Şimdi Ara

SwiftKey'in son güncellemesi 4 farklı tuş sesi getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SwiftKey'in son güncellemesi 4 farklı tuş sesi getiriyor

Google'ın uygulama mağazasında çok sayıda Android klavyesi var ancak çoğu kullanıcının beğenisini kazanan SwiftKey bir adım öne çıkmayı başarmış durumda. Uygulama son güncellemeyle birlikte sahip olduğu kapsamlı yapılandırma ve kişiselleştirme seçeneklerini bir adım ileriye taşıdı.

SwiftKey klavyesinin birçok açıdan özelleştirilebileceğini biliyorsunuz ancak tuş sesi şu ana kadar bunlardan biri değildi. SwiftKey'in yeni güncellemesi sayesinde tuş vuruşları için dört farklı ses profilinden biri seçilebilecek. Böylece kullanıcılar Traditional (Geleneksel), Android, Modern ve Blip arasından seçim yapabilecekler.

Ayrıca Bkz.Google'dan arkadaşlarınızla YouTube videoları izleyebileceğiniz iOS uygulaması
    Tuş seslerinin klavye ayarları bölümünden yapılandırılması mümkün. Modern'i seçtiğinizde ahşap tonunda bir ses gelecek. Android seçeneği varsayılan klasik klavye sesini ayarlamanızı sağlayacak. Traditional yapılandırması mekanik bir buton sesi çıkarırken Blip'i seçmeniz durumunda tuş vuruşlarında küçük bir elektronik bip sesi duyacaksınız.

SwiftKey güncellemesini yükledikten sonra, sesler varsayılan olarak kapalı olarak gelecektir. Bu nedenle, uygulama ayarlarından manuel olarak yapılandırmanız gerekecek. Bu güncellemede başka değişikliklerin olup olmadığı belli değil, çünkü Swiftkey klavye seslerinin gelişinden başka herhangi bir bilgi vermedi. Yeni özelliği kullanmak istiyorsanız, herkesten önce denemek için uygulamanın beta sürümünü yükleyebilirsiniz.

• Açan var mı o sesi. Gereksiz ötesi bir özellik.

• Tamda ios dan androide geçiş de iyi oldu bu haber :)

• İlk kapadıklarım: Tuş sesi, tuşa basınca titreşim...

• Nerede bizim Türkçe F klavye düzeni?Kaç kez mesaj yazdım hala değişen bir şey yok.Sony sağolsun klavyemiz kimlere kaldı:(

• Artık T9 gelsede bizde Swiftkeye geçsek ????

• VAY CANINA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 14 Mart 2017; 21:30:8 >
  • Yıllardır ses ve titreşim kapalı olarak kullanıyordum. Bu haberden sonra ikisini de açtım ve denedim ama gerçekten çok gereksiz bir durum özellikle de ses konusu gereksiz. Titreşim ise kimisi için iyi olabilir ama profesyonel kullanıcılar için hiç önemli bir şey değil. SwiftKey zaten bulut hizmeti, kelime tahmin özelliği ve zamanla sizi tanıması konusunda gerçekten muazzam bir klavye. Yıllardır kullanıyorum binlerce bana özel kelimeyi artık bulutta saklamış durumda. Artık başka bir klavyeye geçme durumum da çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

İlk kapadıklarım: Tuş sesi, tuşa basınca titreşim...

Aynen öyle ,açık kullananlar olursa kapattırıyorum...
  • Tuş seslerinin hepsi de birbirinden bok. Şu tuş sesini özellleştiremiyorlar mı ya kendimiz ekleyelim sesi?

• iOS'tan Android'e geçtiğimde beni en çok klavye rahatsız etti. Bazı modellerin klavyeleri güzel ama Xiaomi Mi5'te iyi bir klavye bulamadım. SwiftKey güzel ama tuşlar arası dikey boşluk çok az ve çok yanlış basmaya neden oluyor. Uygulamaya da bildirdim ama bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.

• Arkadaşlar SwiftKey le ilgili birşey sorucam. Türkçede normal q klavyeyi seçince büyük i tuşu olmuyor. I ya basılı tutunca büyük i çıkıyor ama yine İ yazıyor. Bunun bi çözümü yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğan... kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:11:25 >
  • şu hareketler ayarı kısmında flow veya hareketler olarak seçim yaptırıyor ama ben ikisini de kullanmak istemiyorum. sıkıntı yaşıyorum. hala hiçbirisi seçeneğini koymadılar. neyse ki sony'nin kendi klavyesi çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

İlk kapadıklarım: Tuş sesi, tuşa basınca titreşim...

aynen bende sabah ve akşam otobüste tak tuk klavye ve dokunma sesleri arasında bir de küfür yapıştırıyorum içimden tabi
  • sayın editör swiftkey uygulaması ios platformunda da var kardeşim biraz araştırın madem editörlük yapıyorsunuz

• kaç kişi o sesleri açıyor acaba?

• Swiftkey her güncellemede kötüye gidiyor.
    Hiç mi dönüp bakmıyorlar biz ne yaptık diye.
  • F klavye gelmeyene kadar benim için çöp bir uygulama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.