kaça ve nerden aldiniz? Bekliyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun süredir saat arayışı içinde olan biriyim. Casio Edifice 501xdb-1a, Citizen Eco Drive AT4010 50E ve bu saat arasında gidip geliyordum. Geçenlerde dutyfree’de gördüm bu saati. Koluma taktım, oldukça şık durdu. Fiyatı da 419 euro idi. Tam alacaktım. Dur dedim nette ne kadar bir bakalım. Konyalısaat, saatvesaat, kosovalısaat gibi sitelerinde 1000-1100 lira civarı fiyatı var. Hepsiburada’da KANGURU adlı bir satıcıda şu an 733 lira ancak garantili ibaresi görmedim sayfada. Bu da tereddüte düşürdü beni. N11’de bazı satıcılarda da 750 lira civarıydı. Yine N11’de WatchCenter adlı mağazanın ilanında 2 yıl ERSA garantili olduğu yazıyordu. ERSA, Swiss Military saatlerinin türkiye distribütörüymüş. Buradan verdim siparişi. 750,95 liraya. Mağazanın %100 feedback’i var. Yorumlar hep olumlu. Yüzlerce de saat satmış. Tek memnuniyetsizlik kargoyu sürat kargo kullanması.

Edit: çek, kupon, indirim kodu satış bölümünde 700 liraya 60 lira indirim yapan hesapları 3 liraya veren satıcılar var. Onlarla irtibat kursanız bu saati 690 liraya alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 25 Ocak 2018; 17:38:52 >

• Arkadaşlar saat geldi. Çok şık bir kutu, kullanma kılavuzu, ERSA tarafından hazırlanmış kaşeli garanti belgesi de içinde. Kurulumunu yaptım. Saniye kadranı standart değil daha minik ilerliyor. Safir ve çizilmez cama sahip. Koluma bir tık bol geldi. Onu da saatçi halleder. saat FOREVER (FVR Bilgi Teknolojileri A.Ş) adlı bir şirkete ait.http://forever.com.tr/ adlı web siteleri var. Referansları çok sağlam, girip bakabilirsiniz. Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 26 Ocak 2018; 21:52:51 >

• Inceleme icin sagolun hocam iyi gunlerde kullanin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun.
  • Beyaz kadran, siyah bezel... Swiss made.. seviyorum boyle saatleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Beyaz kadran, siyah bezel... Swiss made.. seviyorum boyle saatleri.

Bir de safir camlı.
    Otomatik olsaymış harika olurmuş ama bu fiyata imkansız zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schavelle -- 30 Ocak 2018; 12:8:49 >
  • schavelle S kullanıcısına yanıt
    Hem Swiss made, hem safir cam, hem de otomatik .ekanizma bu fiyata söylediğiniz gibi imkansiz 😁

Yurtdışında normal de ulkemizde imkansız. Ancak Quartz mekanizmaya talim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.