Şimdi Ara

swifty banlanmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• blizzard serverını çökerttiği gerekçesiyle swifty yi kalıcı olarak banlamış.hayatımda gördüğüm en saçma ban sebebi.ancak yine de blizzardı tebrik etmek lazım kim olursa olsun acımadan banlıyor her ne kadar haksız gerekçesi olsa da

GM den gelen mesajı okuduktan sonra ki yüz ifadesi efsane

• O_o

Olmuş
    Ama Swifty ile ne alaka çözemedim o kadar insanı oraya toplamış diye mi yani
  • Ben de diyorum, "lam bu swifty bir haftayı geçirmezdi iki video arası, ne ola ki?" meğer eleman banlanmış! Haketti veya haketmedi, bunun muhakemesini yapmayla uğraşamam şimdi; fakat o kadar ukalalığın cezası o kadar büyük oluyor, onu gördük.
  • Blizzard geri verir büyük ihtimalle , bi de herkes Zybak asıl suçlu diyo ?
  • Adamın gözü dönüyo ordan sonrasını göstermiyo kumanda vakası olabilir
  • benim tecrübem blizzardın diğer müşterilerine zarar verecek helede böyle genel zarar verecek işlerden kaçınmak lazım hiç şaşırmadım gün içinde serverın 2 kere bile çökmesi nedemek hiç şaşırmamalı bence. küfür, gold satmak, hatta bot kullanmak bunların cezalandırmasının çoğunu bile es geçiyor blizzard ama sen serverı çökertirsen affetmez.
  • Eyy gidi swifty hacker olduğu çok bilinen bişey ama bu işi omu yapmıştır bilemiyorum.
  • blizzard serverlarının kalitesizliğini ortaya çıkardığı için banlamış olabilir.adam diğer oyuncuları toplayıp bir etkinlik düzenlemiş.serverlar zayıf olduğu için ağırlığa dayanamayıp çökmüş.bence de geri verirler şimdiden ticket yağmuruna tutup gösteri yürüyüşleri yapanlar olmuş serverlarda
  • O değil de, videoyu beğenenler çok komik geldi bana
  • Hayatının yarısı wowmuş, yıkılmış olmalı.
  • Adam iyi oynuyordu kötü olmuş:D
  • Vay anasını olaya bak.
    Yaptığı etkinlik neymiş ki?
    Bilgisi olan var mı?
  • Bir duel atamadık şu adamla
  • en azından bir şans daha vermeli bu adam oyunu cok seviyordu ve herkese yardımcı olmaya calısıyordu blizz bu admaın banını acıp gmi kovmasın xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeadShoot

http://zargan.com/sozluk.asp?Sozcuk=momentarily&OneriSira=1&OneriDil=2&Bulunamayan=momentarliy&MiliSeconds=109

derhal anlamıda var bir süre için de acaba hangisi

"Biraz sonra" anlamında kullanılmış videoda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: HeadShoot

http://zargan.com/sozluk.asp?Sozcuk=momentarily&OneriSira=1&OneriDil=2&Bulunamayan=momentarliy&MiliSeconds=109

derhal anlamıda var bir süre için de acaba hangisi

"Biraz sonra" anlamında kullanılmış videoda.

hadi yaw sagol

• Adam bir etkinlik yapacaktı, çoluk çocuğun flood yapması yüzünden güme gitti. Suçlu Swifty ya da değil bilemem ama diğer oyuncular rahatsız edildiği ve oyun süresinden çalındığı için ortada kesinlikle bir ban veya banlar olmalı. O da Swifty'e patlamış.
  • 5000 kişiyi aynı yere toplayarak server patlatmış
  • İlk server çöktüğünde durmaları gerekirken 2 serverda daha toplanıp onlarıda çökerttiler. Live stream in bir kısmını izledim. Ban sebebi olmasa bile yaptığı şey doğru değildi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.