Şimdi Ara

Swatch Secret Code Yüzük (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
14.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • google image da swatch secret code yazarsaniz cikiyor

Swatch Secret Code Yüzük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nech84 -- 28 Mart 2010; 0:46:26 >
  • Swatch bayisindeki fiyatı nedir ?
    Dışarıdaki başka bayilerdeki fiyat nedir (orijinal) ?
  • Swatch magazalarinda da disarida da fiyatlari asagi yukari ayni. 100 Tl civari.
  • şifreyi çözünce noluyor bi anlamı var mı bu yüzüğün yoksa öyle şekil mi yapmışlar?
  • oraya onemli bir tarihi yazabiliyorsun.
  • alma gereksiz bizim arkadas sevgilisiyle kendisine aldı 2 tanesi 202 lira
  • birde o tarihi sabitleyen kısım klipsli olduğu için düşebilio
  • O sorun değil rahat bulunuyormuş.
  • Yıldönümü geliyor bende almayı düşünüyorum ama sahtesi çok dandik görünüyor sanırım.

Swatch'ta da 100 lira fiyatı var.

İmitasyon alan varmı bi resmini eklese? Sitelerde 30 liraya satan elemanlarda orjinal resmi kullanmış.
  • ben siyahını kullanıyorum herkes çok beğeniyo parmaktada çok harika duruyo hem spor hemde klasik giyime çok iyi uyum sağlıyo tavsiye ederim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKebude

ben siyahını kullanıyorum herkes çok beğeniyo parmaktada çok harika duruyo hem spor hemde klasik giyime çok iyi uyum sağlıyo tavsiye ederim dostum

Orjinal mi yoksa sahte mi sendeki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£!$

quote:

ben siyahını kullanıyorum herkes çok beğeniyo parmaktada çok harika duruyo hem spor hemde klasik giyime çok iyi uyum sağlıyo tavsiye ederim dostum

Valla arkadaşım az biraz bakındım nette ve aralarında ortalama 3 katı fiyat farkı var orjinali ile sahtesinin. Bana kalırsa orjinal alınmalı. Bende ciddi oalrak düşünüyorum. Sahtesi çok basit duruyor görebildiğim resimlere göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

quote:

quote:

Valla arkadaşım az biraz bakındım nette ve aralarında ortalama 3 katı fiyat farkı var orjinali ile sahtesinin. Bana kalırsa orjinal alınmalı. Bende ciddi oalrak düşünüyorum. Sahtesi çok basit duruyor görebildiğim resimlere göre.
    yor.
    5 katı fiyat farkı var.Sahte 20 orjinalse 100 lira.GG de bir kaç satıcının çektiği resimler var bence fazla fark yok gibi.Sadece orjinallerde arka klipste swatch yazıyor.Sahte de bir şey yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R£!$ -- 28 Mart 2010; 13:41:03 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yor.
    5 katı fiyat farkı var.Sahte 20 orjinalse 100 lira.GG de bir kaç satıcının çektiği resimler var ben de fazla fark yok gibi.Sadece orjinallerde arka klipste swatch yazıyor.Sahte de bir şey yazmıyor.

Valla orjinalinin resimleri ile sahtesinin resimlerine bakınca ortada bariz bi fark var gibi duruyor bana göre.

Senin sahtesinin resmi dediğinde bu orjinal resmi koyan satıcıların işi olmasın?

O sahtenin resmini buraya eklermisin bi bakalım.

•  Swatch Secret Code Yüzük

Swatch Secret Code Yüzük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R£!$ -- 28 Mart 2010; 13:45:53 >
  • Vereceğin paraya değmez söyleyim.
    Ayrıca gereksiz, 4 haneli bir rakam yazmak için..
  • Linkini verirmisin?

Bide orjinalinde soyulma vs olursa değişim durumu var. Bunlarda yok doğal olarak biliyosun değilmi?
  • Siteden buldum ilanı ama nasıl iletişime geçicez bu satıcıyla?

Bilgi almak lazım.
  • quote:

Linkini verirmisin?

Bide orjinalinde soyulma vs olursa değişim durumu var. Bunlarda yok doğal olarak biliyosun değilmi?

Evet biliyorum.

http://ilan.elookat.com/ilan-swatch-secret-code-yuzuk-6-7-8-9-10-11-12-numaralari-bulunmaktadir-uasuAAN-1762693.htm
  • quote:

quote:

Linkini verirmisin?

Evet biliyorum.

http://ilan.elookat.com/ilan-swatch-secret-code-yuzuk-6-7-8-9-10-11-12-numaralari-bulunmaktadir-uasuAAN-1762693.htm

Arkadaşım bu site üzerinden nasıl alıcaz? Adamla irtibata geçmenin hiçbi yolu yok!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.